Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

Dagii - super! w którym komisie kupiliście? nam się jeden mondeo podobał, ale za drogi był 🙂 spuściliśmy z tonu i obniżyliśmy cenowe loty 🙃 😁
Mój mąż dziś cały dzień nieobecny myślami, cały dzien na telefonie ze znajomym mechanikiem i z wlascicielem auta. Jutro po 16 jedzie zobaczyc. Jak bedzie ok, to pewnie nim wróci 🙂


My dzisiaj cale popoludnie u tesciów, bylismy tez na drugim spacerku i wiecie co.... zmęczona jestem po tym weekendzie i coraz trudniej mi wiązać buty 🤢

Boziu jutro znowu maraton (robimy zdj do nowych dowodów - rowniez dla Ksawuśka, bedzie mial swój dwód! 🤪, musimy wyciągnąć papiery z sądu z ksiąg wieczystych, z administracji załatwić zaświadczenia do kredytu dla kupców, podejsc do banku przygotowav papiery do splaty naszego kredytu, potem auto...), we wtorek znowu caly dzien w krakowie i pierwsze testy skórne Ksawka u alergologa w szpitalu u naszej lekarki i jezdzenie po zklepach budowlanych...

a brzuch rooośnie i rooośnie. Coraz wolniej się poruszam coraz trudniej mi się zginać 😮




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie! 🙂
Wróciliśmy wczoraj z nad morza 🙂 Pogoda super, fajnie się nastroiliśmy 🙂
Byliśmy w Ikei kupiliśmy mnóstwo rzeczy i dla Juniora i do domu.

Dagii- gratuluję zakupu, napewno będzie autko służło Wam dobrze 🙂
Jagoda- podziwiam, że masz tyle siły i na te wszystkie plany remontowe i na "latanie" po sklepach.
Skąd to bierzesz? Prześlij mi 😁 Ja mam wrażenie, że sie ostro kulam już, a jeszcze 11 tyg... 🤪
Rudi- przykro mi, że w szpitalu jesteś. Pewnie jakiegoś krwiaka miałaś? Trzymaj się! 🙂
Martyna- fajnie, ze niedługo zaczniecie budowę Waszego gniazdka. Gdzie będziecie mieszkać w mieście czy poza miastem? Ja kocham moją okolicę, chociaż do miasta mam 10 km. Kilka domów i wokół pola i łąki 🙂
Ola- powodzenia na glukozie.

Słońce przebija się przez drewniane żaluzje w pokoju, razi po oczach. Dzisiaj będzie ładny dzień 🙂
Buziaki pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Rozpoczynamy dzień z 39 stopniową gorączką 😠 😠 😠
Słońce piękne za oknem a my w domu pewnie do końca tygodnia 😞
Krzysiek jutro leci i zostajemy sami, a ja już co raz wolniej się ruszam i co raz ciężej mi robić wszystko.

Olu - powodzenia na glukozie 🙂

Justyna - super, że wyjazd udany, na pewno odpoczęliście od wszystkiego 🙂

No nic nie ma co narzekać tylko zabierać się do roboty .
Miłego poniedziałku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! W sumie to chyba nic powaznego, chociaz cos musialo ze tak powiem peknac bo do dzis wkladka nie jest do konca czysta, ale po dzisiejszym obchodzie powiedzieli ze eszcze jutro zrobia badania i jezeli beda ok to do domu. Nie moge sie doczekac.
Wczoraj przyjechal do mnie maz z synkiem i maly powital mnie slowami: Mamusiu jak ja sie o ciebie martwilem, pojdziesz ze mna? a ja sie pytam gdzie? A on ze do domku, ze ma dla mnie miejsce i zucilmi sie na szyje.... i sie poplakalam, tesknie juz bardzo za tym lobuziakiem....
Powiem wam ze jestem w szpitalu w ktorym bedziemy rodzic... porodowka pieknie odremontowana ale malo miejsc.. nawet mnie w sobote nie chcieli przyjac...choc lekarze i polozne bardzo mile jak dotad.
Zazdroszcze wam problemow z remontami, urzadzeniami mieszkan. My mieszkamy z moimi rodzicami (choc tyle w tym dobrego ze z moimi 🙂) Niby w zeszlym roku zadatkowalismy dzialke ktora jest w trakcie podzialu ale te urzedowe sprawy sie ciagna i ciagna... ze stracilam juz nadzieje i nawet projektu nie ogladam bo nie znamy jeszcze nawet do konca wymiaru dzialki...
Dagii w spolczuje choroby Kacperka. Najgorsza rzecz pod sloncem to chore dziecko... Niestety tyle jest tych chorob.
No nic zajrze wieczorem bo net z telefonu w komputerze to jest jakas katastrofa
Zycze wszystkim pogody ducha i sloneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Laseczki,

