Skocz do zawartości

Mamuśki z Opola | Forum o ciąży


razorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja na porodówkę... 😉
dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka równie ciężarna jak ja 😜 i tak mi się lżej zrobiło że to nie tylko ja tak cierpię 🙃 😁
mundial minął - finały za nami a ja dalej jak chodziłam tak chodzę... czyżby mały nie chciiał być fanem światowego futbolu?? 🙂 muszę znaleźć inną motywację... tylko co?? skoro nawet upały nie chcą małego wykurzyć 🤔
a ja mam dosyć - moje nogi nie są już moimi nogami tylko dwoma kłodami wystającymi z wielkiego tyłka pod ogromnym brzuchem... zawsze uważałam że jestem wyjątkowa, ale żeby aż tak?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga Ciebie nie ruszają upały a mnie nie ruszał mróz i chodzenie po kolana w śniegu. Pół niedzieli męczyłam się idąc w śniegu pod górę i byłam pewna, że po takim wysilku coś się zacznie. A mnie tylko kręgosłup napieprzał a Mała jeszcze 2 tygodnie siedziała w brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 nie było mnie dłuższą chwilkę, ale niestety nadal jestem w dwupaku... 🤢
spędziłam kilka dni u mamy na błogim lenistwie, a dzisiaj nadrabiam - sprzątam, gotuję... no i w końcu mogłam zajrzeć do Was 😉
moje nastawienie jest ekstra pozytywne - dzisiaj powiedziałam małemu, że dziś wieczorem nadeszła jego pora, bo moja położna jest na dyżurze więc ma się w końcu wynieść z brzucha i pojawić na tej stronie... ciekawe czy posłucha 😁 😁 😁
moja bratowa stwierdziła że powinnam niedługo urodzić bo się zmieniłam na twarzy więc zobaczymy ile ten ludowy szaman miał racji 😎 😉 w sumie i tak kiedyś trzeba będzie to zrobic więc się pewnie nie pomyliła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab ratunku!! Od kilku tygodni szukamy wózka i..... nic!! Uparliśmy się na 3 kołowca bo fajnie się je prowadzi tylko teraz xlander czy implast? A jaki Ty masz? i czy nie wiesz gdzie w opolu są jakieś hurtownie, komisy (bo wcale nie upieram się przy nowym 🙂) ? a może jeszcze jakiś inny?
masz może GG? mój numer 4250491
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko ja mam Maxi Cosi Mura 4. Czterokołowy, ale wiem, że Maxi Cosi ma też trójkołowce. Jestem bardzo z niego zadowolona. Jest leciutki, super się prowadzi i szybko składa. Wrzucam do bagażnika i jadę 🙂 Ma gondolę i spacerówkę. Naprawdę polecam. Trójkołowce są podobno bardziej wywrotne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh mu jednak zdecydowaliśmy sie na implasta 🙂 oby był to dobry wybór... mnie tez podoba sie bardzo maxi cosi ale niestety cena przekracza nasze możliwości.. 😞
a anulab powiedz czy Ty tez miałas problem z opuchlizną? jak sobie z tym radziłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masakra zebys wiedziała.. a jeszcze miła pani w przychodni powiedziała ze przytyłam jak prosiaczek... miła bardzo... wiem ze waze za duzo ale czemu nikt do cholery jasnej nie bierze pod uwage tego ze rzuciłam fajki i to tez jest kilka dodatkowych kilogramów?
ze ciagle czuje głód nikotynowy i dopiero jest mi cięzko? wszyscy tylko krytykowac potrafią ale zeby cos pomóc to nie ma nikogo!!!!!
Sory ze tak pisze ale mam zal i jest mi strasznie źle.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze trafiłaś, żeby się wygadać. Bo ja też rzuciłam fajki w ciąży a ciągnęło mnie jak cholera, bo nie miałam żadnych mdłości itd. Przytyłam 20 kg. A pocieszę Cię, że już prawie wróciłam do wagi sprzed ciąży i wcale się nie odchudzam. Podpalam po cichu to fakt, ale pewnie i to kiedyś rzucę. Nie przejmuj się innymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez juz ze 20 bedzie a i przed ciążą szczupła nie byłam.... 70 kg wiec wynik prosty... mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic i to jeszcze z nadmiarem..
a powiedz nie boisz sie ze znowu wrócisz tak na stałe do nałogu?
ja bardzo chce rzucić ale ciagle ciągnie.. cięzko jest...v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...