Skocz do zawartości

Mamuśki z Opola | Forum o ciąży


razorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ha ha śmieszne... Wprawdzie na porodówce dzisiaj byłam, ale tylko zrobić zapis KTG 😜 Męczę się strasznie, przesypiam maks 3 godz w nocy. Brzuch mnie boli, jeszcze pojawiły mi się jakieś dziwne upławy i 0gólnie mam wszystkiego dosyć. A zapowiadało się tak fajnie. Myślałam że całą ciąże będę się tak rewelacyjnie czuła jak na początku - a tu taki ZONK 😠 🥴
Kamilka mam nadzieję że przy Twojej końcówce ciąży nie będzie Ci się tak strasznie dłużyło no i nie będzie w sierpniu takich upałów. Ja już powoli wysiadam. Moje nogi wyglądają jak u prosiaka - nie ma różnicy między kostką a łydką 😞 😞 😞 Palce u rąk też wyglądają jak małe parówy, nawet ich zginać nie potrafię... RATUNKU!!!!!!!!!!
JA JUŻ CHCĘ POŁOŻYĆ MÓJ BRZUCH DO ŁÓŻECZKA!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dasz rade aguś!! Już niedługo i bedziesz miała swój brzuszek przy sobie 🙂 ja dziś sie nad wode wybieram, oczywiście zaopatrzona w kremy z filtrem i parasol he he 🙂 a powiedz na kiedy Ty masz termin? Bo mi niby lekarz mówił ok 20 sierpnia a na ostatniej wizycie ze może byc juz koniec lipca... i bądź tu mądrym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuuuuuuuu.... a to rozbieżność w terminie 😮
ja teoretycznie mam rodzić 23 lub 17 to zależy jak liczą, a kiedy się dokładnie rozsypie tego nikt nie wie... pewnie pieczesz się nad wodą, a ja właśnie skończyłam piec się nad żelazkiem 🤢 jak ja tego niecierpie... 🥴
zaczęłaś się już pakować?? u mnie torby stoją i czekają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pakować? No coś Ty.,.. ja mam zawsze czas (cholera zawsze tak mówię a potem co?? Marcin, gdzie jest książeczka??!!Aaaaa, ratunku!!) ale może dziś jednak to zorbie, tylko jeszcze ostatnie zakupki.. idę dziś do doktorka, Aga czy Ciebie tez tak ehh, tyłek boli ze ciężko usiąść?? dziwi mnie to trochę bo ogólnie problemów gastrycznych nie mam... eh, niech to już będzie sierpień..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana nie masz na co czekać z tym pakowaniem - jeżeli nawet nie chcesz mieć stojącej torby to ułóż sobie wszystko gdzieś w szafie bo nigdy nie wiadomo kiedy Ci się przyda.... ja już miałam okazje wykorzystać spakowaną torbę 🤢
na szczęście ominęły mnie chociaż dolegliwości związane z tamtą częścią ciała, ale za to miałam problemy z pachwiną, która czasami boli cały dzień - był okres że nie umiałam zejść z łóżka 😞
a jak Twoje rozstępy Fissan działa?? ja dostałam nowy cynk od dziewczyny któa walczy z rozstępami po ciąży - pomaga jej zmniejszyć ich widoczność przy czym ponoć jest drogi. Nazywa się CONTRATUBEX i dostępna jest w aptekach.
Dobra zmykam sprzątać i gotować bo moja mam wpada na "wizytację" i obiad... 😁
MIłego dzionka!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o MATKO 😮 🤢 mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i szybko wrócisz do domku!! to teraz pewnie czeka Cię intensywne leżenie... ja też się dzisiaj kiepsko czuję mam nadzieję że wytrzymam do pon wizyty i za wcześnie na porodówkę nie trafię... ☺️
3mam Kamilka kciuki żeby wszystko było dobrze, daj znać gdy wrócisz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie tak szybko jednak... 🤢 byłam wczoraj u gin powiedziała ze szyjka skrócona, rozwarcie na 2 cm ale do porodu jeszcze się nie szykujemy 🙃
cały czas przyjmuję jeszcze magnez i no-spę forte dwa razy dziennie a to też łagodzi skurcze, kazała mi je odstawić od przyszłego tygodnia... zobaczymy... 🙂
a ja już bym chciała być po... 🥴 ☺️
jak Ty anulab radzisz sobie z małą w takie upały?? dzisiaj chociaż jest przyjemniej, ale od czwartku znowu upały... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową koleżankę!!!
ja jeszcze dzieci nie mam ale to tylka kwestia czasu hihihih 🙂 jak się czujesz?? jak córusia na odmienny stan mamy?? cieszy się na rodzeństwo??

anulab kochana ja najchętniej spędzam czas w domku przed wentylatorem... ale szkoda mi wszystkich mamusiek i dzieciaczków bo to naprawdę musi być męczące wychodzić albo wcześnie rano albo bardzo późnym popołudniem... mój szanowny M właśnie ogląda mecz i jestem zmuszona robić to samo... aż z wrażenia napiłam się PIWA 🙂ale Karmi... 😁 jak mnie po nim nie ruszy to będzie dobrze 🙃
miłej nocki dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruszyło się, ach ruszyło... dzieciątko w mym łonie 😁 😁 😁
karmi nie działa a dziś kolejny meczyk... jak ja to przeżyje?? 😉 ale muszę się przyznać że mimo zaleceń pani gin odstawiłam już wszystkie tableteczki poza żelaztwem... ☺️ jak do 17 się nie wyrobię to ZAŁAMKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie będę wolała już rodzić niż znowu patrzeć jak mój M przeżywa gonienie piłki po boisku 🙂
to się nazywa MOTYWACJA 😁
zatem muszę zacząć działać - wprawdzie okna już umyłam ale może zacznę pracować w ogródku 🙃 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie z powrotem!! nareszcie w domku 🙂 🙂 Podejrzenia okazały sie naszczęście tylko podejrzeniami no ale ciśnienie musze kontrolować i fenoterol brac bo mały zaczała sie pchac na świat:/ a ponoć po tych tabletkach szybciej pójdzie cała akcja he he no zobaczymy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super że już jesteś i że wszystko w porządku!!! Mam nadzieję, że doczekasz spokojnie do 38 tyg a potem tylko sruuuuuuuuuuu....... i będzie po wszystkim 🙂
Ja niestety dalej w dwupaku... 😉 chociaż już sama nie wiem czy chciałabym być po czy jeszcze trochę pobyć w tym stanie.
Oczywiście nasłuchałaś się historii o porodach itp? Bo mi do dziś śnią się niektóre opowieści 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już się przestałam zastanawiać nad przyspieszeniem akcji, bo w końcu moja p. promotor po 7 tyg znalazła dla mnie w przyszły wtorek czas 😠 😠 😠 wredne babsko.... 😠
dzisiaj kręgosłup mnie boli i latam co chwilę siku - boję się, żeby to nie było związane z nerkami... jeszcze tego mi brakowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...