Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
na gorąco :
no i tak na noc a cooooo ..
mówiłam ze córa dziś przechodzi samą siebie 😠
20:00 - przypomniało się Księżniczce ze angielski trzeba zrobić , a żeby jeszcze mamie podnieść ciśnienie i maluszkowi to co 21 :00 a tu w dzienniczku wiadomość
08.04.2013 sprawdzian z "+ " i "-" w zakresie 100

super 😠 😠 😠 😠 😠 😠
i łzy ..eh , no to siedziała 30 min na matzoo w necie (polecam tą stronę na przyszłość ) i powtarzała ze łzami w oczach , kurde brak mi sił ...
Jagoda super tego brzdąca masz ale fajnie ze tak się rozkręca , trzymam kciuki za pomyślną transakcje sprzedaży 😉
ja też muszę glukozę zrobić i się zbiera i zebrać się nie mogę
znikam babeczki do wanny padam na twarz , miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Cudowny dzień się zapowiada, więc aż chce się żyć!!!!!!!!!!
Humor od razu lepszy 🙂

Jagoda - super, że Ksawery taki rezolutny i opiekuńczy 🙂
Dobrze wróży na przyszłość 😉

Monika - pamiętam, że ja też tak mojej mamie robiłam, przypominałam sobie w ostatniej chwili, co prawda nie w 2 klasie bo w 2 klasie to siedziałam z nosem w książce bo mi się to jeszcze podobało 😉
Spokój i opanowanie tylko to Ci pozostaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymaj się 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂
Nowy dzień , słonko , śnieg topnieje, pełna energii odgruzowuję szafy ...
wpadła z wizytą do czerwcówek a tak asekuracyjnie 😉
No czasem daje i popalić moja "księżniczka "
Ciesze się ze Dagii masz lepsiejszy humor 🤪
miłego poniedziałku życzę w fantastycznych humorach oby cały tydzień taki był zielono wiosenny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny,

u nas też słońce daje ostro po oczach 😆 Mimo to, ja dzisiaj jakaś pospinana jestem.
Cholender stresuje się tym remontem chyba najbardziej. Całą masa rzeczy do kupienia. Gdyby nie internet to chyba byśmy nie dali rady 🙂
Ta glukoza mi też nie leży i zaczelam sie obawiac czy wytrzymam tym razem siedzac na tylku 2 godz.
W czwartek usg3d, w pt wyniki rekrutacji do przedszkola.
Do tego te spotkania w sprawie sprzedazy mieszkania...
Generalnie ten tydzien bedzie decyzyjny 😮

Monia - ja nigdy nie wątpiłam w to, że problemy rosną wraz z dziećmi, dlatego zamierzam się cieszyć bardziej i inaczej i swobodniej z niemowlęctwa drugiej pociechy, bo to taki cudny okres, a przy pierwszym przysłania go wszystko inne 😉

Miłego dnia wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
U mnie też słoneczko świeci 🙂
Mam do Was pytanie:
Czy chusteczki nawilżone Pampers zielone te klasyczne są ok?
http://allegro.pl/768-sztuk-pampers-baby-fresh-chusteczki-nawilzane-i3090746442.html
Bo w Relau jest promocja za 6 paczek 25,99 wyjdzie taniej niż na allegro, bo bez kosztów przesyłki 🙂
Czy Sensitive lepsze? tylko już nie w promocji 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry napisał(a):
Hejka!
U mnie też słoneczko świeci 🙂
Mam do Was pytanie:
Czy chusteczki nawilżone Pampers zielone te klasyczne są ok?
http://allegro.pl/768-sztuk-pampers-baby-fresh-chusteczki-nawilzane-i3090746442.html
Bo w Relau jest promocja za 6 paczek 25,99 wyjdzie taniej niż na allegro, bo bez kosztów przesyłki 🙂
Czy Sensitive lepsze? tylko już nie w promocji 😎


