Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek, to w miarę mozliwości odpoczywaj przez weekend, a jak coś to w poniedziałek zadzwoń do gina, no chyba że przejdą te skurcze i będzie spokój.

Laaf, widzę że hormonki u Ciebie szaleją, jeszcze na dodatek jak pisałaś masz dodatkową robotę przez chorą koleżankę. Życzę spokoju, a nerwy wsadzić w konserwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja dziś ledwo żyję :/ wybrałam się na przejażdżkę autobusem (niby nic, 5 przystanków) i tak mnie niesamowicie brzuch rozbolał, że to bajka... poszłam z mamą do sklepu zrobić jakieś zakupy, słabo mi się zrobiło, nogi jak z gumy. Zostawiłam mamę na hali, a sama powlokłam się do kas, żeby wyjść przez kasę i siąść na ławce tuż obok kasy. Ale nie, durna baba kasjerka mnie zatrzymała i uroczym tonem powiedziała, że "wyjścia tędy nie ma!". Na moje słowa, że zrobiło mi się słabo i muszę usiąść, powiedziała "musi pani iść do wyjścia dla klientów bez zakupów". Nie miałam ani siły ani ochoty się z nią użerać, więc warknęłam "super!" i ze łzami w oczach przemaszerowałam wzdłuż 40-stu kas - najpierw w jedną, potem w drugą stronę, żeby dojść do tej cholernej ławki. Siadłam na tej ławce i się rozryczałam.

Następnym razem pokażę babie fakera, powiem że jak chce to niech wzywa ochronę, bo z chęcią skorzystam z pomocy kogoś silniejszego w dojściu do ławki i z chęcią porozmawiam z kierownikiem sklepu na temat tych ich powalonych zasad i traktowania kobiet w ciąży. Ciekawe, czy gdybym zemdlała, to też by mnie targali do wyjścia dla klientów bez zakupów?

Humor mi ta sytuacja totalnie skopała. I brzuch jeszcze bardziej teraz boli. Chyba wezmę no-spę i jutro zapiszę się do lekarza, bo mi się ten ból niezbyt podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, no trafiłaś na babsko 😠 Ja jestem spokojną osobą,ale chyba bym awanturę babie zrobiła, a swoją drogą jak będziesz czuła się lepiej to skargę złóż kierownikowi na personel i obyczaje panujące w sklepie, tym bardziej że nie było to Twoje widzi mi się, tylko bardzo źle się poczułaś.
Cholera znieczulica jest na każdym kroku 😠

Mam nadzieję, że no-spa pomoże, a jak nie to faktycznie dobrze zrobisz zapisując się do lekarza, czasami lepiej dmuchać na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek trzymam kciuki, zeby nospa pomogla.A Ty juz nie mysl o tej dzisiejszej sytuacji bo szkoda nerwow.

zuziek Ty tez odpoczywaj wiecej w miare mozliwosci.Jezeli to byl taki bol promieniujacy od pachwiny pod zebra to jakis nerwobol.

Ja nie wiem co z tym spoleczenstwem.Ostatnio poszlam do laboratorium zrobic badania wdrapalam sie na drugie pietro patrze a tam cala masa ludzi pytam kto jest ostatni, ludzie wygladali jakby sie obawiali, ze zaraz tupne noga, rozbecze sie i powiem ze ze wzgledu na swoj stan chce-nalezy mi sie pierwszenstwo.A ja chcialam sobie tylko usiasc i poczekac na swoja kolej.
A mam w glowie taki scenariusz, ze jade sobie autobusem, tramwajem i niech mi tylko stara baba zwroci uwage ze mam jej ustapic.Ja jej na to, ze nie bo jestem w ciazy, ona mi na to, ze ciaza to nie choroba, a ja jej odpowiadam starosc to tez nie choroba.
Dobra nie bede dluzej pisac na ten temat bo zaraz mnie cholera trafi.

Dziewczyny zaczynaja mi dretwiec rece a wlasciwie same dlonie.
Nienawidze tego uczucia, bo kojarzy mi sie ze zaraz mnie glowa zacznie bolec.Ale od kilku godzin czuje same dretwienie, mrowienie a jak dotykam dloni i rak to tak jakby nie moje byly.Poszeralam troche w necie i podobno to normalne w ciazy, ale jakos mnie to nie pociesza, podobno mija 2-3 tyg po porodzie.Musialam sie wyzalic, bo jakos mi zle...
Mam wrazenie, ze na dzien dzisiejszy tylko Anulka ma dobry humor z nas czerwcoweczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejak brzucholki 🙂

Jejku aleśmy ten piątek miały...wszystkie wkurzone, zmeczone, zdenerwowane...oby dzisiejsza sobota byla sympatyczniejsza 🙂

Kwasiek, Waja bo to jest tak. Jak faktycznie wydarza się taka sytuacja to albo zapominamy języka w gębie albo mówimy inne i mniej przekonujace argumenty (najczęściej scenariusz bierze w łep). Nie raz później się myśli ale ja bym jej/jemu powiedziała... 😠 a rezultacie albo cos klepniemy glupiego albo machamy na to reka bo nie mamy na to sily...ale wkurzyc sie mozna na takie glupie sytuacje...