ja juz posprzatalam, wymylam prysznic (a dokladnie polowe bo tyle sily mialam), obiad sie gotuje, maz juz zalatwil rano wszystkie papiery do kredytu dla kupujacych, o 16 jedzie po auto 🙂 a jeszcze musimy znalezc czas na fotografa i zdjecia 🤢 Teraz jeszcze wymyje balkon bo pralka juz tez konczy i Mlody juz czeka - idziemy na rower.
Skąd mam siłę - NIE WIEM 🙃 może z faktu, że nie mam innego wyjścia, ale co się na psioczę, to mąż wie najlepiej 😜
Poza tym ja od 3 dni czuję, że brzuch po prostu rośnie w oczach. Mowilam nawet wczoraj ze mi juz ciezko, ze juz schylic sie nie bardzo, wiazac buty tez nie, wchodze po schodach na raty, w nocy się troszkę meczę, a w aucie brzuch mi juz lezy na kolanach i cisnie... 🤢
Wlasnie dzis zamawiam adapter do pasow.

DAGII - 😞 wspóczuje kolejnej infekcji 😞 Oby to było krótkotrwale bo faktycznie siedzenie w domu w taka pogode i jeszcze bez pomocy męża - ciężko....

Kerry, Justyna - ależ Ci zazdroszczę morza!!! nam by się teraz przydało, tyle jodu! mój alergik już trze oczy, prycha kicha 😠 Jutro mamy testy więc żadnych leków antyhistamnowych nie moge Mu podać 🥴

Olu - powodzenia!


Miłego dnia wszystkim! papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja tak szybko kilka słów
wypad do Płocka udany , 2 pary spodni upolowane , dla malej sukienka na przebranie, mąż sobie buty kupił i ogólnie było fajnie 🙂 to wczoraj dziś rano zaliczyłam badania w tym glukozę po 14 wyniki uciekam miłego poniedziałku i zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młody z 39 gorączką lata mi po mieszkaniu i myje podłogi 🤪
Skąd on bierze silę - nie wiem 😜
Wygląda całkiem dobrze, tylko ta gorączka cholerna no i suchy kaszel.
Inhalujemy się, syropy pije ładnie. Mam nadzieje, że we środę, czwartek będziemy mogli wyjść.

Tez mam wrażenie jakby brzuch masakrycznie urósł w przeciągu kilku dni, we czwartek spokojnie się ogoliłam a wczoraj już miałam problem 😉
Mąż po pracy jedzie po auto - denerwuje się tym jak nie wiem.

Rudi - trzymaj się tam dzielnie, i szybko wychodźcie do domku 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1208 napisał(a):
Ochyda ! Kto wymyślił te glukoze - co łyk mnie cofało ... Pół kubeczka wylane w kwiatki ..


To jaki sens badania, jak do końca nie wypiłaś? Wynik może nie wyjść wiarygodny.
Czytałaś o cukrzycy w ciąży? po co te badania i jakie skutki może mieć niewykryta cukrzyca dla dziecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja wlasnie dotarlam do domu a zarasz znow wyruszam na usg do tego pana co mnie olal ale nic musze isc jedyny plus tego usg to to ze now zobacze swoja malutka u nas rano pochmurno a teraz piekne slonko mam nadzieje ze bedzie tak codziennie wlasnie pani z allegro wyslala mi paczke powinnam w sirode dostac ubrana jupi i musze siac i popisac czego mi jeszcze brakuje pytalam ostatnio ile wy czego kupujecie ale nikt nienapisal 😞bo w sumie niechce mic duzo ubranek tylko tyle co potrzebne potem oddam siostrze bo termin ma na grudnia super ciesze sie ze nasze maluchy bede sie razem chowalay 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola -wierzę, że to taki żarcik 😉 no, bo trochę by to sensu nie miało, bo badania robisz dla nikogo innego tylko dla siebie, więc nie wypiciem całości nikomu innemu nie zrobisz na złość tylko sobie 🤢

Dagii - mój wlaśnie się zbiera i też mi się włączył stres. Na miejscu mamy opłaconego mechanika a na śląsk podrzuca męża jego wujek. A ja mam zaraz jeszcze naszych kupców na głowie, strasznie trują d.... 🙃 🥴 😠

