Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉

Anulka widać wszystko :P hehe

laaf wszystkiego najlepszego 100lat życze 😉 najbardziej spełnienia marzeń... i lekkiego porodu 😁 hihi

jutro ide do gin. ale przed wizytą jeszcze zalicze jedną lekcje w szkole bo musze test napisać maskara...

ból brzucha do nocy mi doskwierał ale leżałam i dzisiaj już rzadko czuje skurcze...

z zaśnieciem to ja mam wielki problem ale za to nie mam problemów ze wstawaniem co było dla mnie ZAWSZE wyczynem 🤢 zawsze zasypiałam do szkoły itp. nie umiałam sie dobudzić...

miłego dnia czerwcóweczki 😉 ja idę walczyć na lekcjach bo teraz mam lekcje w pracowni informatycznej :P (i na chwilke weszłam na neta) hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, dobrze wiedzieć, że można zakupić też inne oliwy, bo z kolei oliwkę dla dzieci odradzono. No cóż trzeba będzie w jakimś markecie kupić nie dużą i niedrogą buteleczkę oliwy z oliwek i będzie się masować.

Komsi, uzupełnie dane w tabelce i jak następnym razem będę zamieszczać na wątku to wszystko będzie 🙂

Tak jak Kwasiek polecam robala do spania 🙂 Fajne określenie, my nazywamy poduszkę C 🙂

Wychodzi na to. że faktycznie najlepiej będzie na sucho goić pępuszek, wietrzyć go, uważać żeby nie zanurzyć i patrzeć czy jakieś paskudztwo się przypadkiem się w nim nie zbiera.

Zuziek, biedna jesteś teraz z tymi sprawdzianami, dużo ich zostało do końca kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka no może nie aż tak dużo ale te co teraz pisze to są zaległe bo przed feriami tydzień mnie nie było (przygotowania do ślubu nie miałam do nauki głowy) dlatego tak dużo tego było a teraz tylko bieżące bede zaliczać lekcje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tabeleczka teraz ładniusia 🙂
witam cie Milka 🙂

ahh nudno troche wiec ide polezec zaraz 🙂
a co do pepka to mojemu synkowi odpadł po tygodniu i stosowalam spirytus salicylowy i teraz tez chyba bede go stosowac aby własnie uniknac tych zakazen wszelkich 🙂
ciekawe jak to bedzie tym razem ahhh ale sie rozmarzylam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety czy Wy sie szaleju najadlyscie, kilka godzin nie zagladalam a musialam sie cofnac o 7 stron 🙂

Laafiku wszystkiego Najlepszego dla Ciebie duzo zdrówka, kasiorki i samych szczesliwych chwil 🙂:*

Anulka my na oddziale stosujemy tradycyjne metody czyli spirytus 70% lub fiolet jak cos sie paprze. Najwazniejsze jest jednak zeby pepuszka nie chowac edy pod pampers, bo zwlaszcza chlopcy maja tendencje do tego zeby sobie siuskami oblewac pepuszek i wtedy sie goi i goi.A co do tej metody na sucho to wszystko zalezy od sytuacji.

Kwasiek moze bedziesz miala modelke lub koszykarza.
Kruszyna super, ze udalo sie usg i ze malutka dala sie obejrzec.
Milka witaj w naszym gronie 🙂

Ja wlasnie wrociłam od gin. i wszytsko okej.Mocz mam do powtorki.Musze odwiedzic neurologa z zwiazku z moimi bolami glowy i okuliste i co ciekawe w ciazy nie wolno nosic soczewek kontaktowych, wiec je sciagne.Moja gin nie wie dokladnie o co chodzi z tym soczewkami w ciazy ale sie dowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gaduły ale sie rozpisałyście...

a mi nic sie nie chce dzisiaj bo umieram na ból zęba i coś ucho też mnie zaczyna boleć 😞 jest mi zimno i wszystko jest do d... dzisiaj

a jeszcze męża brat przyjeżdża jutro zrobiłam 3-bita i placek na zimno a jeszcze mnie czeka sprzątanie dzisiaj a jutro sałatki a tak mi sie nie chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, ciekawe czemu nie można nosić soczewek? Nie słyszałam o tym, ale na następnej wizycie zapytam lekarza. Teraz rzadziej noszę soczewki, bo jak gdzieś na dłużej nie wychodzę to po co zakładać.

