Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Było tak ładnie i się skiepściła pogoda... oberwanie chmury 🥴

No Angela gratuluje 🙂 zostałaś ciocią a już niedługo będziesz mamusią 🙂

Nad karuzelą jakoś też narazie nie myśleliśmy, a na marginesie tak jak już wspomniałyście pewnie pojawi się jako prezent... a jeśli nie to za te dwa miesiące się kupi 🙂
Dzisiaj przysłali nam roletki do samochodu i ręczniczek 🙂 ależ się cieszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja se wrocilam, cytologie mi pobrali, wyniki za2-3 tygodnie hehehe mam nadzieje ze spoko do czekam, na srode jestem umowiona na wymaz i tu wyniki beda szybciej 🙂

Angela gratulki dla szwagierki, w koncu sama urodzila??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jestem spowrotem 🙂

Kwasiek pisała że jest ok . nie ma rewelacji po cesarce ,ale czują sie dobrze :0) Agniesia ma po miednicowym ułożeniu jakieś problemy z bioderkami ale chyba nic poważnego bo sms był w bardzo "uśmiechniętym" tonie 🙂

a ja połaziłam sobie , pozałatwiałam co miałam do pozałatwiania i w końcu jestem w domu ...
kupiłam mamie prezent na dzień matki - kubek z Marylin Monroe ,będzie miała komplet z prezentem od mojego męża ( kupił jej torbę na zakupy ,też z Marylin ) ...

karuzelki narazie nie mam , i nie wiem czy będę kupować bo pamiętam że Zuzia miała i nie bardzo była nią zainteresowana... no zobaczymy (a może też ktoś w prezencie przyniesie 😉 )

Ciociu Angelo - moje gratulacje !!!!!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Angela -GRATULACJE!
Supcio że Kwasiek się dobrze czuje i niuńcia również 😉
No No ciekawe, która następna bo u mnie cisza od ostatniego incydentu z wodami.
Ja dziś też byłam na pobraniu krwi i jak wróciłam to do łóżeczka sie położyłam. Taki jakiś senny dzionek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już wróciłam ale padam na twarz 🤢 masakra jestem zadowolona bo może się coś ruszy u mnie :P ale z drugiej strony wszystko mnie boli :P i śpiąca jestem ide się położyć 🙂

kupiłyśmy z siostrą na spółe krem na zmarszczki z VICHY za 105 zł 🤔 bardzo drogo ale raz możemy coś porządnego jej kupić (zawsze dostaje na urodziny listopad i dzień matki maj czyli co pół roku) hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ciekawe czy Kwasiek moze karmic? BO po cesarce to wqiem ze czasem problem jest bo malenstwo na dzien dobry dostaje butle i pozniej ciezko malucha z butli na cyca dac....niestety przy cycu maluch ma wiecej roboty 😉
A ja wlasnie zostalam przez mamuske uswiadomiona ze dziisaj mam imieniny 😮 zapomnialam hehhe, przyniosla kwatki i slodkosci 😉
A jak polozna robila cytologie to powiedziala ze maly jest juz nisko, nic wiecej nie wiem ale w srode lkarz mnie zbada to bede wiedziala. Spytalam tez czemu tak podbrzusze boli, powiedziala ze wlasnie przez to ze maluchy tam uciskaja. TO info dla wszystkich ktore mysla ze rodza bo brzuchol boli 😉....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiec wrocilam dziewczyny i mam dobre wiadomosci i tez jedna niezdyt rewelacyja.

No to zaczynam od dobrych wiesci. Rozwarcie na 1,5cm, szyjka skrocona - wiec lada dziem moge zaczac rodzic.
Maly warzy 3500g wiec spokojnie naturalnie moge rodzic 🙂 wiec przygotowuje sie do naturalnego porodu i ciesze sie ze moge sprobowac swoich sil 🙂

A cos z malo dobrych wiesci to, to ze moj lekarz od 3 do 6 bedzie nie obecny i porywatnie i w szpitalu wiec moiwl ze dobrze by bylo gdyby maly zechcial wyjsc do 2 albo dopiero po 6.
1 czerwca mam wizyte i jak rozwarcie bedzie postepowac no to bedziemy rodzic 🙂

Ide na kolacyjke i do konca bede kompletowac szpitalna wyprawke bo jeszcze wszystkiego nie wpakowalam, nie sadzilam ze juz moge miec takie rozwarcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia czyli wszystko na dobrej drodze.

