Skocz do zawartości

Przyszłe mamusie z Jeleniej Góry - łączmy się:) | Forum o ciąży


Coco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
kkasia27 masz rację faktycznie urodziłam 😁
29 stycznia o 9:38 córeczkę 51cm i 2720g. Mała dostała 10 pkt apgara. Właśnie wisi na cycu i nic nie mogę zrobić, mam nadzieję, że to się zmieni 😉
pozdrawiam Was i życzę lekkich porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Mała troszke przysnęła więc zajrzałam na chwilkę 😉
Co do porodu to ja miałam cc, więc o naturalnym wypowiedzieć się nie mogę 😉
Miałam znieczulenie zewnątrz oponowe, czyli od pasa w dół, wszystko słyszałam, ale nic nie widziałam, tylko lekarz na chwilę pokazał mi nad głową moją niuńkę 🙂 później zabrali ją do umycia i zważenia i zmierzenia. Mała dostała 10 pkt apgar.
Po godzince mąż mógł przywieść dzidzię do mnie, ale na noc musiała zostać na oddziale dla noworodków, bo ja niestety nie mogłam się nią zająć, ale następnego dnia z rana odrazu dostałam już maleńką na stałe. Większość położnych ok, tylko chyba ze dwie takie sobie, lekarze też w porządku. Ogólnie pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze, mogłabym rodzić jeszcze raz 😉
Nawet Wam zazdroszczę tego oczekiwania i wyszystkiego co jest związane z okresem ciąży. Już za tym tęsknię, chyba niedługo sprawię sobie kolejną dzidzię:P , kto wie może za rok? 🤪
Najgorzej na początku było z karmieniem, mała traciła na wadze, a mnie sutki bolały niemiłosiernie, poobgryzane miałam do krwi, ale teraz jest już super. Córcia coraz więcej śpi, jest kochana 🙂
Alcia ja nie mam ciuchów ciążowych do sprzedania, ponieważ większość dostałam. Kupiłam sobie dwie pary w tym jedne dresy, w których chodzę teraz po domu, a dżinsów też mi szkoda sprzedać, ponieważ dałam za nie prawie 150zł, a że teraz jeszcze się nie mieszczę w swoje ciuchy sprzed ciąży, to narazie w nich pośmigam 😉
Dajcie znać jak już poznacie płeć swoich maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aliocia gratuluje córci :laugh: Te lekarze tez sami nie wiedza co mowią czasami zmienić do 30 tc hehehe:laugh: napewno bedzie dziewucha ja bym chciała córcie 🥴 mam na 18 lutego wizyte morze mi zrobi to usg połówkowe , bo narazie moja dzidzia niema zamiaru zdradzac tajemnicy 😁 pozdrawiam Mona a dlaczego skończyło sie na cesarce ???? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mona, a do Blażki chodze on raczej sie nie myli z tego co wiem a jak pipuche widzialam to raczej sie nie zmieni nic i nie wyrosnie hehe 😁 bedzie Mariczka 😁 hihi mialam zwykle i 4d tylko jeszcze nie wyrazne zbyt bylo bo to koniec 22 tyg byl. powiedzial ze pozniej dobrze widac przy usg 4d.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Alcia jak do Błażko chodzisz, to trochę mnie zaskoczyłaś z tym stwierdzeniem, że do 30 tyg. może się coś jeszcze zmienić, no chyba, że tak sobie zażartował 😉 albo dokładnie nie było widać hmm. Z tego co słyszałam to dobry gin., a Ty gdzie zamierzasz rodzić w Lubaniu?
kkasia z tego co pamietam chodzisz prywatnie do ginekologa, dziwne, że ona nie chce robić usg za często, no ale każdy gin ma swoje zasady, mój na kazdej wizycie robił mi usg. A Twoja gin ma usg3d4d? bo mój nie miał i wysłał mnie na połówkowe gdzie indziej, oczywiście nie obowiązkowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...