Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie mamuśki ;*

macie racje że to szybko zleci tyle że tak jak laaf nie potrafie spać bez mojego mężusia 😞 a on zawsze się przytyula do brzuszka... (wczoraj dzidziuś na znak że się nie podoba wyjazd skopała tatusiowi buźke, bo przykładał do brzusia)

ten wyjazd jest potrzebny tylko najbardziej mnie denerwuje że to robota na czarno... 😞 mój mąż ma 26 lat a jeszcze ani jednego roku normalnie nie przerobionego wszystko na czarno... (wiecie jakie są konsekwencje) nawet musiał normalnie nas samemu ubezpieczyć bo przecież do porodu musze być ubezpieczona... ehhh... niby jest zarejestrowany w UP ale co z tego jak ofert nie ma 😞 wiecej zarobi na czarno...

u mnie w Zabrzu dzisiaj też słonecznie 😉 dzisiaj znowu do gin. na 14 bo wczoraj nie przyjechał ale wyobraźcie sobie że po wekendzie (bo w piatek byłam u gin) przytułam całe 0,5kg hehe masakra 🤪

a Sylwia śliczne ubranka 😉

miłego dnia brzuchatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kkasia, rogal/fasolka do karmienia wydaje mi się być przydatną rzeczą - wygodnie możesz usiąść, oprzeć się i ułożyć sobie wtedy dziecko do karmienia, chociaż zwykłe poduszki też spełnią ten egzamin.

Ja będę korzystać z mojego kojca-poduszki do spania -można z nią karmić na siedząco lub leżąco: [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2_4_1_.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



I tak będę musiała się nauczyć różnych sposobów ułatwiających życie przy karmieniu, bo wszędzie poduszki nie będą ze sobą zabierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

wstyd się przyznać , ale dopiero teraz wstałam ... za to wyspana jestem za wszystkie czasy !!!!

Mój mężuś też pojechał dzisiaj służbowo do Warszawki , ale jutro wróci ... eh , nie lubię sama spać ! Mąż sie ze mnie śmieje że przynajmniej teraz wiem jak to jest gdy on zostawał sam kiedy ja chodziłam na nocne dyżury 😉

jutro mam plan iść rano na tę diabelną glukozę ,brrrrrr !!

miłego słonecznego dzionka , brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja akurat wróciłam od dentysty miałam w innym mała dziurke to zrobiłam, a tamten ząb nadal boli a to pojde prywatnie, nie chce ryzykowac utrata zęba a pozatym licze na znieczulenie. Super słoneczko dzisiaj, jeszcze trochę i będziemy razem spacerowac. Wiecie może jak czop wygląda??? Mi ostatnio coś kremowego wychodzi i to takie większe kawałki, a wiem że żadnej infekcji nie mam bo dopiero co wyleczyłam;/




[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela ja przy Kamilii czopa nie miałąm chyba że wychodził po kawałeczku i nie zaobserwowałam go (jest to możliwe bo u mnie akcja zaczeła sie od boli a wody przebili mi tuz przed sama druga faza). Mam za to teraz częste upławy i to dosyć spore, bo nic sie nie dzieje kilka dni i nagle siedze i czuje...a na bieliznie mam tego całkiem sporo. W sumie mogłabym wkladki nosic ale to sie zdaza raz na kilka dni albo tygodni, ciezko tak zaobserwowac...proponuje Ci porade u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

ja właśnie wracam z usg za wiele to się nie spodziewałam i zbyt wiele się nie dowiedziałam ale najważniejsze że maluszek zdrowy jak rybka i wg usg wychodzi 24 tydzień

mąż był ze mną i mówię pani doktor że przyszedł syna wypatrywać a ona na to że tu siusiaka nie widać ale może się schował bo nie może się dopatrzeć co tam ukrywa więc nadal żyjemy w nieświadomości może za 2 tyg na 3D coś maluch pokaże

i wracam do roboty trzeba następne aukcje szykować...

