Skocz do zawartości

Mamuśki z Opola | Forum o ciąży


razorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Halo!!!
Dawno mnie nie było ale Młody tak mi ostatnio daje popalić, że na nic nie mam siły...:/ nie chce spac pomimo tego że jest fatalnie zmęczony, a w zamian za spanie woli ryczeć w niebogłosy... już kilka razy myślałam że nie wytrzymam i nim potrząse ale w ostateczności się hamowałam... 😞 aż mi wstyd, ale to jest nie do wytrzymania. Zasypianie nocne też pozostawia wieeeeeeeeeeeeeeele do życzenia 🤢 🤢
Jeszcze przyplątała mi się jakaś infekcja i nic tylko kicham, smarkam a łeb mnie tak napiep... 🥴


Ale przynajmniej wiem co to za maść i nawet jest dostępna w aptece wysyłkowej
http://www.apo-discounter.pl/dentinox-zahnungshilfe-agodzcy-objawy-zbkowania-p-5178.html
mam nadzieję, że chociaż Twojej Martynce przeszło!!!!
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, właśnie ten żel mamy 🙂
Początki są trudne Kochana, musisz przez to przejść. Mi nerwy szalały jak cholera na początku, mimo, że ciężkie nocy trafiały się od czasu do czasu. Zawsze potem miałam wyrzuty sumienia, bo pzrezcież dzieci nie płaczą po to, by nam zrobić na złość 🙂
Trzymaj się dzielnie. Zły czas minie :* U nas trochę marudzenia, ale zębów wciąż brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko chyba dzisiaj oszaleję... 😞
Szymon od popołudnia ślini się niemożliwie, aż mu piana z buzi leci i nie chce cycorka a zresztą butli też nie 🤢 tak strasznie plakał po kąpieli że nie miałam już sił tego słuchać i myślałam, że będę wyła razem z nim 😞 zasnął z pustym brzuszkiem, ale na spaniu udało mi się wcisnąć w niego jednego cycora... boję się że bierze go jakaś choroba a ja nie umiem mu pomóc 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tempka w normie
ale nie podoba mi się to że zaczął kaszleć - w naszym mieszkanku do tej pory gościł grzyb z którym sukcesywnie walczymy i boję się że jest gdzieś ukryty i przez to mały tak się zachowuje.... 😞 jutro idziemy prywatnie do Pani pediatry i zobaczymy co nam powie. Jeżeli to wina grzyba to się wyprowadzamy
myslalam ze to moze zeby mu ida, ale to by było zdecydowanie za wcześnie 🤢 😮

a jak u Was?? lepiej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesteśmy po wizycie, Pani dr okazała się bardzo sympatyczną i kompetentną osobą - zresztą i tanią za 40 min wizytę skasowała nas 40 zł (wprawdzie mój M dał jej 100zł, a ona wydała tylko 40... ale i tak się opłacało 😉). Okazało się, że Szymon ma zaatakowane gardełko i dlatego nie chciał jeść. Dostaliśmy antybiotyk, probiotyk i 3 rodzaje wit - musze dodatkową dawkę wit D serwować, bo '"Mały" ma jedynie 75cm i waży niewiele bo zaledwie 6700g... 🙃
mam co nosić 😁 dostał pierwszą dawkę antybiotyku i od razu pochłonął z ogromna przyjemnością dwa cycorki i smacznie zasnął bez konieczności noszenia 🙂
mam nadzieję, że już nic mi nie przeskrobie 🙂 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy tak super to nie wiem... Coś mu się ostatnio poprzestawiało i nie chce w nocy spać - na jedzenie budzi się średnio co 2,3 godziny a to jest cholernie męczące 🥴 😞 dzisiaj znowu dał popis po kąpieli i zasnął dopiero po dwóch godzinach... a przed chwilą i tak się obudził i musiałam mu dać cyca 🤨
litości... 🥴

my jeszcze zobaczymy co z tą szczepionka na rota, bo nie wiem czy starczy nam w przyszłym mc kasy - w poniedziałek mamy wizytę u okluisty, we wtorek pediatra, a 22go ortopeda i wszystko prywatnie... eghm... 😮 😞 do tego kolejne szczepienie a to tez kaska... brrrrrr.... 😞
chyba trzeba będzie napaść na jakiś bank 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie wiesz jak bardzo Wam zazdroszczę... 🥴 ☺️
Kocham to miasto i wracam tam z ogromną radością i sentymentem... 🙃 Ja miałam jechać do Kraka we wrześniu ale Mały okazał się za mały - no cóż nadrobimy później, może pojedziemy jak co roku na kiermasz Bożonarodzeniowy 🙂
Pozdrów Smoka, niech zazieje dla nas ogniem 😉
Udanego wypadu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...