Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
U nas na razie spokojnie. Woda już chyba przestała przyrastać, teraz mamy nadzieję, że nie rozmiękczy wałów. W sąsiedniej dzielnicy było niewesoło, bo wybiły wody gruntowe i pozalewały niektóre domy, ale już wiadomo na pewno, że to nie Wisła przelazła przez wały. Nadal czekamy, ale spokojnie, bez panikowania. Póki co, woda, prąd i gaz są normalnie, na wszelki wypadek na kuchni stoją trzy gary z przegotowaną wodą, żeby mieć w razie czego jakiś zapas. Myślę, że będzie dobrze.
Nie będę się teraz przez kilka godzin odzywać, ale to nie dlatego, że mnie zalało, więc nie panikować proszę 🙂
Ciekawe, co tam u Laaf we Wrocławiu? Do nich dopiero kulminacja dociera, ale też niby mówią w tv że wały powinny wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka babole 🙂

Tak wiec wczoraj podjechalismy (chociaz mam niedaleko to i tak bylby wyczyn piechota) na te na sze dwa mosty konczace wyspe na ktorej mieszkamy...no totalny szal....ludziska pozjezdzali nie bylo gdzie parkowac policja juz na mosty nie wpuszczala. W sumie bylo juz ciemno bo 22 ale mysle ze spoko bo do konca walu do ze 3m jeszcze brakowalo. Po naszej stronie po 97 byly waly wzmacniane tak wiec przesiaknac nie powinny ale widoki niesamowite 🙂
Fakt ze fala u nas miala byc midzy 4 a 6 to sie okazuje ze jeszcze nie dotarla 🥴 ale jak mowie wydaje mi sie ze bedzie dobrze 🙂 Wczoraj jak podjechal;ismy do sklepu tak kolo 23 masa ludzi (oczywiscie przede wszystkim mlodych) stoi przy monopolowym, kupuja alkohol i mowia ze ida waly ratowac 😉 mlodzi i glupi nie pamietaja 97 😞
Ann wywozenie samochodu nie jest absolutnie glupie u nas duzo osob tak robilo!!!
Natka nic mi nie mow z biodrami, Mirek mowi ze ja leze i spie jak zaba 😁 fakt ze na wznak za dlugo nie moge bo bol niesamowity ale wlasnie caly dol mi juz dokucza, ja mysle ze wlasnie u mnie jest tak przesrane bo ja mam niewielki brzuchol i mlody gdzies tam strasznie uciska 😉

Angela jak bratowa????

Kwasiek i ja zaraz Miske (bo Mierek w pracy 😞) i kumpele pod pachy i jedziemy do hurtowni, w sumie juz nie ma na co czekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff jak wszystko oki to gucio.
Zakupujcie laski zakupujcie. Ja wczoraj w komodce do przewijania poukladalam pampersy luzem i chusteczki do tylka... takze mlody juz przewijak ma przygotowany, jak sie szufladke otworzy to pachnie juz troszke dzidzia w domu. kosmetyki i te pampersiki 😉 ach...
u mnie slonce daje piknie jest, maz w pracy niestety, ale wroci okolo 15 to sie gdzies ruszymy na dwor. wpierniczam wlasnie biszkopt z truskawkami zalany galaretka ot tak wczoraj na szybciucha zrobilam. (biszkopt ze sklepu zeby nie bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff jak wszystko oki to gucio.
Zakupujcie laski zakupujcie. Ja wczoraj w komodce do przewijania poukladalam pampersy luzem i chusteczki do tylka... takze mlody juz przewijak ma przygotowany, jak sie szufladke otworzy to pachnie juz troszke dzidzia w domu. kosmetyki i te pampersiki 😉 ach...
u mnie slonce daje piknie jest, maz w pracy niestety, ale wroci okolo 15 to sie gdzies ruszymy na dwor. wpierniczam wlasnie biszkopt z truskawkami zalany galaretka ot tak wczoraj na szybciucha zrobilam. (biszkopt ze sklepu zeby nie bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski. Mi strasznie dokuczaja bole bioder w zaleznosci na ktorym boku spie. Dzis cala noc przechodzilam do toalety, jest juz mi tak nie wygodnie ze z trudem zasypiam, a gdy juz wstaje rano to czuje bol kazdego miesnia i stawu. Normalnie masakra.
Sniadanko zjedzone. Troszke ogarne nasza sypialnie i caly dzien mam dla siebie 🙂
Milego dnia mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf moja bratowa miała miec cesarkę ale ponoc ma rodzic naturalnie, dla niej to lepiej, no ale zobaczymy czy sie nic nie zmieni, u mnie gorąco i pogoda nadal dopisuje, pozniej ciasto murzynka chce robic z teściowa 😉
Buziaczki...
A zuziak spi ten leniuszek he he 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

W Gdańsku piękne słoneczko i bardzo ciepło. Dziewczyny przesyłam Wam też słoneczko, żeby wysuszyło tę wodę i trzymam kciuki, żeby woda Was ominęła.