Acha, Kwasiek Zuziek, polozna tez jedna madra rzecz powiedziala: jeśli dzieje się coś niepokojacego nas, nawet nie bardzo ale troszke, nie powinnyśmy si ewahac i isc do lekarza, nie wolno niczego lekcewazyc i nie bac sie opini a ta to przesadza. JEstesmy w odmiennym stanie i na prawde mamy prawo nie umiec oceniac czy cos jest ok czy nie. Obiecalam sobie ze jesli cos si ebedzie dzialo jade na ostry dyzur przynajmniej nie bede miala wyrzutów sumienia.

A swoja droga Kwasiek co ty kobieto z przejażdżki autobusem masz frajde? przelec sie samolotem na ten przyklad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY DZIEWCZYNY 🙂 KAWSIEK z kad ja to znam , ostatnio byłam w tesco gdzie są specalne kasy dla kobiet w ciaży , miałamtroche tych zakupów i ledo juz stałam czekaac aż pani z kazy ruszy dupke... i sie pospieszy z kasowaniem klijentów aż tu nagle staneły za mna dwie starsze babki i z buzia do mnie ze mam je przepuscic bo one za pare min maja autobus ja ze ledwo juz tu stoje a po drugie to kasa dla ciezarnych 🙂 Co sie za plecami nasłuchałam ze taka młoda i ledwo stoi ze one jak były w ciazy to nie takie rzeczy robiły 🤢 dobrze ze na całą sytuacje naszedl mój maż powiedział dwa słowa i sie odemnie odczepiły ale jeszcze chwilka i wybuchał bym płaczem z tych nerwów . takze to znieczulica jedna wielka 😮 DOBRZE DZIS SLONECZKO AŻ CHCE SIE ŻYĆ BUZIACZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

No mam nadzieję, że przez weekend dopisze Wam lepszy humor 🙂

Widzę, że dzisiaj c.d. tematu o przyjemości Polaków i przywilejach w różnych miejscach. Jeżeli chodzi o tramwaje, to ludzie tylko się popatrzą i nic, na nieszczęście o każdej porze dnia jeżdzi pełno mocherów, ale zawsze uda mi się wreszcie wyhaczyć jakieś wolne miejsce.
Jeżeli chodzi o kolejki, to w Gdańsku jeszcze nigdzie nie widziałam przy kasach tabliczki z pierwszeństwem dla kobiet ciężarnych. W Tesco przyznam, że nie byłam, bo akurat nie mam go po drodze, ale jak kiedyś tam będę to sprawdzę czy jest też u nas.
A ostatnio stanęłam w urzędzie skarbowym z pitem w kolejce, a za mną pani mówi, żebym korzystała z przywilei dla kobiet w ciąży, ale kolejka tak szybko przesuwała się i w dodatku dobrze czułam się, że podziękowałam za troskę i nie wymogłam pierwszeństwa-może głupio zrobiłam, jednak przy długim staniu pewnie zapytałabym czy mnie przepuszczą...ciekawe jaka byłaby reakcja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

od samego czytanie tej historii sie wkurzylam i moge sobie wyobrazic jakie bylo Twoje mega zdenerwowanie.
A zauwazylyscie, ze to baby wlasnie sa najgorsze?
A macie cos takiego, bo zaaobserwowalam, ze obce kobiety, takie mijane na ulicy to sie patrza na brzuch pozniej na twarz,a facet jak tylko zauwazy ze kobitka w ciazy idzie to od razu przestaje sie patrzec jakby w ogole nie istniala.

Kiedys czytalam cos takiego, ze obcy facet w zyciu nie ustapi miejsca ciezarnej, poniewaz...uwaza ze to nie jego dziecko i nie musi sie o nie martwic i nim opekowac i stwarzac warunki do rozwoju...takie ewolucyjny instynkt 🙂(a wlasciwie po mojemu brak jakiegokolwiek instynktu)

Ale fajnie sie rano wstaje, jak jest jeszcze tak slonecznie za oknem.Dzisiaj mam dwie imprezy rodzinne i nie chce mi sie isc jak cholera.
Ale nic przezyje 🙂