To wszystko zależy od skóry dzidziusia.
My przy Kacprze na początku używaliśmy Sensitiv potem te zwykłe.
I jemu nic nie było, ale to zależy.
Teraz się naczytałam bardzo interesujących informacji i chyba w ogołe zrezygnuje z chusteczek przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące http://www.srokao.pl/2013/01/analiza-chusteczki-nawilzane.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam, jejciu jak tam jest pięknie 🤪 🤪 🤪 🤪
Spacerkiem wszystko pozałatwiam,
W końcu dostałam wypłatę z zusu 🤪 🤪 🤪
Zaskoczona jestem bo myślałam, że będę miała mniej 😮
Jeszcze lumpa zaliczyłam, i obkupiłam znów Młodszą i nawet na Młodego się coś znalazło 🤪
Teraz kawka i drugie śniadanie.
Strasznie dużo jem w tej ciąży 😞
Z Kacprem tak nie miałam 😠 😠 😠

Jagoda - nie stresuj się!!!!!!!!!!!!!!!!
Na pewno się uda wszystko pozałatwiać.

Ja też w tym tygodniu wizyta i już się nie mogę doczekać 😉
No i od jutra jesteśmy sami bo mąż sobie znów leci i wróci dopiero w piątek 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂
Już się odzywam w temacie .... chusteczek też zaglądam na sroczą stronę 😉
i według Sroki jeśli chodzi o skład chemiczny chusteczek to ...

- Huggies, Natural Care, Chusteczki pielęgnacyjne, nawilżane
- TAMI Cotton natural Care
- Tibelly baby sensitive (netto)
- Toujours Baby Wipes Sensitive (te chyba widziałam w Lidlu )
- Wickies comfort&big Sensitive (marka kaufland)
godne polecenia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
czyli nie zawsze co firmowe jest dobre 😜 wybór należy do Was 😉
ja biorę te opinie pod uwagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po spacerku, ale nadal wieje przenikliwie dosc. To jeszcze nie ten moment kiedy rozluznia sie miesnie karku i szyi 🙂 Bylismy w sklepie meblowym i w SNC i kupiłam Ksawkowi 2 w sumie całkiem ładne tshirty po...5,99!pln 🤪 Ja nie wiem jak można wyprodukoac podkoszulek ktory opłąca sie sprzedac za tyle, ale co tam 🙂 Mlody ma super zapas nowych tshirtów moze brudzic ile wlezie a wyjsciowe kupimy jak sie zaczna wyprzedaze w sieciowkach 🙃

Co do chusteczek to rowniez nie zamierzam uzywac. To znaczy my uzywalismy tylko w awaryjnych sytuacjach na wyjazdach/spacerach etc. Do dziś używam ich do wszystkiego w domu 🙂 i do wycierania rąk na spacerach. Nimi wycieramy zabawki, szafki, parapety itd 🙂
Ja osobiscie do firmy papmers nie mam zaufania podobnie jak do johnsona i nivei dla dzieci - dla wrażliwszej skóry nie są dobre. A zamiast chusteczek używalismy zawsze w domu ciepłej wody początkowo przegotowanej i dużych wacików z rosmana. Chusteczki są zimne, nieprzyjemne i mają w sobie zapachy i inne dodatki.
Każda chusteczka jest inna, jedne sa bardziej nawilżone (Biedronkowe-są bardzo tłuste) i większe, inne są małe i suchawe (chyba niebieskie rosmanowskie). Ja osobiscie lubię zapach chusteczek z Lidla.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii !! ja mam to samo niby ściągnęłam sobie ta listę posiłków dla kobiet w ciąży i brzmi ono jak dieta jedyne c podtrzymuje to ciemne pieczywo ale tez ci przyznam ze zjadam za dwóch to mało powiedzenie 😞 nie umiem się powstrzymać ... 2 dni z listy a teraz zajadam się kasatami !! 🤢a na słodycze to mam ssanie takie herbatniki ciastka z cukrem czekolada nie koniecznie . 🥴. Winogrona !!No i jajka mogła bym na okrągło !! pastę jajeczna, smażone gotowane ! nawet po Wielkanocy nie mam ich dosyc!! 🤨 no i kochane wypijam 2 litry mleka dziennie !! tego dwu dniowego 😮

