Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[color=blue][/color]Cześć wszystkim 🙂 Mam pytanie czy u Was także pod koniec 9 tygodnia dolegliwości ciążowe jakby zelżały?To znaczy u mnie minęło pobolewanie podbrzusza i nudności, które i tak miałam rzadko. Czuję się zupełnie normalnie. Ja często macie terminy wizyt u lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka ja jestem w 7 tygodniu i też to zauważyłam w 6 tygodniu była masakra nudności, wymioty...a teraz jakby wszystko ustało i czuję się świetnie 😉 oczywiście najpierw zaczęłam się martwić ale mam nadzieję że to normalne, raz jest tak raz tak...nie mam żadnych plamień więc myślę ze wszystko ok...także nie martw się, ja w czwartek mam usg i też nie mogę się doczekać aby usłyszeć że wszystko jest ok 😉 a wizyty mam co 3 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
dawno nie pisałam ale teraz obiecuję poprawę (ostatnio na 3 str)
widziałam już moją 8mm fasolkę ;-)
podobna do tatusia ;-) hehehe
mnie piersi pobolewają tylko wieczorem jak idę spać, w dzień nic nie czuję
wymioty mnie na szczęście puki co ominęły ale czasem mnie mdli
do gina chodzę co 3 tyg
i chociaż mam 28l to zastanawiam się, żeby zrobić badania prenatalne - niestety mogę tylko płacąc za nie bo refundują je po 35r.ż. lub gdy np. w rodzinie były takie wady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Dziewczyny a ile płacicie za wizytę prywatną u gin?


Ja płacę 150 zł za każdą wizytę, + ewentualnie można zrobić trzy razy usg 3d koszt 250 zł za jedno.
Przed zajściem w ciążę płaciłam u tego samego ginekologa 200 zł za wizytę, ale teraz wie że będę przychodziła co 3 tygodnie i pewnie stad ta różnica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
cześć dziewczyny
dawno nie pisałam ale teraz obiecuję poprawę (ostatnio na 3 str)
widziałam już moją 8mm fasolkę ;-)
podobna do tatusia ;-) hehehe
mnie piersi pobolewają tylko wieczorem jak idę spać, w dzień nic nie czuję
wymioty mnie na szczęście puki co ominęły ale czasem mnie mdli
do gina chodzę co 3 tyg
i chociaż mam 28l to zastanawiam się, żeby zrobić badania prenatalne - niestety mogę tylko płacąc za nie bo refundują je po 35r.ż. lub gdy np. w rodzinie były takie wady


Ja też się zdecyduję na badania prenatalne tzn te nieinwazyjne....a w którym tygodniu będziesz je robić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue][/color]Ja mam wizyty co miesiąc, następna w połowie listopada czyli w 11 tygodniu. Także rozważam te badania prenatalne. Czy wiecie może jaki jest ich koszt, chodzi mi o te nieinwazyjne z krwi?A jak u Was z ciśnieniem krwi?U mnie jest ciut za wysokie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Ja zawsze płace 100 zl za wizytę
Mam pytanie do Blue ile mm ma Twoje maleństwo i kiedy to było , pytam ponieważ mamy tą samą datę porodu 🙂


Do lekarza idę w przyszłym tyg. to się dowiem ile ma aktualnie ( o ile wszystko jest dobrze! 🥴 ), ale wcześniej w 6t6d miało 9,5mm i były te wymiary zgodne z terminem @ a u Ciebie jak jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki witam sie dwa w jednym 😁

ja ostatnio zaplacilam 100 zł za wizyte.

ale to byla pierwsza nastepna mam 13 listopada juz sie doczekac nie moge.
ostatni porod mialam 1.01.2012 cesarke.
nie wiem co teraz bedzie czy tez cc czy sn
dzis bylismy na zakupy zimowe z Jasiem bo kombinezon ,musialam mu kupic.

ciesze sie ze po wizytach oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Blue na pewno wszystko będzie dobrze 🙂 duże to Twoje maleństwo 🙂 moje w tą środę miało 23mm


Córka też na początku ciąży jeśli chodzi o długość była większa a skończyła tylko na 56cm po urodzeniu, więc to się stale zmienia, u Ciebie też jest super, a jakie długie miałaś cykle? ja 27dni 🙂 nie wiem ta kosmówka to mi żyć nie daje, fakt plamień dawno nie mam, ale to nic nie znaczy 🤨 ciągle myślę o tym, że mogło coś się bardziej oderwać i przestać odżywiać malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka144 napisał(a):
czesc dziewczynki witam sie dwa w jednym 😁

ja ostatnio zaplacilam 100 zł za wizyte.

ale to byla pierwsza nastepna mam 13 listopada juz sie doczekac nie moge.
ostatni porod mialam 1.01.2012 cesarke.
nie wiem co teraz bedzie czy tez cc czy sn
dzis bylismy na zakupy zimowe z Jasiem bo kombinezon ,musialam mu kupic.

ciesze sie ze po wizytach oki.


Ja już zamówiłam dla córy buty zimowe, bo biedaczka nie ma 🙂 co do cc to musisz z lekarzem porozmawiać czy to nie jest aby za wcześnie na poród sn czy blizna się dostatecznie zagoiła. Ja rodziłam sn, więc tym razem będzie zapewne podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue cykle miałam od 26 do 30 ale najczęsciej 28, akurat w sierpniu przy ostatniej miesiączce miałam 30
Co do kosmówki to na ostatniej wizycie u mnie sprawdzał i było ok. Na pewno wszystko u Ciebie jest dobrze 🙂 ja też się stresuję ponieważ to moja pierwsza ciąża

Elka144 a na kiedy masz termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...