Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Komsi oklask oczywiscie odwzajemniony 🙂 Strasznie dlugo sie meczysz z tym kaszlem 😞 ale widze ze was wszystkie jak dopadnie to konca nie ma 😞

No i na poniedzialek sie umowilam na pazurki, na jedwab bo kosmetyczka odradzila akryl (tak jak mowila Kicia). Jeszcze moja Kamiske umowie na zel ale na wlasne paznokcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i super 🙂 Tzn ze bedzie mogla w domku polezec a to zawsze lepiej niz w szpitalu...Zuziek wiesz cos o tym...
Wiecie, zaobserwowalam ze ten moj maly pasozyt jakos od 2 dni jakby byl wsciekly 😜 na mnie 😉 tak sie rzuca, siluje normalnie jakby chcial cos mi powiedziec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka - najlepiej w sprawie kosmetyków doradzi ci polozna!
kazdy kupuje i radzi uzywac tego co sam sprawdził ja np j&j uzywałam i teraz tez bede ale wiem ze dla alergików jest Oliatum i tyle mamy nasze uzywały tego co kiedys bylo najleprze dla dzieci moja tez uzywała kajtka 🙂
zobaczysz polozna ci doradzi najlepiej czego uzywac wiec w szpitalu jak urodzisz to podpatrzysz sobie czego uzywaja 🙂

Kwasiek - całe szczescie ze wychodzi jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , ja dzis jestem jakas zdechła nic mi sie niechce dlatego mam zamiar cały dzien spedzic w łózku , co do lózeczka i tp mamy wszystko w pokoju ale jeszcze nie rozłozone hihii. Dobrze ze z kwaskiem wszystko ok 😁 😁 😁 Ide zalegnac , bo jutro mi sie juz nie uda bo mam wizyte u swojej gin morze wkoncu mi potwerdzi plec maluszka fajnie by było. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny od rana jedna rzecz mnie niepokoi...
tak od okolo 7 rano brzuszek mi sie stawial i krzyz bolal (wydawalo mi sie to jak na okres), jzu chwile po wstaniu, polazilam troche, usiadlam ponownie wstala i poczulam mokro. Polecialam do kibelka i ot byla taka woda ze sluzem, przed chwila mialam podobne uczucie wstalam i mi troche na nogi pocieklo. Nie jest tego duzo ale napewno nie jest to taki normalny sluz ale wlasnie woda ze sluzem. Kurcze mam nadzieje ze tam sie nic nie saczy. Brzuchol nie boli i jest mieciutki. Moze to tylko taka nadmierna wydzielina...
Czytam na ten temat na necie ale tam pisza ze wyglada to jak woda albo woda zabarwiona na rozowo a u mnie jest na bialo...
Ciezko mi porownac do pierwszego produ bo u Kamiski wody przebijano mi jakas 1h przed parciem, tak wiec w tej kwestii nie mam doswiadczenia...
Baby czy ja przesadzam, cholirka... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a może laaf to są upławy... takie dość rzadkie ja też czasem miałam tak że po nodze mi ciekło niewiele... ale ja mam upławy od początku ciąży także się nie martwie... a czytałam że w tym okresie zaczyna wydzielać się biała wydzielina z pochwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku ja tez mysle ze to uplawy, bo od okolo 4 miesiaca wogole wlasnie ich wiecej mam. Komsi moja gina jest tylko we wtorki i piatki ( w piatek wlasnie mam wizyte). Ale zrobie tak: jesli to sie powtorzy jeszcze dzisiaj to podjade na kliniki tam gdzie mam rodzic i poprosze o badanie na izbie przyjec. Wiem ze sa testy w aptece na obecnosc w wydzielinie wod plodowych, to i takie cosik moze kupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie przeczytalma multum art.w necie, ajk nie ma grudek, jak nie jest zielona to nie grzyb, ale nigdzie nie napisali ze z woda, ale az tak duzo tego bylo, mi czasami tez tak poleci ze mysle ze mocz popuscilam ale to tylko ta wydzielina, nie robilam z tego problemu, kurna przestrachalas mnie bo nigdy nie pomylslam ze tam moga byc wody plodowe, ale wydaje mi sie ze to po prostu nadmiar tej wydzieliny.Ja tez w piatek ide do giny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spakowalam wszystkie szpilki z szafy i kozaczki zimowe do reklamowek, bo w niedziele przed komunia jak probowalam wyprobowac wyjscie w szpilach po 5minutach bylam w cichobiegach sportowych nie szlo ustac, jakos lydki zaczely mnie szybko mbolec, wiec stwierdzilam ze na co mi ten chaos w szafie. Zostawilam adidaski tramki i wiosenno letnie kozaki na plaskim. Maz bedzie dumny jak wroci, posprzatam troche w chalupie na szybkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Jestem lipcową cukrzycówką z pierwszej połowy miesiąca i wiele wskazuje na to, że zakończę jako czerwcówka 🤔
Jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona, spróbuję prowadzić podwójne życie i udzielać się w obu wątkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

jeśli chodzi o łóżeczko to Pani w sklepie powiedziała, że one muszą minimum miesiąc postać rozpakowane. Wiem coś na temat ich zapachu bo do sypialni zamówiliśmy sosnowe łóżko i mimo, że miało przyjemny zapach to dla Malucha może być drażniący.
My w przyszłym tygodniu jedziemy kupić łóżeczko i mam zamiar od razu jest skręcić i postawić bo w połowie maja to już będzie praktycznie 38 tydzień ciąży więc... Różnie to może być...
Ale decyzja pozostaje do Was.

Miłego dnia życzę i słoneczka mimo, że za oknem szaro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...