poprostu nie umiem sobie odmowic tych produktow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze jaka jestem wsciekla pojechalam na usg a lekarz skonczyl prace pojechalam specjalnie 20min wczesniej dogonilam go po schodach a on do mnie niech pani pryjedzie za tydzien lzy mi w oczach stanely myslalam ze trafilam na normalnego lakarza a trafilam znow na jakiegos idiote juz niewiem co roic jutro pojde zrobie awanture i niewiec co zrobic czy wracac do swojej czy sie leczyc u tego boze co za ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga współczuję
dobrze że ja mam SUPER lekarza 😉

a co do zęba to ja już też pozbyłam się jednego , jeszcze 3 , ale jeden chyba nie wytrzyma do porodu , chociaż ja dzielnie to znoszę

co do chusteczek i innych rzeczy to ja już pisałam że cena i marka nie zawsze równa się z tym co zaakceptuje nasze dziecko
\'życie" to wszystko zweryfikuje za kilkanaście tygodni i bedzie jasne
ja używałam chusteczek ale nie przesadzałam tak jak Jagoda , waciki z rossmana się sprawdzały + woda
ale na pewno zielone pampersa i chusteczki i pieluchy uczulały moje dziecko , sensitive i premium care były OK
ale dada również więc zostałyśmy przy tańszych
z kolei pieluch dady nie zaakceptowała i w dzień mamy rossmanowskie a na noc od urodzenia premium care pampersa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko 😞 Dagmara nie denerwuj się .
Ale się nie dziwę też bym była wściekła i pewnie bym się popłakała z bezsilności . Co za egoista tylko pewno na kasę liczy . A masz jeszcze jakiegoś lekarza (może jakaś koleżanka poleci ci kogoś godnego zaufania , fachowego i z sercem ) ja powiem Ci że w 1 wszej ciąży szukałam też lekarza który mi odpowiada bo trafiłam do takiego co tylko doił kasę ze mnie a jak potrzebowałam pomocy to się wypiło. może porozmawiaj z mężem o tym zdarzeniu , coś razem ustalicie przecież twój komfort psychiczny = komfort dzidzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie Matylda tak jak mówisz , dziecko zweryfikuje co skórce pasuje . To samo się tyczy do papu 😉
Uwierzycie moja miała gdzieś około 6 miesięcy jak odstawiła nabiał ( mleko , budynie , jogurty serki .... ) nic ani kisiel kompletnie przestała mi cokolwiek jeść , i co mamusia wstawała o 3:30 i gotowała zupki i miksowała by flacha była gotowa jak zawoła papu i się wychowała na miksowanych zupach 😉 a lekarze ręce rozkładali bo nie wiedzieli co poradzić . A ja co głodzić miałam dziecko ? Każda znajdzie sposób na to czy na tamto intuicyjnie będzie wiedziała 😉
(mam jeszcze parę historii z życia ocierające się o śmierć ale zostawię dla siebie co przeszłam to moje 😉 ) mam zdanie wyrobione o lekarzach i się nie szczypię jak sie należy opie***l to puszczam wiąchę bynajmniej nie kwiatków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozmawialam z mezem i powiedzial ze tak to jest jak sie chodzi na kase a nie prywatnie bo inaczej maja ludzi w dupie juto pojade i sie zapytam lakarza czy musze chodzic prywatnie zeby mnie normalnie traktowal zaluje zo poszlam wogole do niego bo okazal sie takim samy egoista jak moja pani gin jestem juz zalamana z tej bez silnosci a niebede w ciazy zmieniac lakarza co miesiac bo to niema sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagmara mylisz się
ZMIENIAJ !!!!!!!!!!!!!! i to już jeśli mąż mówi (sugeruje czytaj między wierszami ) priv idź
twój komfort i maluszka najważniejszy
a co zrobisz jak będziesz musiała nagle skorzystać z porady bo się źle poczujesz ?
"co powie ci ze przyjdź za tydzień?" co to za lekarz grrrryyyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wychodziolam z zalozenia ze skoro odprowadzam te zasrane skladki i jestem ubezpieczona to bede chodzic na nfz bo kase za prywatne leczenie wole przeznaczyc wlasnie na malenstwo dla niego na rzeczy ale widze ze wlasnie sie pomylilam zobaczymy co jutro mi lekarz powie jak do nigo pojade czy tez niebedzie mial czasu dla mnie bo juz zapisywa sie niezamierzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Daga nie fana sytuacja 😞
Może rzeczywiście idź do jeszcze innego ale prywatnie.
Ja się przyznaję, że nie wiem czy bym się odważyła iść na nfz 😞
Niestety w tym kraju jak nie zapłacisz to nie masz 😞
Może poszukaj lekarza na http://www.znanylekarz.pl/ albo podobnych portalach.
Tam przynajmniej od razu poczytasz o nim opinie.

