Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny znacie może, któraś niemiecki. Teściowa dostała krem i nie wie do czego go stosować a ja nie bardzo znam niemiecki. Angielski tak ale niemiecki to czarna magia. Bardzo proszę o pomoc bo jeszcze się okaże ze posmaruje nim twarz a krem będzie do stóp.

Tylko tyle na nim pisze:
Aloe Vera Creme. Die wertvollen Bestandteile der Aloe Barbadensis Miller pflegen die Haut und spenden Feuchtigkeit. Der naturliche Regenerationsporozess wird gefordert, die Haut wird geschmeidig und samtweich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze cały czas noszę obrączkę i pierscionek , bo póki co puchną mi jedynie stopy !!! :0)

lodziska też mi smakują cholernie , mimo że nigdy wcześniej nie przepadałam za nimi ... teraz -dzień bez loda jest dniem straconym !!!!!

a tak w ogóle to zakisiłam sobie dzisiaj ogórasków na małosolne ... za dwa dni wyżerka !!!! mniammm

a ... i dostaliśmy od mojej koleżanki łóżeczko ...fajniste , z szufladą ...( i tym samym skończył się dylemat czy jak Antek wyrośnie z tego wiklinowego to kupować drewniane czy turystyczne???? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nici z zakupów. Ale przynajmniej udało mi się coś w mieszkaniu zrobić 😉 umyłam lodówkę, płytę gazową, zlewozmywak, piekarnik, drzwi, odkurzyłam pokój i wyczyściłam fugi w przedpokoju 🙂 i o dziwo nikt na mnie nie krzyczał! 🤪
A teraz będę odpoczywać 🙂
Jeszcze tylko łóżeczko na necie zamówię i będzie git 😉

Co do pierścionków, to ja zawsze noszę tylko obrączkę. Nie lubię więcej 😉 wkładam i zdejmuję bez żadnego problemu. No, czasami rano mam problem, jak za długo śpię na prawej łapce - wtedy mam tak paluchy spuchnięte, że ledwo mogę je zgiąć 😁 biodra w nocy też mnie masakrycznie bolą. Już nawet poducha-rogal niewiele pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już jesteśmy, w Wawie na razie dramatu nie ma, woda duża, są jakieś lokalne przecieki, ale opanowują je na bieżąco. Zalało kilka domów po drugiej stronie Wisły w stosunku do nas.
U nas też gapienie się z mostu to dzisiejsza podstawowa rozrywka ludzi.
Ale we Wrocławiu to mało ciekawie... A Waja się nie odzywa? Laaf, dobrze że chociaż Kozanów daleko od Ciebie, może na Bartoszycach będzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann z jakiej dzielnicy wawyjestes? Moi tesciowie mieszkaja w wawrze. Na bartoszowicach ( w koncu sie dowiedzialam) problem jest z jednym walem a mianowicie wisi na wlosku. Jutrzejszy dzien bedzie krytyczny bo ta fala cholernie dluga jest. Mam nadzieje ze przetrzyma...
No walsnie Waja sie nie odzywa....
a ja wlasnie wstalam po 2 godzinach spania i zakrecoan jestem jak domek slimaka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Saskiej Kępy, ale tej części gdzieś koło 1km od Wisły. To po tej samej stronie Wisły co Wawer, ale między nami jest jeszcze osiedle Gocław. W Wawrze z tego, co wiem, wybijały wody gruntowe, ale przecieków przez wały chyba nie było. Zdaje się, że sytuacja jest tam w tej chwili pod kontrolą, najgorzej było wczoraj wieczorem po drugiej stronie Wisły. U nas też fala długa, mówią żeby zachować czujność do wtorku. Ale już nie rośnie wreszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Tylko tyle na nim pisze:
Aloe Vera Creme. Die wertvollen Bestandteile der Aloe Barbadensis Miller pflegen die Haut und spenden Feuchtigkeit. Der naturliche Regenerationsporozess wird gefordert, die Haut wird geschmeidig und samtweich.




Aloe Vera to marka, fajna nowa marka.

To wartosciowy sklad aLoesowych barbadoskich mineralow, pielegnuje skore i ofairowuje nawilzenie. Naturalny proces regenarcji bedzie osiagniety, skora bedzie gladka i miekka jak aksamit.

No tylko do czego ten krem to tu nie jest napisane jakbys gdzies widziala Gesicht to twarz, a Füß to stopersy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten krem jest albo do twarzy, albo do całego ciała 🙂 tutaj znaczenie może mieć pojemność 😉 50 ml to na bank twarz. 100 i więcej są do ciała. Madalena, poszukaj zdjęcia słoiczka na http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&tbs=isch%3A1&sa=1&q=aloe+vera+creme&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai= to może wtedy uda się znaleźć jakieś konkretniejsze informacje 😉
jak nie drzwiami, to oknem! 🙂

Dziewczyny, ile dałyście za materacyki do łóżeczek? (120X60 - nie wiem czy takie kupowałyście, czy może większe...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Ja dałam za grykę - piankę - kokos Danpolu 69,99 zł. Za przesyłkę 22 zł, ale w jednym zamówieniu było jeszcze mnóstwo innych rzeczy (np. przewijak), więc na sam materacyk przypada 6-7 zł z tej przesyłki. Kupowałam przez allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...