Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale tutaj fajnie... 🤪
Fajnie widzieć tyle wesołych brzuszków na raz... 😉 Chociaż ostatnio i na ulicach coraz ich więcej 😉
Witam wszystkich!!! Jestem Kamila i mam 22lata 🙂 W Październiku zostanę mamuśką 😉 Już nie mogę się doczekać... Tylko martwię się... Was też czasem bolał brzuch w ciąży?! Jestem w 21tyg. wiecie... panikuję "trochę" :/ Podobno to normalne alee... W środę wizyta 🙂 Dowiem się więcej i może poznam już płeć mojego bobaska 🙂 Ostatnio nie chciało nam pokazać... 😉
Pozdrowienia dla wszystkich brzuszków 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wciagnelo mnie troszke, bo jak kindzio w domu, to ja tak na laptopiku nie siedze, bo to sie ogarniam, to go wyciagam gdzies i tak gine 😉
W ikei tez sa przescieradeka po dwa pakowane tylko tam z rozmiarami trzeba uwazac ale jak na gumeczki sa to i na wszystkie materace bedzie git. ja kupilam w jakims dziecinnym sklepie, lniane biale bez falbanek do wozka i do lozeczka, tanie byly. Trzeba tylko penwie powiezdiec albo szukac w sklepie najzwyklejszych, bo tak jak Anulka mowi za gadzety trzeba zabulic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee nooo... Wy Panie zaraz już rodzicie 😁
Ale Fajnie... !!! Ja się muszę jeszcze trochę... "Pokulać" 😉
Jakie imię proponujecie dla dziewczynki...?! :
-Maja
-Nadia
- czy Zuzia?! 🙂 Dla chłopaka już mam... TOBIASZ 🙂 A dla dziewcyny... Nie umiem jakoś wybrać 😉
Buziole :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KamilaRastamanko zdarza sie ze pobolewal brzuchol, w koncu rosnie w nim czlowiek 😉 Zachodza niesmaowite zmiany 😉
Taki klimat wesoly panuje, bo mamy pierwsza rozpakowana 😁 Dzizesie ale sie ciesze dla Kwaska ze ma juz za soba 😉 nAsza chudzinka;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KamilaRasta, bóle brzucha są normą, bo całyczas macica się powiększa, ale jak już będziesz u gina wspomnij o tym, zawsze będziesz spokojniesza, jak powie że jest ok.
Życzę żeby udało się poznać na wizycie płeć, bo ja dopiero za 4 podejściem w 29 tc dowiedziałam się, że będę mieć córcię 🙂
Co do spotykania kobiet w ciąży na ulicach to mi się też mnożą, a mój mąż śmieje się, że przechodzimy koło siebie i mierzymy wzrokiem jedna drugiej jaki ma duży brzuszek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOrzystaj, korzystaj Komsi jak Niuniek bedzie piskal to nici z leniuchowania. Tzn nad wode , lezaczek i grilek spoko tyle ze juz nie taki luzik. Ja tez zamierzam Dawidosa zabierac na grile i nad wode (mamy fajne ocienione miejscowki) nie bede swirowac ze za wczesnie bo co bo nie cos. Cyca (ewentualnie butle) pod pache i heja w plenerek 😉

Witaj Kamila Rasta, dopiero pamietam jak my bylysmy na polowce 🙂 brzuchol boli bo musi sie w nim wszysko przestawiac i robic miejsce dla maluszka. Jesli nie masz krwawien nie powinnas sie niepokoic, jesli mimo to sie martwisz warto podpytac lekarza. Na tym etapie na ktorym my jestesmy juz wiekszosc uskarza sie an bole brzucha ale to wynika raczej z przygotowan macicy na porod.
Zycze Ci spokojnej ciazy i zdrowego maluszka i oczywiscie zagladaj do nas ile razy masz ochote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, to nie tylko mnie się wydaje, że jakoś nas więcej niż wcześniej dało się zauważyć?
W sobotę w tramwaju jakaś starsza pani się zerwała ze swojego miejsca, żebym usiadła 🙂 Miałam chwilę zawahania, czy skorzystać, ale podziękowałam pięknie i skorzystałam 🙂 Na szczęście zaraz ktoś jej też ustąpił. Poza tym mam wrażenie, że na ulicy wszyscy się gapią na mój brzuch i się uśmiechają 🙂 Jakoś tak milej sobie wtedy człapać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Swieta Racja Laaf, poki moge lezakuje, potem bedzie troszke ciezej, ale tez nie bede sie motac, wozek, mleko w cycku lub w butli tak jak mowisz jak sie da i nad wode. Niech sie mlody przyzwyczaja ma rodzicow kochajacych wode plener i w ogole lato wiec musi sie przyzwyczaic.
Bedzie git 🙂
A co do innych kobiet ciezarych to fakt te sie usmiechaja, a kobiety z malymi dziecmi zagaduja wrecz. Wczoraj nad jeziorem zagadala mnie pani z wozkiem jak dlugo jeszcze i tlumaczyla swojej coreczce (ok.2latka)ze u mnie w brzuchu jest baby 😉 No i mowi do mnie ze czlowiek w taka pogode poci sie za dwoch, ja jej na to ze ja jakos nie ale to chyba dlatego ze kocham slonce 😉HHheheh i ze dobrze znosze takie pogody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie uspokoiłyście... Troszkę 🙂 ale jednak...
Dziękuje Kochane 🙂* Rosną, rosną brzuszki na wiosnę... 🙂 W zimę chłodno i nudno więc się leżało pod kocykiem... To teraz rosną 🙂 I fajnie... 🙂)
Ojj... to długo czekałaś Anulka, ja myślałam że to już w 18tyg. mi powie... i tak czekam i czekam... 😉 Bo puki co przerabiam Teorię 😉 Co by nie było... OBY CAŁE I ZDROWE!!!
:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki 🙂