A ja buszuję po allegro 😉
Kasa z L4 w końcu jest to można trochę poszaleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi23 napisał(a):
Hej wracam juz do zdrowia bo byłam w szpitalu bo dopadla mnie grypa zoladkowa i bardzo sie odwodniłam ale juz jest po wszystkim. Dzis dowiedziałam sie na usg ze bedzie dziewczynka :P

Oj to się bidulo wymęczyłaś , super że już do nas wracasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, ależ dzień. Dopiero siadłam a i tak nie zdążyłam poprasować.

Biegaliśmy dzisiaj po sklepach meblowych, jestem pozytywnie zaskoczona cenami 🙂
Zaczął się już remont w Krakowie, dziś mieliśmy juz robioną hydraulikę w kuchni - skończona 🙂
W czwartek zaczynamy łazienkę, przez weekend musimy kupić wannę, płytki itd 🙂

Jutro od rana latanie i masa rzeczy na liscie "do zrobienia". A zaczynam od glukozy 🤢

Co do pampersów- mój mąż dostał od kolegów w pracy kilkanaście tych turbo packów pampersów na co najmniej pół roku życia dziecka i po 3 miesiącach latania po lekarzach w koncu jedna lekarka kazala nam zmienic pieluchy i pokrzywki jak ręką odjął. Musielismy rozdac pampersy, dla nas były bardzo uczulające.
Przeszły huggisy (choć przy pierwszym poznianiu wrazenie kiepskie bo sa dość sztywne) a potem rosmanowskie bo cena super a chłonnosc tez ok.

Daga - wspóczuje Ci, bo to ogromny dyskomfort! ciąża za połową, a Ty nie masz komu zaufać. Niestety, Polska, ja też nie zaufałabym lekarzowi na NFZ. Oni wszyscy mają prv praktyki i wedy są do rany przyłóż. Smutne, ale prawdziwe. Ja do mojego dzownię kiedy chcę i zawsze oddzwania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Miałam nadzieje, na wiosnę ale dzisiaj za oknem znów śnieg sypie 😞
Obudziłam się rano ze strasznym bólem brzucha, jakby mnie cały piekł od środka 😮
Dopiero teraz powoli przechodzi.
Mąż pojechał odwieźć Młodego do przedszkola a potem wraca pakuję się i leci 😞
Bedzie dopiero w piątek 😞
I znów na wizycie sama będę 😠
Szkoda, jakoś ta ciąża bez większych emocji z jego strony...
No nic nie marudzę.
Miłego dnia mimo padającego śniegu życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...