Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, czekamy na wieści o wizytach.

Kurcze od rana mam wrażenie jakby mi coś wyciekało, ale to nie są wody bo nie pachną słodkawo (tak czytałam) i nic mi nie ciurka po nogach. Nie wiem może to wydzielinka albo czop stopniowo urywa się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekamy na relacje 🙂

Anulka teraz to juz nam wszystko moze wyciekac, wiec sie kobieto obserwuj 🙂

Wczoraj pojechalam do tescia na urodziny i zaliczylam spacer na kozanowie, woda sie cofa, ludzie maja frajde powyciagali kajaki pontony i plywaja po ulicach.Swoja droga skad ludzie z blokowiska maja dostep do kajaków?? 😮

Nogi mi puchna na wieczor, wszystko mnie boli w ciagu nocy, ale zapewne kazda ma tam swoje ciazowe horrorki, wiec nie marudze.Chyba sie wezme za porzadki, bo ja bym chciala juz miec porod za soba.Ogolnie to nie wiem co mi sie stalo, ale jakos zaczelam spokojnie podchodzic do calego tematu porodu 🙂
Ok ide zjesc sniadanie buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja tez mam cały czas mokre majtki... i co chwile coś tam wylatuje... już nie takie duże jak pierwszym razem ale takie maluśkie a do tego brzuch mnie zaczoł dzisiaj pobolewać dość mocno 🤢 teraz to już się nie przejmuje bo jak mnie chwyci to wole już zacząć na dobre a nie czekać...

dzisiaj ide kupić prezent mamie na Dzień Matki, babci na urodziny i dwóm kuzynką bo robią urodzinki u nas na ogródku... troche imprezowo bedzie w tym tyg. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio miałam duzo wydzieliny przez pare dni, takiej bezbarwnej a wczoraj całą wkładkę rozową i to ten czop bo czytałam,że też tak może wygladać. Więc poród i tak tuz tuz 😉 Moja bratowa się męczy, bo kroplówki dostaje juz 3 dzień i to nic nie daje żadnych skurczy, a już po terminie 4 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, obserwuje za każdym razem co to mi tam wyleci.

Kkasia, jak bez zapachu to może wylatywać nam wodnista wydzielina.
Przypomniałam sobie, że coś czytałam ostatnio w gazetce ciążowej - upławy, czyli nadmierna wydzielina z dróg rodnych jest skutkiem u nas zmian hormonalnych, wydzielina jest wodnista, mlecznobiała lub żółtawa, jak już wyschnie i są bezzapachowe albo w każdym razie nie pachną bardzo brzydko- wtedy jest ok. i normalka.

Zuziaku, to imprezki szykują się - fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka gorzej jak mnie imprezki ominą bo bede na porodówce :P hehe ale wtedy dam wszystkim najlepszy prezent na świecie mamie na Dzień Matki i od męża mamie babci na urodzinki pierwsza prawnuczka :P a kuzynką to raczej bez znaczenia że zostaną ciotkami :P bo są małe :P ciotka mi mówi żebym urodziła do końca maja bo potem już jadą do Anglii i długo długo nie zobaczą małej na żywo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela to ja sie dziwie ze tak Twoja bratowa mecza tym bardziej ze oxy nie dziala a dziewczyna juz po terminie...
Ta wydzielina to mam juz od ponad miesiaca, nie codziennie ale jest, zwlaszcza po nocce. Tak jak piszesz Anulka jak jest bezzapachowa to oki, hormonki nam szaleja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z jednej strony chciałabym mieć już poród z głowy i małą przy sobie, ale z drugiej ze względu na przeprowadzkę niech rodzi się w terminie albo nawet parę dni po, żebyśmy mogły wrócić do swojego mieszkanka.

Angela, biedna ta Twoja bratowa. Niech trzyma się dzielnie.

Ja to mogę urodzić po terminie, ale niech wszystko samo zacznie się, jakoś obawiam się wywoływania porodu, bo to wtedy można się namęczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to bym chciała żeby mnie poprostu złapało - skurcze i odejście wód - konkretnie i bez żadnych przyczajonych i męczących wcześniej skurczy, które będę przechodzić. Na razie tak jest, jak mnie raz na kilka dni z 2-3 skurcze złapią to jest święto lasu, częściej pobolewa podbrzusze, ale to jest do wytrzymania i też przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, to nie jest skłonność do przesady, ale to jest Twoja pierwsza ciąża i pomimo, że chodzimy na badnia, wiemy jak co przebiega, to jak coś nowego pojawia się to zaczynamy zastanawiać się czy jest ok. i czy to może już. Poprostu obserwuj co będzie dalej, zresztą jak pisały dziewczyny jak akcja się rozkręci to będziemy o tym wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA tak pszecie to sie ciesze , mały ma siedziec na swoim miejscu jeszcze troche, tez bym wolała zeby to sie normalnie zaczeło ale pierwszy poród miałam wywołany ciekawe jaki ten bedzie, niby drugie to szybciej ale z tego co sie czyta to roznie z tymbywa cholirka jasna 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE wiem czy powinnam o tym pisac ale kroplówe podłaczyli mi w poniedziałek o 9.00 a młodego urodziłam dopiero z wtorku na srode o 1.50 w nocy 🥴 🥴 ,pierwszy dzien to byl w miare miała bole krzyzowe i tylko krzyz mnie mnie rwał dosc pozadnie na drugi dzien sie rozkerciło wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ CZERWCÓWECZKI 🙂

ANULKA PYTASZ SIĘ CZY WYWOŁYWANY PORÓD JEST SZYBKI CZY NIE TO TEŻ ZALEŻY OD ORGANIZMU KOBIETY 🙂
JA MIAŁAM WYWOŁYWANY OXYTOCYNĄ I OD PODŁĄCZENIA DO SAMEGO PORODU 6 GODZIN MINĘŁO 🙂
BÓLI MOCNYCH MIAŁAM 2 GODZINKI A SAMYCH PARTYCH 30 MINUT 🙂
NA DRUGI DZIEŃ PODŁĄCZONE ZOSTAŁY 2 DZIEWCZYNY DO OXYTOCYNY I ZLECIAŁA IM CAŁA A IM TYLKO BRZUCH SIĘ STAWIAŁ A URODZIĆ NIE URODZIŁY 😉
TAKŻE NA TO NIE MA REGUŁY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...