Spicie na plecach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=#0000FF][/color]WAJA ja spałam na plecach ale ostatniemu czasy moj meżus uskarża sie na dziwne odgłosy w nocy :laugh: wiec staram sie spac na boku , wole na prawym bo jak spie na lewym to dzidzia uciska mi na pecherz i latam w nocy siku kika razy 😆 udanej zabawy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolejna inforamacja ze szkoly rodzenia 🙂
Rzeczyeiscie powinnysmy spac na lewym boku ale polozna mowila zeby nie miec wariacji na ten temat, spac mamy jak nam wygodnie, w ciagu dnia jak sie kaldziemy po prostu powinnysmy bardziej kontrolowac ulozenie. Tak wiec spimuy jak nam wygodnie.
A moj dowcipny m. powiedzial ze mam wam napisac ze ja i tak spie na ziemi bo on mnie tam wygania:P sie mu na dowcip z rana zebralo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchatki 🙂

Nie wiem co napisać, bo tu takie humorki, że może żdnego tematu nie poruszać, bo kto wie....
Może nie jestem najlepsza w opowiadaniu dowcipów, ale co tam może sie komuś się spodoba i homor się poprawi. No i bez żadnych ujemnych oklasków oki..?

Pyta się gówno gówna:
-hej jak masz a imię?
-sraczka
Na to gówno:
-oooo to bardzo rzadkie imię...

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he to było dobre Kruszyna, ja się pośmiałam;D ja tez znam kawał zaraz napisze he he.




-Pani w szkole pyta dzieci- Co to jest unia?
Jasio się zgłasza i mówi-Ja wiem, zco to jest unia, to taki owad...
a Pani na to dlaczego Jasiu tak myslisz???
Jasiu na to- mój tata mówi,że jak w telewizji mówią ciąglę unia i unia, to mówi że ta unia koło chuja mu lata 😉 😜



nie wiem czy takie smieszne ale inaczej sie opowiada he he.
Ja mam na razie dobry humor, ja myślę że mamy te bóle brzucha bo dzidzia uciska i macica rośnie.
Ja spie na bokach a na plecach w ógóle nie sypiam.


[URL=http://www.naobcasach.pl]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój mąż akurat odkurza a ja dzis się obijam, w końcu musi być równouprawnienie he he 😉ja potem ide z mężem do sąsiadów na kawke, a za tydz w pt rano jedziemy do Niemiec na kilka dni do rodziny, więc mnie nie będzie ale trochę się rozerwę., bo ile można w domu siedzieć 😜



[URL=http://www.naobcasach.pl]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry czerwcóweczki ;*

kawały dobre 😁 😁

laaf ten skurcz to był ból jak bym miała za chwile okres dostać tyle że bolało najpierw z lewej a potem zaczelo z prawej...

staram się dzisiaj odpoczywać cały dzień... no ale zobaczymy czy się uda :P

mam nadzieje że te złe wyniki się poprawią... i nie mam żadnego zapalenia O_o

buziaki milego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

a ja dzisiaj od rana w dobrym nastroju 🙂 wyspałam się (o dziwo!!!) - apropos - preferuję lewy bok , chociaż i tak średnio mi wygodnie , bo ja uwielbiam spać na brzuchu ;( ...

no , do wyboru miałam dzisiaj 3 imprezy (to ci dopiero dylemat , z rodzaju "osiołkowi w żłoby dano " ) !!!!, mój tata ma urodziny , ciocia ma urodziny i jeszcze koleżanka z pracy organizuje babski zlot z przyczyn ósmo-marcowych ! ale ... grunt to dobra organizacja - tata przełożony na jutro , bo dziś i tak tam u niego same kurzoki papierochowe imprezują , więc nie będę się wędzić (z resztą sama chętnie bym sobie zapaliła, a tu nici 😉 )... Ciocię "załatwimy" po obiedzie i będzie z głowy , a wieczorkiem z dziką rozkoszą , sobie w moim kochanym babsko-pigułowym gronie posiedzę 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuziek , ja Cię grzecznie proszę, Ty nie lekceważ tych skurczy , bo se coś napochosz !!!!

Witam nową czerwcóweczkę, bo jeszcze nie miałam okazji 🙂

a tak w ogóle to życzę Wam miłego weekendu , i żeby ta cholerna zima wreszcie se poszła !!!!!!!!

Buzki ,brzuszki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tak ma być humorki dopisują, kawały dobre...hihi

Ja właśnie robię obiadek - w woku pichcą się warzywka z mięskiem usmażonym w przyprawie do gyrosa, jeszcze czekam tylko na ryż aż ugotuje się, wymieszam, doprawię i wszystko będzie gotowe 🙂

Natka widzę że Ty też masz dzień imprezowy - no to życzę fajnej zabawy, szczególnie tej w pigułowym gronie 🙂

Angela miłej kawki u sąsiadów 🙂

Laaf, a Tobie udanego zwiedzania bobaskowych sklepów i zakupów 🙂

Zuziek, odpoczywaj, lepsze masz dzisiaj samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...