Potem miałam uskutecznić drugi spacer, ale coś mi się odechciewa jak już siedzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po usg ale co do doktora sie pomylilam bo odziwo byl bardzo mily i dokladny w usg nawt plec powiedzial sam z sebie mala zdrowa ale moje lozysko bardzo nisko osadzone i glowka malutkiej tez bo sada mi jezdzil az na wlosch lonowych i myslalam ze zarazmi wjedzie w mala kazal isc do lekarza szybko i sprawdzic czy szyjka sie znow nieskraca i narazie sie niemartwic i byc spokojnym ale jak tu sie juz niemartwic jak taka wiadomosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja własnie się zabieram za robienie dokładnej listy co muszę koniecznie dokupić.
Już wiem co i ile czego mam. Segregacja dzisiaj poszła sprawnie, nawet mi Kacper pomagał.
Z Kacprem w kratkę albo temp. rośnie do 40 i leży albo ładnie spada i w tedy wariuje jak nie wiem.
Autko jest już nasze, byliśmy nawet na przejażdżce 🤪
Super autko ja jestem zakochana na maksa 🙂
Od jutra znów sami, ale na szczęście tylko do czwartku.

Olu - tak jak dziewczyny pisały to bardzo ważne badanie i szkoda, żebyś je musiała powtarzać.
Skoro nie wypiłaś wszystkiego to wynik będzie nie miarodajny 😞 Trochę bez sensu 🥴

Daga - super, że już po usg. Na pewno będzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór!!!
u mnie weekend kiepski pod względem samopoczucia fizycznego i humoru, ale dziś na szczęście o niebo lepiej. Rano walczyłam z badaniem krzywej cukrowej, nastawiłam się bojowo po Waszych opisach, a poszło jak po maśle, wcisnęłam całą duużą cytrynę i bardzo pomogło, ani przez chwilę nie poczułam się gorzej, no a jak w końcu dotarłam do domu, to poczułam spore pobudzenie, ręce mi się trzęsły i taka rozdygotana w środku byłam, ale tylko tak fizjologicznie. Ale zaraz po śniadanku już było git i usnęłam na godzinkę 🙂 a potem do pracy nr 2, bo tam się dogadałam (mam umowy na zlecenie), że w czasie L4 umowy będą pisane na koleżankę z poradni, a ja normalnie będę mogła dalej pracować 🙂 Miałam też dziś kontrolę u gin - wszytko w porządku na usg, szyjka ok, malutka ułożona główką w dół; pani doktor na zgłoszone przeze mnie dolegliwości bólowe (po raz pierwszy, bo wcześniej nic mi się doskwierało i nie miałam potrzeby jej mówić) podeszła do tematu na lajcie, w stylu będzie już tylko gorzej, ale to nic w porównaniu do porodu ....pocieszająca....no cóż, może ja za bardzo skupiłam się teraz na sygnałach ciała, ale ostanie dni nie były łaskawe...

Olu - może zastanów się, czy nie powtórzyć badania, dla dobra maluszka??
Rudi - wracaj szybko do zdrówka, a powiedzieli w szpitalu, co to właściwie było, jaka przyzyna? i oprócz plamienia, czy coś jeszcze Tobie dolegało??
Dagii - gratulacje fordzika, super!!! ale Wam zazdroszczę 🙂 a cena zadowalająca?? combi? z komisu?
Jagoda - nie gadaj, że nie masz sił, kurde szalejesz kobito 🙂
Daga - a ten co robił usg to nie lekarz, że kieruje Cie do lek. z oceną szyjki??

ps. po glukozie moja maleńka ruszała się jak akrobatka, dawka cukru dała jej pole do popisu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolla napisał(a):

Dagii - gratulacje fordzika, super!!! ale Wam zazdroszczę 🙂 a cena zadowalająca?? combi? z komisu?


Cena podobno jak na wyposażenie i rocznik to bardzo dobra, aczkolwiek pochłonęła wszystko 😮
no i combi w naszym wypadku przy 2 dzieci i w planach jest jeszcze pies to tylko combi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolla lekarz ale on tylko wykonuje usg a ciaze prowadzi kto inny i on niemogl nie zbadac kazal isc do swojego szybko wiec dzis pojde i zapytam poloznej czy lekarz mnie przyjmie bo i tak bedzie w przychodni takiego obrotu sie niespodziewalam takie stres mam od wczoraj jutro wyniki czy maja sie dostala do przedszkola a od piatku ten remont milego dnia dobrze ze pogoda sloneczna i cieplutko jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny Pani która robiła mi te "uproszczoną krzywą cukrową" powiedziała że lepiej żebym nie wypiła całości ( może nie pół a 1/4 wylałam) niż zebym zwróciła wszystko więc chyba wiedziałam co robiłam 🙂 Spokojnie . Dobro maluszka przede wszystkim 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...