Skocz do zawartości

Nasze kochane brzuszki :) | Forum o ciąży


ajisija

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie , nie mam jeszcze tej lini na brzuchu. Jak mi to napisałas to zaczelam sprawdzac na wszystkie strony stojac przed lustrem itp hehehe ale ja nic nie zauwazyłam.Moze tak sie wydaje na zdjeciu,albo to jakis lekki odcisk od szwu od spodenek ale moze niedlugo mi sie pojawi i jakis lekki zarys na zdjeciu wyszedl jednak.Bede to sledzic na bieżąco hehehe 🙂


Kurcze Marynia, ale mialas oko jednak. Uzupelniam swoj post,bo mimo ze ogladalam siebie z kazdej strony w swietle dziennym itp nic nie dojrzalam.Ale podczas kapieli zobaczyłam ta linie rzeczywiście. Miałas racje.Wiem, dlaczego nie widzialam jej wczesniej,bo patrzylam na brzuch jak bylam ubrana w spodenkach,a brzuch mam jeszcze troche opalony po lecie i nie dojrzalam tej lini,ze wzgledu ze jest jeszcze cienka, a teraz podczas kapieli jak bylam oczywiscie rozebrana do zera,patrze jest linia i to nawet mocna,ale widoczna najbardziej w tym miejscu gdzie mam bledsza skore,czyli tam gdzie mamy ubrane majtki po prostu. Heh kto by pomysłał,ze moją kolejną ciążową oznake uświadomi mi marcówka z forum 🙂

Dziewczyny dodawajcie zdjecia brzuszków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Właśnie tak po 20 tygodniu zaczął rosnąć prawie z dnia na dzień, aż się zdziwiłam, ale rozmawiałam z koleżanką która jest w 29 teraz, mówi, że miała takie samo wrażenie 🙂 I jak porównuję z brzuchami znajomych ciężarówek, to nie jest aż taki duży, chociaż do małych nie należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A o to i ja wraz z moim brzucholem 20 tydzien i 2 dzień 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/20t2d.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img72/7279/20t2d.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/20tc2d.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img547/4034/20tc2d.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie mieszce w żadny płasczyk alni kurteczkę z moich zimowych rzeczy 🤪 dlatego w piątek sobie kupiłam nówkę, fajną popielata z odcięciem pod brzuszkiem 🙂 jestem zadowolona . Ja mam tylko brzuszek , taki fajniutki .. mam fotki z kilku poprzednich tyg ale nie mam kabelka od sprzętu .. nie wiem gdzie zapodziałam. Po przeprowadzce pewnie się znajdzie, ale wtedy to tylko zrobić z tego kolaż mi zostanie bo będziemy mieć już duże piły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie jeszcze mieszcze 😁 w jesienna kurtke wciskam sie na sile,ale daje rade dopinam sie,z zimowych kurtek mieszcze się tylko w 1 ;D ale mam w niej pasek i zeby go zapiac to juz nie ma szans. Ale i tak wiem,że jeszcze z 2-3 tygodnie i tez zostane bez ciepłej kurtki,musze sie w koncu zacząć rozgladąc za jakaś fajna zimówką 🙂

Marynia a gdzie kupiłaś kurteczke?Tez bym chciala wlasnie taka odcinana pod biustem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam szczęście , że chwilowo się jeszcze mieszczę w zimowy płaszczyk z tamtego roku. W odstawkę poszły za to wszystkie kurtki jesienne. Na zapas kupiłam już sobie płaszczyk zimowy ciążowy z secondhandu. Nie chciałam wydawać dużo pieniążków na płaszczyk, który będę może nosić 2 - 3 miesiące 🙂 . Mogłabym z wami się podzielić zdjęciem mojego brzuszka, ale uważam po prostu , że nie ma czym się chwalić .. Większość mi to mówi , po za tym lustro też mam w domu, że nie wyglądam jakbym była w ciąży , tylko jakbym troszkę przytyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodam za niedługo zdjęcie mojego brzucha 🙂 Jak narazie mieszczę się do jesiennych płaszczy ale do zimowego za miesiąc, to się chyba już nie zmieszczę. Już powoli poszukuję jakiegoś płaszcza ale boję się że w brzuchu się nie zmieszczę a te ciążowe to mają takie ceny że nawet nie przymierzam. Musze poszukać też jakiegoś używanego

A tak ogólnie chciałam was zapytać czy tylko mi się tak wydaję ale wszystko co ciążowe to dwa razy droższe? Wyzysk normalnie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...