Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
konieczynka, przecież nawet jakby się trafili studenci, to masz pełne prawo do tego, aby się nie zgadzać na ich obecność. Jeżeli nie wyrazisz zgody na to, żeby byli przy porodzie, to nikt nie będzie ich na siłę w sali przetrzymywał. Nas nie raz wypraszano z sali i nikt problemów żadnych nie robił 🙂 ani my, ani lekarze.

Anulka - gratulacje! 🙂 wyszło super 🙂) tylko u mnie jakieś takie pustki... ale może jutro coś się uda zaktualizować, bo na 17:30 idziemy na usg :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niestety z brzuszka nie pójdzie mail, bo do wiadomości nie wkleja dokumentu, a kopiując samą tabelkę rozrzuca ją po całej wiadomości.

Może zrobię tak, że wypiszę wszystkie dziewczyny w poście i bedzie z głowy, a jak wpadnę kiedyś na pomysł z wklejeniem tabelki to dam znać. Chyba, że dziewczynki, które otworzyły plik mają jakiś pomysł-to może Wam uda się ją wkleić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek,Laaf już wysłałam Wam maile.

Sylwia, powiedz jak to zrobiłaś z tym linkiem, ja dzisiaj próbowałam, ale coś chyba źle robiłam. Będę wiedziała na przyszłość 🙂 I oklask dla Ciebie za pomoc 🙂 ale dopiero jutro, bo już dzisiaj jednego dałam, a można dawać co 6 h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, po otwarciu pliku w "Wordzie" kopiujecie tabelkę do " 😜AINTA" potem zapisujecie plik jako JPEG. Po zapisaniu pliku wgrywacie go za pomocą http://imageshack.us/ gdy wgra plik otworzy się drugie okno i tam jest LINK BEZPOŚREDNI, wklejacie ten link do forum i sprawa załatwiona. Pozdrawiam Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Czerwcóweczki 🙂

Sylwia obiecany wczoraj oklask za pomoc 🙂

Wczoraj jeszcze popołudniu mówiłam do męża, że dobrze że te śniegi topnieją, a tu masz ci los, wieczorem Gdańsk nawiedziła zawierucha śnieżna i znowu jest biało.
Jednak świeci na razie ładnie słoneczko, więc może co nieco znowu stopi.
A ja całyczas wypatruje tej wiosny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzuchatki 🙂
oj Sylwusia z naszej strony to rzeczywiscie faux pas 🥴 Oczywiście że i Tobie to nawet bardziej niż Twojemu m. 😉 Bo w końcu jak piszesz kto później pańszczyzne odrobi 😁
Oczywiście z samego ranka oklask dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek Kochane Czerwcoweczki,

dzie wielki dzien dla mojego Synka, bardziej dla Mamy 😉 Na 8:15 lece do giny, dzis bedziemy go podsluchiwac, podgladac w 3d tyle wrazen na jeden raz. Aparat biore bede znowu nagrywac cale badanie 😉Maz niestety na 6 do pracy pognal i sama ide, chcialam zeby 3d widzial no trudno bedzie mial nagrane. Oby wszystko bylo w porzasiu.
No i te moje zwolnienie mam nadzieje dostac.
Nochal mam nadal zatkany ale jest troszke lepiej.

Synek juz sie obudzil chyba przeczuwa akcje podgladania 😉
milusiego dnia Kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, Kruszyna, Komsi czekamy na wieści po wizytach u ginów.

Kwasiek trzymam kciuki za poznanie płci, może Twoje maleństwo nie będzie takie dowcipne jak moje 🙂

Komsi, może powiedz gince, że w pracy całyczas się przeziębiasz i żeby dała Ci zwolnienie, chyba że jest z tych lekarzy co nie robią problemów.
Mój lekarz pewnie bez próśb dałby mi zwolnienie, ale gdy poprosiłam na wszelki wypadek wspomniałam że chodząc do pracy w krótkim czasie byłam 2 razy chora, co było zgodne z prawdą, a teraz jestem od półtora m-ca na L4 i ani razu nie zachorowałam 🙂 Oczywiście odpukać w niemalowane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka my to chyba tego samego koguta na podwórku mamy:P

No ale widzisz jak siedzisz w domku to nie chorujesz...ale tak włąsnie jest masz mniejszą styczność z ludźmi a tym samym z zarazkami. Ja też byłam w szoku jak dwa razy byłąm chora i to na zatoki i uszy. Na zwolnieniu to ja nie byłąm z 5 lat. Właśnie lekarka mi powiedziała że jak się jest w ciąży to byle dziadostwo się przyplącze i robi się z tego mega choróbsko 🥴
Jak na razie czuje sie dobrz (tfu, tfu, wypluć), mam nadzieje że swoje w ciazy odchorowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...