Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale zarloczki mnami mnaimi, klsuzeczki itd. ja wciagnelam piers z kurczaka z marchewa i pomidarowmi ostraaaaaa oj ostraaaa 😉)) bylismy na dworze, teraz szaleniec lezy w kojcu i probuje sciagnac rajstopy,
co do wkurzania sie jak cos mu nie idzie to owszem irytuje sie, ale szybko znajduje cos innego w zasiegu wzroku i tyms ie bawi.

Laafie, musimy sie zgadac dzis wieczorem nie wylslsam paczki cenia sie mendy. Jesli bedziesz miala czas po powrocie z jobu daj strzalesa na komore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
kluski śląskie zrób nie kupuj- są proste, szybkie i pycha 🙂 polane skwarkami... mniam mniam


trzeba mieć maszynkę, żeby ziemniaki przemielić. Mogę i tłuczkiem to zrobić, ale wtedy ciężko wszystko tak czy inaczej wybełtać razem 🤨 ostatnio robiłam "leniwe" (o dziwo przepis z ziemniakami mi się trafił...) i zajęło mi to 2 godziny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
agulka83 napisał(a):
kluski śląskie zrób nie kupuj- są proste, szybkie i pycha 🙂 polane skwarkami... mniam mniam


trzeba mieć maszynkę, żeby ziemniaki przemielić. Mogę i tłuczkiem to zrobić, ale wtedy ciężko wszystko tak czy inaczej wybełtać razem 🤨 ostatnio robiłam "leniwe" (o dziwo przepis z ziemniakami mi się trafił...) i zajęło mi to 2 godziny 🤢


kwasiek to niech Ci mąż kupi praskę do ziemniaków he he 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku o tej historii slyszalam, masakra..
U nas ostatnio 20km ode mnie, we wrzesniu zaginal 10letni wtedy Mirko... wracal z skateparku rowerem do domu i zaginal, ostatnio znalezli winnego, gosc ma 43lata jest ojcem trojki dzeici wkurzyl sie wracajac z pracy, jkis telefon ze cos w pracy nie tak i spotkal jadacego Mirko... zgwalcil go zamordowal i zakopal...
To nie jest mozliwe ze go tak jednorazowo na sex z dzeickiiem wzielo, musilo cos byc, psychologowie jeszcze sie nie wypowiadali, ale tragedia pod sammy moim nosem...i wez badz to madrym...co robic, kiedy dzeicko jest na tyle samodzoelne, kied ymoze samo do domu wracac...nigdy w grupie tylko iwylacznie w grupie...albo ja nie weim chodzic wszedzie za dzeciakiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
agulka83 napisał(a):
kluski śląskie zrób nie kupuj- są proste, szybkie i pycha 🙂 polane skwarkami... mniam mniam


trzeba mieć maszynkę, żeby ziemniaki przemielić. Mogę i tłuczkiem to zrobić, ale wtedy ciężko wszystko tak czy inaczej wybełtać razem 🤨 ostatnio robiłam "leniwe" (o dziwo przepis z ziemniakami mi się trafił...) i zajęło mi to 2 godziny 🤢


kwasiek to niech Ci mąż kupi praskę do ziemniaków he he 😉


Sylwia, my ledwo z rachunkami dajemy radę, więc praska musi poczekać, podobnie jak 100 innych rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

mam chwilke wolną to pomyślałam że napisze :P
dzisiaj od rana na wychodnym... Urząd Pracy, Urząd Miasta (udało się złożyć wniosek na dowód tymczasowy) 😁 i zakupy + kupno dekoderu z cyfrowego polsatu bo rano ojciec przyszedł i oznajmił że nam zabiera dekoder (mieliśmy dwa za jeden płaciliśmy drugi był u ojca) ale kij mu w oko wzieliśmy i mamy swój! 🤢 Zuzka zjadła obiadek mąż poszedł do fryzjera bo zarośnięty :p hehe i za godzine wychodzimy do znajomych 😉 i tak nam dzień zleci :P

ja zmykam na obiados i dzisiaj chyba już nie zajrze
a i nie zapominajcie głosowac jak możecie 😉 ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
sylwia85 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
agulka83 napisał(a):
kluski śląskie zrób nie kupuj- są proste, szybkie i pycha 🙂 polane skwarkami... mniam mniam


trzeba mieć maszynkę, żeby ziemniaki przemielić. Mogę i tłuczkiem to zrobić, ale wtedy ciężko wszystko tak czy inaczej wybełtać razem 🤨 ostatnio robiłam "leniwe" (o dziwo przepis z ziemniakami mi się trafił...) i zajęło mi to 2 godziny 🤢


