Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
siems Dziewczynki 🙂

Zyje, nie zalalo mnie mieszkam na Stablowicach i tu raczej woda nie dojdzie 🙂Moja mama i tesciowie na kozanowie;(Generalnie sytuacja tam nie jest ciekawa.Moja mama juz nie ma pradu i gazu, wiec wziela psa i kota pod pache i pojechala do babci, tam bedzie bezpieczna.Do tesciow bloku na razie woda nie dotarla i miejmy nadzieje, ze nie dotrze.
Ja mialam dzisiaj pracowity dzien, musialam pojechac do pracy podpisac jakies dokumenty, bo zmieniaja mi umowe o prace, przy okazji zrobilam sobie KTG i kondycja Julki jak w najlepszym porzadku, a macica jeszcze wyciszona 🙂
Dzisiaj mialam przyplyw mocy wiec poobcinalam zywoplot 🙂Pekam z dumy normalnie 🙂
Buziaki moje drogie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kobietki male pytanko, dzis wazylam sie i schudlam prawie 3kg, nie wiem czy to jest cos niepokojacego?? apetyt mam taki sam jak zawsze i tez nie ograniczam sie w jedzeniu. MOze spadek wagi spowodowany jest organizowaniem przeprowadzki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia, ja bym się nie przejmowała. Ot, schudłaś i tyle 🙂

ja dziś miałam zagwozdkę: w czym wyjść ze szpitala po porodzie? 🤔 spodnie wszystkie za ciasne, a ciążowe z kolei spadać będą, bo po cc brzucha mieć nie będę raczej. Cholibcia, szelki se kupię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek dobre pytanie he he ja to nawet o tym nie pomyślałam bardziej się skupiłam na tym w czym igusia będzie wychodzić...

a my dopiero skończyliśmy grillowanie a tak się najadłam że chyba zaraz urodzę he he

co do materacyka to nie wiem ile dałam bo kupowaliśmy komplet
taki http://www.allegro.pl/item995110185_wyprzedaz_lozeczko_z_szuflada_wyposazenie.html

uciekam spać dobranoc brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 Jak dzis wasze brzuszki czerwcowe , ja pospalam zjadłam sniadanko i zamierzam miec leniwą niedzielke. Ciekawa jestem jak tam Laaf w tym wrocku 🥴 🥴hallo laaf odezwij sie . Co do ubarnia po porodzie to ja raczej wleze w spodnie z przed ciazy jak brzuszek mi spadnie okaze sie jak nie to trudno bedzie trzeba improwizowac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, dziewczyny 🙂
To i mnie dopada ból kręgosłupa, bioder, żeber itp. Z tymi żebrami to jest tak, że jak śpię na boku, to Młody mi wbija nogę w płuco i generalnie mości się pod żebrami, jestem w stanie tak spać max. z godzinę i muszę się obrócić na drugi bok. Wtedy Młody też się przemieszcza, mości się pod drugim żebrem i zaczynamy zabawę od początku 🤪 Generalnie niby śpię mocno, ale rano wstaję ostatnio nieprzytomna.
Po raz kolejny obiecuję sobie dziś, że odpocznę, bo ostatnio jakoś mi się to nie udaje z powodu rozlicznych atrakcji.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Kicia w ciazy się chudnie juz przed porodem i to normalne, czytałam o tym, ja też trochę schudłam ale znowu tyje he he, przez te lody 😜 Dziś do mamy jade i do bratowej chyba na odwiedziny, bo do niej mamy 90 km...
Buziaki;*


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉
Ja dzis tez do rodziców z siostrą się przejadę, a co będę siedzieć w domciu jak mój misiek w pracy jest;(
Kicia TY schudłaś, a mnie sie przytyło przez ostatni miesiąc 2,5kg hehhe a zupełnie nie wiem jak to sie stało, bo nawet mniej jem niz zawsze, bo bardzo szybko sie najadam. No to w całej ciązy przytyłam 8kg 😉 MAm nadzieje, że do zrzucenia zaraz po porodzie 😉
Miłego i pogodnego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KWASIEK W szpitalu , oj teraz to napewno zrobia jej cc nie beda czekac. Ale z kad ten krwotok przeciez nic sie nie działo , czyzby przesadziła z tymi pozadkami faktycznie oj 🥴 🥴. Natka pisz jak bedziesz cos wiedziała cholira biedna 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dwupaki ;*

