Skocz do zawartości

Imionka dla Zimowych Dzieci:) | Forum o ciąży


Werka-Merka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ojoj my ustalonych imion jeszcze nie mamy, ale z imion dla chłopca to mi się podoba: Filip, Igor a dla dziewczynki mężuś mówi: Marysia, ale mi się nie podoba już ładniej: Majka, Elena, Nadia, Natalia.
No więc my jesteśmy niezdecydowani i musimy to porządnie przedyskutować i wybrać dwa imiona. Potem niech dzidzia sama zadecyduje, wymienimy dane imiona i na które będzie kopać przy tym zostaniemy 😁 Jak ustalimy to się pochwalimy wyborem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My ustaliliśmy że ja wybieram imię dla dziewczynki (wybrane już x lat temu), a mąż dla chłopca (którego nie przewidzieliśmy).
Więc jak już padło że będzie chłopiec to po odrzuceniu przeze mnie kilku propozycji męża, trzecią próbę imienia postanowiłam zaakceptować, tak jak pisałam na głównym wątku będzie DOMINIK, a bna drugie którego mąż nie chce i tak nadam i będzie ERNEST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To podaje moje typy, tylko jeszcze nie uzgodnione z mezem 😉
jesli dziewczynka to myslalam o: Zofia, Natalia (jedyne ktore do tej pory zaakceptowal moj luby), Izabella albo Laura
jesli chlopak to najbardziej bym chciala: Piotr albo Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😉
U mnie tatus wybieral dla synka-DAWID[color=green][/color], a ja dla córeczki-IGA 😜 ( taka byla \' umowa\' nie znajac płci maluszka )
Teraz już wiemy,ze bedzie chłopiec 😉 [color=green][/color]
D A W I D E K 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

iMIE JEST NADAL ZAREZERWOWANE DLA DZIEWCZYNKI MOZE BEDZIE NASTEPNA CORKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...