Ja idę dopiero w piątek do lekarza, jak dotrwam to ciekawe co się i czy się coś dzieje.
W sumie jeszcze tydzień i mamy czerwiec więc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia ma do Ciebie pytanko. Ja tez mam rozwarcie, skrócona całkowicie szyjkę i tak jak tobie lekarz powiedział, ze lada dzień mogę urodzić. Powiedział mi to tydzień temu ale jakoś nic się nie dzieje. Mam tylko kłucia i czuje nacisk ( w momencie kiedy brzuszek mi twardnieje) i to mnie boli. Też czujesz kłucia i nacisk na szyjkę ?

Mojego lekarza tez ma nie być tylko ze od 7 do 20 czerwca. Tak bym chciała urodzić do 7 czerwca bo jak nie urodzę to 15 czerwca będę miała prowokację a mojego lekarza nie będzie wtedy w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak co drugi dzien czuje bol calego podbrzusza. Przy szybszym tepie chodzenia czuje nie przyjemne klucie, i mam takie wrazenie jakby caly ciezar brzucha byl na podbrzuszu. Boli mnie brzuch przy zmianie pozycji w lozku i wogole wiekszosc nocy nie spie, Lapia mnie takze takie bole jak przed miesiaczka.
Kurcze teraz mowie do synka ze niech sie spieszy na swiat bo zalezy mi aby przy porodzie byl moj lekarz prowadzacy.
Takze jest jeszcze taka opcja ze po wizycie kontrolnej wpakuje mnie do szpitala na wywolanie abym urodzila przy jego obecnosci. Moja mama miala kazdy porod wywolywany (w terminie) i chwile po podaniu kroplowki dzieciaczki byly juz na swiecie, wiec mam nadzieje ze i ja tez tak bede miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia no to jak jestescie gotowi to dzialajcie 🙂
Jeszcze moze sie okazac ze jak maly posiedzi dluzej to wiekszy urosnie i nici z SN.
No oczywiscie cesarka to nie koniec swiata (ja sie smieje ze podczas porodu to ze 100 razy o nia poprosze 😜).
Ja jednak wole poczekac do minimum zakonczonego 38tc. Nie wiem co bym myslala gdyby mi lekarz teraz powiedzial ze mlody juz gotowy. Raczej jeszcze chce pokorzystać ze swobody 😉
Mam nadzieje ze po srodowym badaniu sie dowiem co tam sie dzieje ale raczej sugeruje sie tym ze Kamiska w terminie to i Dawidowi nie bedzie sie spieszylo. Jedynie co mnie mecza to te bole ale mamy je prawie wszystkie to nie bede marudzila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia super że wszystko OK jak zaczęłaś opisywać jak cię boli to czułam się jak bym czytała sama o sobie... mam identycznie tyle że lekarz 18 maja mówił że szyjka jeszcze jest czyli pewnie rozwarcia nie ma (nie wiem jak teraz) a do do terminu to ja już raczej mogę rodzić bo 38 tc. już jest do tego na USG wychodziło że tydzień do przodu także już 39tc.

zobaczymy jak to bedzie 🙂 ale Kicia masz dużego i silnego chłopa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia - super że wszystko jest ok ... Wagowo Twój Czaruś jest taki jak mój , widzę 🙂 tyle że ja tydzień temu na wizycie rozwarcia nie miałam jeszcze, następną wizytę mam w poniedziałek za tydzień to może się coś zmieni do tej pory 🙂

Niestety ,czuję ze zaczyna mi siadać kręgosłup ... boli jak diabli jak tylko dłużej jestem w jednej pozycji ...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez myśle że bedzie jakaś niespodzianka 😉
Ja z Angelą już prawie miesiąc temu miałyśmy urodzić potem Magdalena tydzień temu 😉 a tu Kwasiek nam się rozpakowała która miała planowaną cesarke na czerwiec 🙂 hihihi życie bardzo zaskakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...