oby z kwaśkiem było wszystko OK 😞 zależy z kąd ten krwotok... oby nie zagrażał życiu jej i dzidziusia 😞 może faktycznie przepracowała się 🤢 bo troche tego porobiła... trzymamy kciuki ;* bedzie dobrze ;*

a ja dzisiaj standardowo do teściów na obiad (ale tak mi się nie chce) do tego mnie gardło boli i katar mi się przyplątał 🤢 wrr... nie lubie jak mi cieknie z nosa...

miłego dnia czerwcówki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie dobrze z Kwaskiem, albo faktycznie coś z łozyskiem, cholerka. To wyjdzie na to,że urodzi pierwsza 😉
Pewnie za duzo wczoraj robiła biedna;(
Ja z kościoła wróciłam niedawno i ide szykować obiadek zaraz 😉
A potem do mamy jade 😉
Miłej Niedzieli;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Kurcze, z rana już takie wiadomości, oby wszystko ok było z Kwasiek i maleństwem. Może faktycznie się przepracowała.

Natka, czekamy na wieści od Kwasiek.

Ze szpitala to wrócę w spodniach ciążowych i jakąś bluzką z krótkim rękawem lub sweterku - zależy jaka będzie pogoda. Nawet jak odejdzie mi kilka kilogramów po porodzie to pewnie przez najbliższy czas nie wejdę jeszcze w moje zwykłe dźinsy, może wejdę w materiałowe rybaczki bo można zapiąć zawsze po brzuchem 🙂

Za materacyk gryka-kokos w sklepie Mama i ja płaciliśmy 77 zł.

Jeżeli chodzi o puchnięcie, to puchną mi stopy - lewa częściej niż prawa, ręce bardzo rzadko, więc obrączkę i pierścionek noszę bez problemu.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czolem dziewuszki 🙂

U mnie wszystko oki (dziekuje za troske:kiss 🙂, cala noc na sygnalach jezdzili ale poki co panuja nad sytuacja....oby tak zostalo...

Ale kurcze coz Kwaskiem???? Ja pitole mam nadzieje ze to tylko kwestia lozyska jak piszecie, niech malenstwo wyciagaja bo to zagrozenie dla niej i dla malucha...az mi sie slabo zrobilo jak przeczytalam...

Zuziaku Ja mam katar juz 5 dzien ale najgorsze jest to ze juz jest ropny a gardlo mam tak zawalone ze boje sie odkaszlnac bo bol niemilosierny...jutro przejde sie do lekarza mam nadzieje ze nie skonczy sie na antybiotyku 😞

Co do ciuchow po wysjciu ze szpitala wogole nie myslalam ale raczej jakies dresy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

Mam pytanie czy u was się bierze ubranka dla dzidzi swoje czy w szpitalu w coś ubierają?

Bo ja wszędzie (czyt w gazetach) gdzie czytałam to że trzeba mieć swoje a ostatnio mi się obiło o uszy że u nas to trzeba mieć tylko ubranko na wyjście maluszka ze szpitala i nie wiem jak to jest
jak będę 8 na wizycie to się zapytam położnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no narazie cisza ... może to faktycznie łożysko ?... , no cóz jesli tak, to zrobią cc i pierwszy czerwcowy maluszek pojawi sie na tym świecie 🙂
jak tylko sie odezwie to dam znać 🙂

Sylwia - w moim szpitalu też trzeba mieć ciuszki dopiero na wyjście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf ja jak ostatnio byłam chora to dostałam ontybiotyk wziewny ktory działa miejscowo na gardło ma dzialanie przeciw zapalne i przeciwbólowe , juz na drugi dzien czułam sie duzo lepiej nazywa sie BIOPAROX , I NAJWAZNIEJSZE JEST TO ZE NIE PRZEDOSTAJE SIE DO ŁOZYSKA. Umnie w szpitalu daja ciuszki ja mam miec swoje ale na wyjscie takze mi pasuje . MA ktos numer do kwaska to napisze do niej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...