Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolla napisał(a):
Cześć Wam!!!
nie narzekać tam na zimno, bo w radio mówili, że to właśnie u nas (Bydgoszcz- Toruń) dziś najzimniej! 😮 ale co tam, przynajmniej nie będzie opuchlizny.


U nas najzimniej? jeszcze nosa nie wystawiłam za okno 🙂 dzisiaj nie ruszam się z domu.
co do opuchlizny... wczoraj miałam tak spuchnięte stopy, że ledwo kapcie ubrałam. dużo piję, dużo siusiam, ciśnienie ok, to chyba nic takiego?

Karolla- dacie rade z jednego etatu męża. Ja sobie nie wyobrażam, żeby mojego tak długo w domu nie było.Zaczynam tęsknić i się nudzić 🙂 No a teraz przy Lence bardzo się przyda 🙂
Dagii- fajnie, że mama Twoja przyjedzie, odpoczniesz trochę no i poplotkujecie sobie 🙂

Czekam na wypłatę i ruszam na ostatnie zakupy. Zabieram moją mamę i bedziemy buszować po galerii- ostatni pewnie raz.

A jeszcze mam pytanie: Czy możecie wszystko jeść? Bo ja coraz więcej rzeczy z diety odrzucam, bo moje jelita ledwo wytrzymują. Wkurza mnie to, bo moje jedzenie jest nudne. Rano płatki, potem lekki obiad, czesto grilowane mięso i ziemniaki, na kolację kanapki z almette i pomidorem i tak dzień w dzień.... dieta uboga... za to mam nadal tylko 8 kg na plusie,,, 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kery co do moich posilkow to roznie to bywa na sniadanie przewaznie bulka z salata wedlina i serem i do tego herbata obiadow prawie niejem niewiem jakos niemam checi a na kolacje to samo bylka salata wedlina i ser ale nadrabiam w ciagu dnia slodyczami i hipsami hehe jakos mam taka ochote ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
u kogo deszcz u tego deszcz. U mnie standardowo deszczu brak 😜

Justyna lepiej nic nie mów nic o jedzeniu... Od kupczej wędliny mam zgagę, od serków mocno nachemizowanych (almette i podobnych) też. Smażone piecze... Jedyny plus że my często pieczemy lub gotujemy swojskie mięsko i wtedy coś normalnego jestem w stanie zjeść bez zgagi.

Ach Dziewczyny, jak wam fajnie... Koniec remontów a u mnie dopiero początek latania. Wystrzelałabym tych pieprzonych urzędasów co do jednego... Na 150 kawek i papierosów mają czas a umowy gdzie jest tylko "kopiuj->wklej" nie mają czasu napisać i wysłać... Wyobrażacie sobie, że po ponad miesiącu dostaję telefon gdzie ja jestem zameldowana? Z gminy gdzie mam meldunek... I jeszcze rozumiem gdybym nie wpisała we wniosku swojego adresu... Ale on tam był. A później jeszcze pieprzony urzędas twierdzi że to niemożliwe że ja tam mieszkam... 15 lat w tym samym miejscu, ten sam adres który oni sami mi nadali i nagle niemożliwe, żebym tutaj mieszkała... Katastrofa, sodomia i gomoria...

Matylda jestem z Wami i łączę się z Leną w bólu. Też mam zawalone gardło tylko że u mnie trochę lżej, nie gorączkuję i jeszcze mówię. Jakiś koszmar, choroba nagle z kosmosu. W dodatku zero innych objawów tylko mokry męczący kaszel i chrypa 🤢 Zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchalki!
Jestem, żyję i mam się nieźle. Brzuch rośnie, 8.5 kg na plusie. Brzuch stawia się rzadko, ale za to plecy w odcinku lędźwiowym bolą coraz bardziej. Na apetyt niestety też nie mogę narzekać, ale nie mam jakichś specjalnych zachcianek. Chodzimy z Gabi cały czas do pracy i oby jak najdłużej, tylko pogoda mnie dobija, zimno, leje z domu wyjść się nie chce.... i kg rosną.... a z nudów to bym najlepiej same kalorie pochłaniała.
Ja niestety też puchnę co jest dla mnie nowością ale ewidentnie zatrzymuje mi się woda w organiźmie. Piję w ciągu dnia normalnie i sikać tez mi się chce normalnie ale niestety na kibelku okazuje się że to tylko kilka kropel i tak cały dzień i mam wrażenie wieczorem że brzuch mi eksploduje. Za to w nocy wstaję parę razy i chyba schodzi ze mnie wtedy ta cała woda. Nie podoba mi się to bo chodzę wieczorem jak balon przed eksplozją....
Czytam trochę na telefonie co się u was dzieje ale szczerze to mam teraz mętlik w głowie i wszystko mi się pokręciło...
Chorym życzę zdrówka, zmęczonym dużo siły, smutnym radości. I tak wogóle dla wszystkich buziaki i wszystkiego dobrego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek,

Rudi - witaj :* jak przeczytalam Twoj opis to ja mam identycznie - rano super, nimalże \"plaski brzuszek\" 😉 nogi normalne itd. Wieczorem - balon przed ekslopzją, dokaldnie tak. I tez jestem wrecz pewna, zew nocy jak latam do wc to cala woda ze mnie schodzi.

Co do jedzenia, ja nie mam problemów z niczym. Jem na co mam ochotę. Wczoraj kupilismy na kolacje pizze peperonii z pizzy hut - nasza ulubiona, a juz nie ma dostaw na tel wiec kupilismy przy okazji w M1 i zjedlismy naszą pierwsza kolacje na nowym mieszkaniu 😁

W nocy zamowilam Mlodemu lozko, rano rowerek na dzien dziecka, zaraz zamawiam kolejne rolety. Potem jedziemy do tesciow popakowac nasze rzeczy i zjesc obiad.
Jutro uprosilam mamę, zeby ugotowala obiad dla Ksawka.

