Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

Kicia to rewelacyjne nowiny 🙂

Ja też dzisiaj byłam u lekarza. Mały waży już 1250 gram.
Jutro muszę jeszcze zrobić sobie kreatyninę i albuminy, żeby było jasne czy te puchnięcia nóg i rąk mam polubić, czy to objaw jakiejś choroby. Dostałam jeszcze zlecenie na szczepienie rhophylac-iem, ponieważ mam ujemną grupę krwi. Niestety w Polsce w trakcie ciązy nie jest podawany profilaktycznie, a tylko po porodzie więc zakupić ją rzeba na własny rachunek - koszt 450zł. Ale lepiej dmuchać na zimne...

Słonecznego popołudnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf, oczywiście ważną rzeczą będzie sprawdzenie na wizycie czy maleństwo czymś majta czy nie 🙂 ale z drugiej strony nie nastawiam. Lepsza będzie niespodzianka, że jednak udało poznać płeć niż kolejny raz nic.

Kicia, już aktualizuje imię synka w tabelce 🙂 a zmiany zawsze są dobre-szczególnie te dot. naszego wyglądu.

Konieczka, dorodny synuś 🙂 Oby te puchnięcie nóg i rąk było objawem tylko ciążowym - tego Ci życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje w 26 tyg ważyło 1150 g a teraz pewnie juz coś 1300 g he he, bo juz przez 8 dni coś przytyło myślę 😉 a tak to byłam u szwagierki i ma 3 miesięcznego synka i słodki ale trochę marudny 😉
no ale każdy bobas jest inny, zobaczymy jaki mój będzie 😉
Kicia fajnie,że wszystko oki, ja jutro do dentysty i już się boję;( he he 😉 mój mały tak się rozpycha że mój brzuch ma już dziwne kształty, a lekarze wam mówili jak położone są dzieciaczki? bo moj głowkowe położenie ma.



[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka alez facecik wielkolud 🙂 Co do puchniecia nog to czesto sie zdarza bo zatrzymujemy duzo wody ale lekarz oceni czy to nie jakies zakazenie ciaze, tfu,tfu, ja przy Kamilii bylam tez spuchnieta i jak sie okazalo taka byla moja uroda. Na tym etapie ciazy juz nie moglam nosic bizuterii teraz przy mlodym nosze normalnie tylko na noc sciagam (tak dla komfortu).
Moj chlopaczyna jest polozony tez glowkowo ale pod katem, tzn. nozki i dupinka prawy gorny bok, głowka lewy dol, no i te nieszczesne podskoki po pecherzu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz powiedział, że waga Małego jest w normie więc... A niech Chłopak rośnie.
No ja też mam nadzieję, że te puchnięcia to tylko taka moja uroda. Jutro idę na badania więc za kilka dni wszystko będzie jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem babeczki 🙂

ale dzień zaliczyłam , szok !!!!! wytapetowałam mamie cały przedpokój , bo ojciec nie ma do tego kompletnie serca... super wyszło , normalnie jestem z siebie dumna , ale wytrzęsłam tego mojego Antosia dzisiaj jak na trampolinie 🙂

...no i mama mi niespodzianke za to zrobiła i zafundowała nam materacyk do łózeczka wiklinowego , który sobie wcześniej zamówiłam ... postarał się pan tapicer ,materacyk jest git !!!! 🙂 🙂 🙂

padam na twarz !!!! 🙂

KICIA - strasznie się cieszę że z Maluszkiem wszystko ok !!! to super wiadomość !!!

A wracając do dnia kobiet - dostałam różyczkę i śliczną kurteczkę na wiosnę ... taką mi mężuś niespodziankę zrobił !!!

a ... w temacie zębowym , u mnie póki co nic się nie dzieje ( całe szczęscie !!!) , i mam nadzieję że tak zostanie , bo swoje przerobiłam w poprzedniej ciąży i raczej nie chciałabym powtórki z "rozrywki" 🤢

Spokojnego wieczora kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka podziwiam Cię ja dzisiaj cały dzień przespałam... nic mi się nie chce...