Dzisiaj idziemy pakować babcię męża do przeprowadzki i w poniedziałek lub wtorek ruszamy z remontem na naszym mieszkanku.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ;* ja to chyba se na noc relanium strzele 🤢 wogole spać nie mogę ani wygodnej pozycji bo brzuch boli albo plecy... do tego poce się jak świnia 😞 i jakoś gardło zaczęło mnie boleć tak lekko na szczęście...

laaf dobrze że narazie sytuacja nie jest tragiczna i mam nadzieje że bedzie już coraz lepiej... ;*
Natka dzieki za info od Ani serio się martwiłam 🤨
u nas słonko świeci fajnie aż chce się wychodzić ale skąd tu siły brać 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf na nazwisko mam Gawlas. A pasją męża jest wędkarstwo i często przynosi mi rybki do domu.
U mnie dzisiaj nawet ładna pogoda aż nie chce się nic robić a tu tyle sprzątania. Pierwszą noc od kilku tygodni przespałam ( spałam 12 godz oczywiście z przerwą na jedzonko, bo jak bym mogła spa z pustym brzuszkiem 🙂 )
Życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

ja dopiero oko otworzyłam dziś mam dzień leniuchowania...
teściowa chałupkę z rana wysprzątała to mam luz...

Na śniadanko zaraz lece bo mi się iguśka jaji i głodna chyba

A co do rybek to ja uwielbiam taki prosto z wody bo te mrożone to ochyda i ostatnio mi tatuś złowił to mąż złapał ze 2 kawałki i teściu taką jedą malutką a reszte sama zjadłam później miałam trochę wyrzuty sumienia ze się nie podzieliłam ale krótko he he 😜

co do spania to najlepiej śpi mi się nad ranem w nocy wstaje często na siku i z palącą zgagą a do tego strasznie mi puchną ręce tzn palce u rąk aż pięści nie mogę zacisnąć bo boli wy też tak macie????
stopy też mi puchną ale troszkę mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY LASECZKI 😜 😜 Wczoraj sie nie oddzywałam bo po wysiedzeniu 4 godzin na izbie przyjec juz mialam doske i odpoczywałam musiało mnie to dobrze umeczyc bo spałam dzis do 10 a to mi sie bardzo zadko zdarza. Synek ma gips na 14 dni bidulek niema jak sie nawet porszac , ale mamusia mu dogadza jak morze 😉 😉 😉 u mnie dzis dosc ladna pogoda , ide zaraz sprzatac i jakis obiadek montowac tylko co 🤔 🤔 🤔. co do spania to juz sie przyzwyczaiłam ze w nocy kursuje 4 razy do łazienki i chyba juz tak zostanie hehehe. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela ja to pierścionki już dawno zdjęłam bo mi się coś obiło że nie wolno mieć przy porodzie bo jak nie możesz zdjąć to rozcinają nie wiem czy tak jest wszędzie ale wolałam nie ryzykować i moja piękna obrączka leży w pudełku 😞

ja to ostatnio mam straszne fazy na arbuza wczoraj kupiłam połówkę (czyt 3 kg) i ćwiartkę zjadłam od razu sama przy ostatnim kawałku myślałam że piękne ale taki był pyszny że nie mogłam się powstrzymać he he
a druga faza to świruski takie lody jogurtowo-wiśiowe z biedronki pyyyyszneee teraz jak byliśmy ostatnio to wzięliśmy całe pudełko (18 szt) to się ochroniarz śmiał że się przeziębimy he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio obraczke zalozylam miesiac temu i po dluzszym buszowaniu w sklepie tak mi spuchly lapki ze sciagnac jej w zaden sposob nie moglam. Od tego momentu nie zakladam zadnej bizuterii. Poczekam az maly zechce wyjsc na swiat wtedy wroce do roznego rodzaju ozdubek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierścionków nie nosze od ostatniego pobytu w szpitalu bo dostałam taką zjebke od położnej że w tak wysokiej ciąży się nie nosi bo palce chwila moment puchną a potem trzeba przecinać a szkoda...

ja też mam palme na lody... śmietankowe big milki 😁 i dzisiaj leniuchuje na huśtawce na ogórku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po zakupach 250zl poszlo i w sumie za wiele nie kupilam 😉
Przy Kamisce puchlo mi wszystko masakrycznie a teraz spoko wszystko moge zalozyc czy zdjac bez problemu. Na wszelki wypadem w domu wszystko sciagam ale jak wychodze to z luzikeim zakladam 🙂
Lody tez lubie ale w obecnej sytacji (nochal zatkany na maxa) nie jem 😜
Kkasia moja corka 3 lata temu spadla ze schodow w szkole i noga w gips na 5tygodni 😜 Na pogotowiu tez kilka godzin przesiedzialam tak wiec norma. Pilnuj mlodego zeby za bardzo nie przytyl bo moja Kamiska to chyba z 7kg nabrala, fakt ze pozniej szybko to zrzucila ale sfrustrowana byla...
We wrocku nadal czekamy na fale ludziskow na mostach co nie miara, poprostu widowsko sobie robia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...