kwasiek to niech Ci mąż kupi praskę do ziemniaków he he 😉


Sylwia, my ledwo z rachunkami dajemy radę, więc praska musi poczekać, podobnie jak 100 innych rzeczy 🙂


kwasiek nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałaś chodzi mi o taką najzwyklejszą a taka praska kosztuje 12,50 a kupujesz raz i nie przepłacasz za kluski
http://allegro.pl/wyciskarka-praska-do-ziemniakow-i1454770264.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek ja robiłam dzisiaj te kluski na takiej prasce, jak Sylwia pokazała, ale kiedyś normalnie ugniatałam ziemniaki tak jak do obiadu i też fajnie wychodziło 😉

Mała usnęła, a już mi nerwy puszczały- więc dobrze bo oddech złapie 🙂

Zuziek naciesz się mężem dopóki jest... 🙂

AAAAA trzymajcie kciuki za mojego m. bo jeślizadzwonią do niego z Katowic to dostanie tam prace a wtedy wyprowadzamy się 🤪 🤪 🤪 od teściów i idziemy na swoje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem, ale monologu prowadzić nie będę 😉

zaraz idę się z Agą kąpać 🙂

A! Próba samodzielnego jedzenia poszła git - Młoda złapała ziemniaka w postaci ugotowanej "frytki" i zjadła, podobnie z marchewką. Kalafiora ja jej dawałam, bo był ciut rozgotowany 🙂 tak więc dziś mały sukces 🙂 🙂 a i Aga osiąga już niezłe prędkości przy pełzaniu - mały Speedy Gonzales 😉 wdrapuje mi się tez już na kolana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiec, Agulka teraz tylko mocno kciuki trzymamy 😉
Kwasiek to super, ja mysle zeby wlasnie takie miekkie warzywak dawac do raczki. A dzissiaj blenderem potraktowalam gruszke z biszkoptami, maly zajadal az sie trzasl 😉 a po 10 minutach ku mej adosci takiego kupczaka zmontowal ze az milo 😉
Zaraz ma wpasc kolezanka na lampke wina 😉 to tak dietowo na trawienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WIECZORKIEM 🙂

Ann ja Ciebie postrzegam jako mądrą osobę. Tzn. masz ciekawe poglądy na życie i potrafisz je argumentować. Lubie takie osoby z którymi można wymienić poglądy niekoniecznie takie w ktorych sie zgadzamy. Przypominasz mi troszke moja szwagierke (zakonnice) z ktora moge o wielu rzeczach zwiazanych np. z wiara porozmawiac i do wielu mnie ona przekonala i ja ja 🙂 ale zeby nie bylo tak cukierkowo to na punkcie Staska masz malego fiola...byc moze wynika to z poznego macierzynstwa lub z tego ze to pierwsze dziecko i bardzo zalezy Ci na tym zeby mial jak najlepiej 🙂 i ja to rozumiem 🙂 ale ogolnie uwazam ze jestes inteligentna i BARDZO DOBRA osoba...nie ma w Tobie ani kiszty zlosliwosci i w we wszystkim dostrzegasz pozytywy. Taki mi sie maly analizator wlaczyl 🙂

Co do zlosci maluchow jak nie potrafia czegos zrobic...Dawid ma tez wkurw jak probuje wstac albo inaczej sie ulozyc i mu to nie wychodzi...jak narazie ja to olal i podpali...przyjdzie czas na walke z humorkami malusińskiego 🙂

Komsi mam pomysła...spoko nic nie wysyłaj bedziesz w polandzie przywieziesz a poki co zakupilam u tej babki co sprowadza 🙂

Zuziaku tarmos menzastego ile wlezie a my bedziemy na Ciebie cierpliwie czekac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
No wiec, Agulka teraz tylko mocno kciuki trzymamy 😉
Kwasiek to super, ja mysle zeby wlasnie takie miekkie warzywak dawac do raczki. A dzissiaj blenderem potraktowalam gruszke z biszkoptami, maly zajadal az sie trzasl 😉 a po 10 minutach ku mej adosci takiego kupczaka zmontowal ze az milo 😉
Zaraz ma wpasc kolezanka na lampke wina 😉 to tak dietowo na trawienie 😉



hahahha kazde wytlumaczenie na pijanstwo jest dobre 😁 😁 😁 Komsi ja caly czas walcze z tym zeby zrezygnowac z pifffkowania bo to wrog moich faldek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...