Skocz do zawartości

Mamuśki z Opola | Forum o ciąży


razorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 552
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam dziewczyny,

czuje się różnie, raz lepiej raz gorzej, przez ostatnie dni nawet znośnie, nie wiem dlaczego nie potrafię czytać (a muszę przerobić trochę materiału) po kilku kartkach robi mi się niedobrze.

Termin mam na urodziny teścia 😁 17 listopad - mam nadzieję, że się uda zrobić mu niespodziankę.
Tak to nasze pierwsze dzieciątko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj spać to ja lubię - tym bardziej teraz - zasypiam jak tylko się gdzieś położę - nie wiem jak ja będę wstawała do dziecka - ale podobno to jakoś samo przychodzi i nie ma problemów - tak mówią koleżanki które też lubiły spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do odpoczynku to też tak miałam na początku ciąży że potrafiłam spać po 13 h masakra mój to nie miał ze mnie żadnego pożytku jeszcze jak dołożyłam 8 h pracy i 1,5 h spacerów z psem 😜
teraz jest troche lepiej nawet chęci do porządków w domu nabrałam 🙂

queen jak można spytać to z jakiej dzielnicy Opola jestś? Wybierasz się do szkoły rodzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej dziewczyny Zajmuję się fotografią między innymi noworodkową i dziecięcą. Zapraszam na mojego bloga: www katarzyna-lubanska blogspot com oraz do odwiedzenia mojej strony na facebooku, wpisując w wyszukiwarkę Katarzyna Lubańśka-fotografia. Jeśli podobają się Wam zdjęcia proszę też o kliknięcie "lubię to" Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...