Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cimyszka ty to prawie tak jak ja.Jak z zegarkiem w ręku co 3 godziny jestem głodna i słaba,ale jak coś zjem i to niewiele to zaraz jestem przeżarta.Nawet nie mam wyczucia co do nakładanych porcji-mało a i tak dużo.

dzisiaj poinformowałam osobiście szefową o ciąży,bo do tej pory to tylko wiedziała z rozmowy telefonicznej jak była na wolnym i to jeszcze nie ode mnie a nie ma jak informacja z pierwszej ręki a nie plotek 😉Oj jaka była zadowolona i tak gratulowła 🤢 zupełnie inne wcielenie kobiety niż to czwartkowe 🥴 tylko ja coś nie wierzę w takie zachowanie,bo nic mnie tak nie wkurza jak dwulicowość ludzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nic mi nie przybyło a nawet ubyło 1,5 kg od pierwszego badania do drugiego.W pierwszej ciąży nie nabierałam wcale do prawie 5 miesiąca,dopiero potem a i to totalne minimum 10kg.Ale jak dzidzia miała rok to wtedy się zaokrągliłam i teraz startuję z innej podstawy nie wtedy 😉

a co do suwaczków to na jakiejś stronce sobie skleciłam, tam po utworzeniu podają linki,skopiowałam i wkleiłam do swojego profilu w miejscu forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, cieszę się, że z waszymi maluszkami wszystko dobrze 🙂 Cimyszka jak długo jeszcze musisz leżeć? mi na ostatniej wizycie po 3tyg. odklejenie się zaleczyło, nic już nie było widać. Ja na razie przytyłam ok. 300g (od początku ciąży schudłam prawie 2kg przez wymioty) W pierwszej ciąży przytyłam ok. 22kg, więc to miła odmiana. W I trym, miałam na plusie 3kg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia dobrze,że u Ciebie wszystko ok 🙂 szkoda, że nie zrobią Ci tego badania 😞 każdy powinien mieć do niego prawo a Ty w szczególności przez to ,że brałaś antybiotyk

Cimyszka ja jak na razie mam 1,2 kg więcej 😜 , co do mdłości to nasilają się wieczorem, utrudniają mi także zasypianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w pierwszej ciąży przytyłam jakieś 16 kilogramów, teraz to zanim zaszłam to zaczęłam więcej jeść przestałam się odchudzać, i pewnie dlatego tak mam poza tym to leżenie, ale od 12 tygodnia idę na aktywne 9 miesięcy do fitness, bo chyba zwariuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zmieniłam sobie porę zażywania witaminki ciążowej z rana na wieczór,bo miałam wrażenie,że po niej bardziej mnie mdli i wciąż czułam posmak kakao czy czekolady (matruele)

dobra idę jeść bo mnie ssie a i mały powinien coś przekąsić,bo to jego pora na kolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w pierwszej ciazy przytylam p rawie 30 kg, teraz jakies 2.5 z wagi 57 waze ok 60 😠 ale tez jem co 5 minut 😁 wkurza mnie to juz bo siedze tylko w kuchni i mysle co zjesc 🥴 dzis w dzien zasłablam w domu podczas mycia naczyń w uszach pisk ciemno przed oczami i poty gorace siadlam nie wiedzialam co mam robic bo sie nie moglam ruszyc 🤨 ale szybko przeszlo. a teraz cierpie na bol glowy okrutny wrecz od godz 13 nie puszcza wogole jestem w takiej nerwowce ze chyba zaraz wezme jakas tabletke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cimyszka jak miałam te plamienia to gin kazała mi brać witaminy już w 7tyg. na ostatniej wizycie w 10tyg. inna lekarka także kazała już brać witaminy. Początkowo jadłam Prenatal, ale za każdym razem mi się po nim odbijało i to powodowało u mnie wymioty. Lekarka poleciła mi Matruelle i wreszcie nic nie czuje 😉 obojętnie kiedy ją zjem, czuję się dobrze. A Ty nadal plamisz? czy krwiak się u Ciebie po prostu wchłania bez krwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co myślicie o cukierkach truflowych odry one mają spirytus, ale nie było napisane ile i przyznam szczerze, że trochę sobie pojadłam ich.. (kupiłam przypadkiem myślałam, że nie mają alkoholu) w pierwszej ciąży jednorazowo jadłam kukułki, ale nigdy alkoholu nie piłam, bo i tak nie lubię. Teraz trochę mam moralniaka czy mogłam zaszkodzić maluchowi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cimyszka napisał(a):
Mi krwiak się wchłania bez krwi, ja mam matruelle w szufladzie ale boję się mdłości po nim bo one i tak mnie męczą.


Jak bez krwi to chyba dłużej to potrwa czy się mylę? ale z drugiej strony masz o tyle lepiej, że się tak bardzo nie musisz stresować jak ja widziałam jasną czerwoną krew, potem taką bordową 🤢 miałam najgorsze myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue][/color]I znów kolejny pracowity dzień za mną. I powolutku tydzień dobiega końca. A w piatek wizyta u lekarza, troszkę się denerwuję, ale nic mi nie dolega więc chyba wszystko jest dobrze. Dobrze, że nie mam zbyt wiele czasu na myslenie, bo chyba bym zwariowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...