Sylwia, już teraz wiem jak wstawić tabelkę, więc zostanę przy tej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka [*]

ahh dziewczyny moj m własnie pojechal spowrotem do pracy jednak na obiad mu sie udalo dojechac :* on taki biedniutki ...

a ja siedze przy tym kompie i sie nudze zła jestem bo jak szlam po dziecko to zamiec sniezna byla ! a teraz znow jest słonce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuszki moje kochane, dziekuje Wam prześlicznie za życzenia 😘 😘 😘
Natka przykre ale myśl pozytywnie ze względu na maluszka...
Komsi jutro zadzwonei do enelu to sie dowiem i dam znac, postaraw sie wejsc na brzuszka w pracy ale mam duzo pracy bo kolezanka na chorobowym i musialam przejac jej obowiazki 🥴
Sluchajcie ale mialam dzisaj ubaw w szkole rodzenia:laugh: siedzimy sobie babeczka prowadzi nam pogadanke na temat higieny i zywienia w ciazy i nagle nad nami slychac taki przeciagly krzyk...jedna z dziewczyn mowi: "to nad nami jest sala porodowa?" a ta polozna mowi:" taaaaaaaa, no wlasnie to juz final bo jak bylam o 16 miala 8 cm rozwarcia teraz wlasnie juz rodzi" (byla godz. 18), zebyscie widzialy miny tych dziewczyn:laugh: przerazenie w oczach a ja az parsknelam smiechem:laugh: absolutnie nie jestem zlosliwa ale niektore z dziewczyn naprawde mysla ze porod wiaze sie wylacznie ze wspanialym przezyciem pozbawionym bolu 😉 Kazdej z nas tego zycze ale w praktyce jest inaczej...
Kochane wiem ze wiekszosc z Was pierwszy raz rodzi, jesli Was urazilam to przepraszam 🙂
AAAAAAAA i dowiedzałam sie ciekawej rzeczy, mianowicie ser biały prawie nie ma bialka...wiec zaden z niego budulec kosci....
aha i witam nowa czercoweczke 🙂 u mnie synus po 15 letniej siostrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf a jak Ci sie generalnie podoba na szkole rodzenia?Zadowolona jestes z zajec?

Tak z tym serem bialym to racja, wiecej wapnia ma ser zolty.Z takich ciekawostek dietetycznych to jeszcze Wam powiem ze podobno wiecej wapnia jest w marchewce,burakach, fasoli niz w samym mleku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja zajecia sa ciekawe, mozna sie sporo dowiedziec jak i obalic mitów 🙂 np przylad wszystkie dziewczynki które macie zgage unikajcie picia miety pod jakakolwiek postacia, ponoc mieta wzmaga zgage!! 😲
Mowila tez babeczka dzisiaj o tym stawianiu bruszka..Angela i chyba Zuziak ponoc macie? zaobserwujcie czy to jest tak ze brzuszek Wam sztywnieje i pozostaje tak przez kilka godzin, czy to sztywnienie trwa chwilke i przechodzi...w pierwszym przypadku jest to niepokojace w drugim jak najbardziej normalne 🙂 mnie to uspokilo bo sie martwilam o to ciagniecie brzuszka ale jak sie okazalo jesli to jest chwilowe nie powinno mnie niepokoic 🙂
Acha i co mi sie podobalo: musimy kochane zaczac intensywnie korzystac z palca skazujacego 😉 mianowicie zaczac domownikom wskazywac zadania nalezace dotychczas do nas:laugh: I to jest to , niech za nas robia:P
Acha Angela nie myj okien!!! Mowila ze najczescie na swieta wielkanocne, bo wlasnie przy nich zaczyna sie wiosna, porzadki i mycie okien rodzi sie najwiecej wczesniakow takich 35, 36 tydz. bo mamuski dostaja mega energii i przeginaja, mamy sie nie przemeczac 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...