miłego dnia buźka papatki





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam czop śluzowy przy poprzednim porodzie ... odszedł po masażu szyjki , na kilka godzin przed porodem , gdy skurcze były jeszcze leciutkie... to faktycznie wyglada jak kulka gęstego śluzu (może wielkości jajka) , może być troszkę podbarwiony krwią ... nie da się go raczej pomylić z upławami , bo jest, że się tak wyrażę ,dość zwarty (przynajmniej u mnie tak było)...

a co do upławów to ja również mam od czasu do czasu , ale moja ginka powiedziała ze to normalne i nie ma się czym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel jezeli twoje upławy przypominaja twarożek to najprawdopodobniej masz nawrót infekcji 😞 ja tez leczyłam wybrałam czopki o po tyg wszystko wruciło ,dopiero jak lekarz objoł leczeniem mnie i meza wszystko ustało. A tak tak poztym co slychac ja dzis jakas spiaca i chyba ide leniuchowac. :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie prawie codzinnie zdarza się mała ilość białych, bezzapachowych upławów i to raczej jest normalne.

Zresztą zamieszczę link, to sobie poczytacie i ocenicie, jak u Was z tymi upławami jest: http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,240,Up%C5%82awy%20u%20ci%C4%99%C5%BCarnej.

Dzisiaj w empiku kupiłam sobie książkę " 😜ierwszy rok życia dziecka", z tej serii mam już "W oczekiwaniu na dziecko", będziemy sobie czytać i przygotowywać się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki

wróciłam własnie od gin. i ide się pakować bo dostałam skierowanie do szpitala 🤢 lekarz powiedział że stawia mi się bardzo macica (twardy brzuch) i skraca szyjka macicy i że to o wiele za wcześnie na poród wiec dla dobra mnie i mojego dziecka wysyła mnie do szpitala 😞 masakra 😞 wspomniałam mu o tych skórczach i też nie był zadowolony...

ehh odezwe się jak wyjdę... oby było wszystko OK

buziaczki brzuchatki ;* całuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, ja zawsze wolałam dzieciaczki karmić na siedząco, układając dziecko na małej poduszeczce (czy nawet na kocyku, w rożku itp). Jakoś mi nie podpasowały żadne 'udogodnienia'. I podejrzewam, że przy moim własnym dziecku też nie będę z nich korzystała.

co do czopu, to nie mam zielonego pojęcia jak on wygląda. Ja mam nieustannie od X czasu (lat?) upławy, które były tyle razy 'leczone', że już rachubę straciłam. I podejrzewam, że u mnie te 'upławy' są po prostu normą, a nie jakąś patologią. Jak biorę jakieś leki na to, to i tak upławy wracają po tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, trzymam za Was kciuki. Odezwij się koniecznie, albo męża poproś żeby tu wszedł i napisał co u Was, bo na pewno będziemy się martwić. Trzymaj się! 😘

Aa, Sylwia, na aukcjach brakuje jednej dość ważnej rzeczy - rozmiarów ciuszków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj Zuziaku!!!!!!! Trzymaj się kochaniutka, koniecznie niech Twoj m. nam coś napisze, na pewno wszystko bedzie oki. Pomyśl pozytywnie, zobaczysz malucha, bedzisz wiedziala jaka waga i dlugosc a moze i nozki przed Tobą rozlozy 🙂
miliony buziakow 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie, jesteśmy pod stałą opieką naszych lekarzy, jeśli cos by się działo to na pewno powiedzili by....nie ,mozemy popadac w paranoje. Zuziakowi juz wczesniej ten brzuszek sie stawiam i miala problem z szyjka...na pewno nie bez powodu kazano jej isc do szpitala. Trzba na to popatrzyc pozytywnie, co by sie moglo stac gdyby lekarz to zlekcewazyl...Zuziak bedzie w dobrych rekach a maluch pod stala obserwacja 🙂

Kupilismy dzisaj z m. puzzle 1500 i walczymy 🙂
mamy jeszcze w zanadrzu eurobisnes ale to jak nam sie puzzle znudza, jak na razie wygrywaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...