Angela też nie mam kompletnie humoru... mój mąż jedzie do pracy do Katowic (ode mnie jakieś 20km) bedzie tam do piątku nocował u kumpla na weekend wróci i od poniedziałku znowu jedzie pewnie do piątku ;( ehh... tak mi smutno że nie bedzie go tyle a nie wiem ile się praca przedłuży... bo może trwać 2 tyg. a może trwać ponad miesiąc 😞 tyle dobrze że nie tak daleko i że na wekendy bedzie w domu...

miłej nocy życze kobietki ide się nacieszyć mężem ostatni wieczór...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro wieczorem będą kolejne bo dziś nie dałam rady...

niestety znów sie z bólu wiłam tak mnie bolała ta dziura po tym zębie i mężulek jak wrócił z pracy to mnie w samochód i z powrotem do tego dentysty siedziałam na tym fotelu i same łzy mi ciekły tak bolało 🥴 wsadził mi w tą dziure jakieś trzy małe tabletki przeciw bólowe i przeciwzapalne i przepisał antybiotyk i teraz mam go brać co 6 godz więc do 1 już nie śpie dzisiaj 🤨

a od jutra wieczorem już co 8 godz ale na szczęście już nie boli i dzidzia kica w brzuszku aż miło więc chyba nic jej nie jest a jutro mam usg to może sie coś dowiem he he

dziewuszki to dorodne maleństwa sie szykują na czerwiec ciekawe ile nasze waży i ile ja przytyłam a do ginki ide w czwartek to mnie zważą chociaż przez ostatnie dni to raczej nie wiele jadłam dzisiaj np banana na śniadanie i jogurt na kolacje





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Jak słonko z samego rana wita za oknem to od razu lepiej wstaje się 🙂 i optymizm na cały dzień 🙂

Natka - szacun za wytapetowanie przedpokoju 🙂

Zuziek - dni szybko mijają i nieobejrzysz się, a już mąż będzie pędził do Ciebie na weekend.

Wogle ostatnio czas mi tak szybko leci, nie obejrzę się a tu już weekend, a potem następny tydzień. Dziewczyny też tak macie?

Sylwia - bodziaki słodkie 🙂 Ciekawa jestem co macie jeszcze tam fajnego 🙂 I żeby szybko polepszyło się Tobie z ząbkiem 🙂

Ja ząbki wszystkie mam zrobione, a kontrola wypada w połowie lipca, z czego bardzo cieszę się. Muszę tylko załatwić wpis do karty ciąży, że wszystko jest si. Jeszcze jakby mi dziąsła nie krwawiły to byłoby super.

Mamusie życzę dzisiaj dobrego humoru i samopoczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, brzuszki moje kochane 🙂

Słoneczko to i śweci ale jest zimno...brrr ja kce wiosne!!!!!!!

Sylwia ale co tam moze Cie jeszcze bolec? Sama dziura po zebie ale jesli masz zapalenie jakies to w sumie...wspolczuje ale widzisz nawet w ciazy nikt dla nas nie ma litosci 😉

Zuziek, mezus musi robic kasiorke dla malucha to taki moze argument tak wiec sobie go powtarzaj. Domyslam sie jak CI ciezko. MOj m. raz pojechal do Wawki na 5 dni i myslalm ze jajo zniose, nawet zasnac bez niego nie potrafilam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane
no kase faceci musza robic od tego sa głównie 😉
mojego niebylo 9 całych miesiecy!!! i musialam przezyc z mysla ze jest na wojnie 😞 ale jakos dalismy rade a jaka radosc byla jak wrocił ze po 2 miesiacach od powrotu sie pobralismy hiii

dzis bede leniuchowac a co ...
milego dzionka rzycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchatki 🙂 🙂sloneczko za oknem to i buzka uśmiechnieta:laugh: :laugh: zuziek rozumiem cie doskonale mój mąż tylko na weekendy wraca a szkoda bo tyle mu ucieka 😞 ale tłumacze sobie ze tak musimy dla naszego dobra 😉 sylwia strzał w dziesiątke z tymi bodziakami super , wystawcie cos letniego na to czekam 😎 dziewczyny co myślicie o rogalach do karmienia , nie wiecie czy to sie sprawdza i czy to wogule jest wygodne ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...