Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wygrałyśmy w konkursie bon rabatowy na 30 zł 🤪 teraz tylko muszę uzbierać 140 zł na chustę 😉 Sylwia, jaki jest termin realizacji tych kuponów? Do mnie jeszcze żaden mail nie przyszedł ani nic. No ale mamy 5 miejsce, więc coś przyjść powinno. Chyba 🤢

Znajomi mnie namówili na jeszcze jedną próbę, więc jakbyście miały czas i ochotę, to prosimy o głosiki
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/2599
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek nie wiem bo jak dla mnie to za drogo mają na allegro sporo tańsze a poza tym raczej nie będę kupować chusty bo na dwór to raczej za zimno a w domu za dużo z tym zachodu i mała woli być noszona przodem do publiczności albo ostatnio na ramieniu jak maluszek do odbicia i przytula się wtedy taka słodka jest i oczywsiście rączka w buzi i plucie 🤪 🤪 🤪

Igusia od paru dni zaczyna łapać się za stópki ale zanim ją włoży do buzi to jej chyba jeszcze zejdzie a wczoraj jak leżała na brzuszku to podniosła dupkę do góry tak to przeważnie pełza do tyłu ale poduszka była za nóżkami i się udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linka wrzuciłam do suwaczków 😉

Koniecznka maila odebrałam - teraz tego obiecanego gratisa robię 😜 jutro wygonię męża na pocztę 😉 na Mikołaja akurat powinno być 😉 😘

Sylwia, a można te rabaty łączyć? Hmmm... muszę zobaczyć jak to wszystko wygląda. Ale dzięki za propozycję! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia bawi się moją komórką - dziwne do buzi jeszcze jej nie wzieła. ale na Mikołajki będzie miała już swój pierwszy telefon 🙂 Chciałam załączyć linka z tel., ale nie ma go nigdzie, no cóż... wyświetlacz to lusterko i ma 4 przyciski z melodyjkami. Mam nadzieję, że spodoba się 🙂

Dziewczyny, czy Wasze maluchy też muszą popić po obiadkach i deserkach, bo Olcia jak zje to po chwili chce cycusia, a że krótko przy nim jest to mniemam, że pije sobie. Pytam, bo zaczęłam się zastanwiać czy może nie daje jej małych porcji, ale robię taką zupkę i dziele na połowę, żeby wyło na 2 dni.

Przeważnie idą pierwsze 2 dolne ząbki jedyneczki, ale czasami jest inaczej i może iść jako pierwszy inny ząbek np. górny.

Temperatura po 11.00 wynosiła -7*, słonko nadal ładnie świeciło, więc poszłyśmy na spcerek. A jak wracałyśmy to zgadałam się dziewczyną, która ma synka 3 m-go, mieszka w moim bloku 2 piętra wyżej, więc może będę miała znajomą mamusię. Wszytkie moje kupele i kuzynka, z która mam najlepszy kontakt mieszkają poza Gdańskiem albo zagranicą. A poza tym gdyby nie Wy to czułabym się w ciągu dnia bardzo samotna, a tak mogę do Was moje kochane odezwać się i pogadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, super, cieszymy się z Tobą. Twój mąż lubi robić Tobie niespodzianki, pamiętam, że jak wyjechał jak byłaś w ciąży to też szybciej wrócił i stanął w drzwiach z różą 🙂

Dodam, że nie jestem dosłownie samotna, bo mam Olcię, ale brakuje mi babskiego towarzystwa (oczywiście =/- w moim wieku, a nie starszym 😉), więc cieszę się, że mam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek głosik oddany 😉

Angela super że mąż wraca 🙂 cieszymy sie razem z tobą 🙂

Anulka może dawaj jej herbatke zamiast cycunia moja Zuzka za każdym razem jak je z łyżeczki nawet kaszke to popija bo to gęste albo słodkie to chwilke popije i lepiej jej się odbija po tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie że moje dziecko już je banana... zrobie jej biszkopcik z herbatką i zgniatam do tego pół banana okropnie jej smakuje bardziej niż deserki słoikowe i nic jej nie jest 😉 jabłko jej tak nie smakuje jak banan!

a i moje dziecko dwa razy dzisiaj zasnęło samo po 30 min płaczu ale zasnęła!!! 🙂 a teraz śpi ale zasnęła mi przy odbiciu to już nie miałam wpływu na to 🙂 ostatnia dżemka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Ja lubię czasami coś kupić w h&m Olci, bo mają dobre gatunkowo ciuszki i ładne, My mamy taki komplet (czapeczka, szalik i rękawiczki) w różowo-biało-szare paseczki i czapeczkę taką białą niby futrzną z uszkami i czerwoną kokardeczką.


Anulka my też mamy taką czape z uszami i kokardką tyle że brązową w panterkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj 🙂

Zuziek to fajnie, ze Zuzia wsuwa banana, moja Julka na razie go nie trawi i jak ostanio jej dalam to w kupie byly czarne nitki, myslalm, ze to jakies pasozyty 😮

Co do czapek ja tez kupilam Mlodej w h&m tylko brazowa z haftowanym kwiatem,wyglada tak....ludowo. 🙂

dziewczyny, wiecie odkad mam poustawiane te kregi to mnie plecy nie bola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...