po weekendzie już o wiele więcej nas 😁 hehe

KamilaRasta każdy ma indywidualny gust także to bedzie twoja decyzja jakie dasz imię 🙂 ja córce daje Zuzia 😉 mnie się podoba dla innych nie musi się podobać :P

laaf dobrze że sytuacja we Wrocku opanowana 😉

miłego dnia dwupaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂
Wielkie gratulacje dla Kwaśka i jej córeczki 🙂 Mialysmy ten sam termin porodu, a tu Kwasiek wystartowala pierwsza. Przedwe wszystkim duzo zdrowka dla mlodej mamusi i dzidzi 😉

Ja dopiero wstalam z lozka, bo jak zwykle noc malo przespana, ciagle wedrowki do toalety i do tego oktopny bol biodra nie dawaly mi spac.
zaraz zmykam uszykowac sie na wisyte u ginekologa. Zobaczymy ile synus warzy 🙂 ale szczerze mowiac juz mi ciezko jest tym bardziej ze synek wcale taki malutki nie jest wiec mam co dzwigac, stopy tak mi puchna ze zadne buty mi nie pasuja, dzis musze jkaies klapki sobie zakupic bo przyjdzie mi boso chodzic 🙂 hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

dopiero zwlekłam się z wyra , rannnnny , jakie ja mam spanie ostatnio !!!!!!! no szok , mogę spać zawsze i wszędzie 🙂 😉 🤪

Napisałąm do Kwaśki , i czekam na odpowiedz ... mam nadzieję że już dzisiaj będzie mogła przytulić i wycałować swoją księżniczkę 🙂 :0) ... dam znać jak tylko coś będę wiedzieć
Jezusicku , ale jej zazdroszczę że już ma to za sobą !!!! 🙂 😁

a ja mam dzisiaj trochę do polatania , muszę skoczyć do plusa wymienić mamie telefon i poszukać parę rzeczy do kukiełki na Zuziowe przedstawienie ...

miłego dzionka Dwupaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KamilaRasta, jak małe nie chciało się pokazać to może jest to dziewczynka, bo oprócz mnie jeszcze klika dziewczyn też robiło podchody na wizytach, żeby dowiedzieć się o płeć i okazało się, że będą córeczki. Raczej dziewczynki są wstydliwe...hehe.
A nasza Kwasiek co wczoraj urodziła, to dopiero po porodzie dowiedziała się, że ma córcię, bo wcześniej mała całyczas ukrywała kim jest.
Daj znać jak się dowiesz czy córcia czy synek? I również zapraszam na nasz wątek zawsze coś doradzimy, pocieszymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Laaf 🙂* Pewnie masz rację 🙂 Musi być dobrze!!! 🙂
Dzidziuś zdrowo rośnie krwawienia nie mam więc nie zadręczam się czarnymi scenariuszami... za 2dni wizyta i lekarz powie mi pewnie to co Panie 😉
Wszystkie imiona pasują właśnie do nazwiska... Zobaczę może dopiero jak urodzę to zobaczę jakie najbardziej pasuje... chyba że będzie chłopcyk 🙂
A co do upałów... Ja padam :/ Najgorsze że całe lato przede mną... przytyłam już 6kg. a wyglądam jakby doszło mi z 16 😉 Upały mi nie służą... niestety :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha dziewczynki, zeby nie bylo niejasnosci, oficjalnie rezygnuje z etetu wrozki 😁 😁 😁
Kawsiek mnie wyterowala bo babola urodzila i kurna nie ona miala byc pierwsz 😁 widocznie moje zdolnosci przewidywawcze sie ulotnily 😁 No chyba ze urodzi teraz Ania to zastanowie sie nad powrotem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...