Z tą pomocą to roznie bywa...Dagii - pozazdroscic.
My od 3,5 roku mieszkamy 60 km od mojej rodziny, ale za blisko rodziny meza i nikt nam nie przyschodzil pomagac. Tescie byli przez te 3,5 roku moze 3 razy a maja do nas 7 km.
Za to moi przyjezdzali czesciej, ale siora to byla tez moze 3x.
Teraz mamy na glowie trzylatka, ciąże, przeprowadzkę - i strasznie nam ciezko, Ksawek umęczony tym bieganiem z nami i niestety, mimo wielu obietnic jakos konkretnej pomocy chociazby przy posiedzeniu z Ksawkiem chwile BRAK. Moi rodzice maja wymówkę ze niby tata choruje, ale to trwa juz ponad miesiac a do lekarza sie nie kwapi no i ciagle z dzieckiem u nogi...MAM JUZ TAK DOSC, ze jak za 2 tyg usiade to nie wstane do porodu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zaszalałam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
dogadałm się z kobitką z allegro i sprzedaje mi za 350 zł dwa zestawy 🙂

http://allegro.pl/62-68cm-ekskluzywna-jesienna-wyprawka-synek-od-1zl-i3272908269.html
http://allegro.pl/62-68cm-bajkowa-cudna-wyprawka-synek-wejdz-od-1zl-i3272907896.html

😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerry napisał(a):
ale zaszalałam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
dogadałm się z kobitką z allegro i sprzedaje mi za 350 zł dwa zestawy 🙂

http://allegro.pl/62-68cm-ekskluzywna-jesienna-wyprawka-synek-od-1zl-i3272908269.html
http://allegro.pl/62-68cm-bajkowa-cudna-wyprawka-synek-wejdz-od-1zl-i3272907896.html

😎 😎 😎

a znasz tą babkę? ona ma 6 komentów, z czego 2 ma negatywne 🤢 Trochę ryzykowne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma ryzyka nie ma zabawy 🙂
Tak na serio kojarzę jej drugie konto na allegro, gdzie miała 90% pozytywnych komentarzy. 🙂

A tak w ogóle to wychodzi gdzieś 6-7 zł na ubranko, tyle co na lumpach. a nie trzeba grzebać i szukać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerry napisał(a):
Nie ma ryzyka nie ma zabawy 🙂
Tak na serio kojarzę jej drugie konto na allegro, gdzie miała 90% pozytywnych komentarzy. 🙂

A tak w ogóle to wychodzi gdzieś 6-7 zł na ubranko, tyle co na lumpach. a nie trzeba grzebać i szukać. 🙂


No bo cena faktycznie atrakcyjna 🙂 jak widzę ile osiągają te zestawy to dlatego się zdziwiłam



DAGII - hehehe tak, dokladnie tak! Kochanie, odpocznij sobie, pomogę Ci, ale przejdzie obok rozwalnych zabawek na podlodze i nie schyli sie, nie pomysli jak dzis o tym, ze nie ma ani pol kromki chleba w domu a ja jestem godna (jemu sie nie chce isc na taka pogode a poza tym ma prace), takze ja mam dpoczywac, a dom niech zarasta brudem i poumierajmy z glodu - taka pomoc męska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna - ubranka bardzo ładne, oby tylko były zadbane 🙂
i takie już bardziej na jesień ale śliczne.
I cenowo rewelacja 🙂

Jagoda - Faceci to powinni jakieś nagrody za to dostawać 🤪
Papierka tez z podłogi nie podniesie 😮

A mama przyjeżdża też głównie dlatego żeby w razie W zostać mi z Młodym 🙃 bo ostatnio miewam już takie nie fajne bóle brzucha 😞 boli jak na okres dobrze, że póki co nieregularnie 😉

A ja prasuję bo przecież trzeba Pana Męża na delegację spakować i właśnie się zorientowałam, że wszystkie czarne spodnie ma brudne 🤪 bo przecież przynieść ubranie do łazienki do kosza na pranie to wyczyn, lepiej zostawić na podłodze w sypialni, a że ja ostatnio mało co się schylam....
Nie wiem w czym pojedzie 🤪 🤪 🤪 ale to nie mój problem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi pojedzie z brudnymi albo jedną parą to się nauczy 😉 Albo to będzie pobożne marzenie 😆 Faceci...

Justyna niezła perełka. Jeśli rzeczywiście ubranka się okażą super to naprawdę tylko pozazdrościć talentu allegrowego. Ja niestety nie potrafię tak hop siup coś tam ciekawego znaleźć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze że dzis mamy dzien irytacji na facetów ...

Mój za to wrócił z pracy , zjadł obiad poszedł się wykompać - w wannie spędził z 40 minut po czym wyszedł , położył sie na łóżu i wziął laptopa . Włączył sobie gre i tak siedziałl . A na moje pytanie czemu najpierw nie pójdzie z psem a później będzie sobie gra odpowiada " bo ja MUSZĘ cos sprawdzić"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry trzeba bylo mowic 😉 ja mialam pełno ciuszkow dla chlopca kilka kartonow firmowek samych stan idealny ... wydalam do barki bo ja dla dziewczynki a dostalam dla chlopca...wlasnie takich malych do roczku..az wysłała bym ci je poczta bo maz pracuje na poczcie ..

dziewczyny ja to dziś się znów wkurzyłam pojechaliśmy załatwiać dodatek mieszkaniowy który nam się należny jak psu zupa...jeżdżenia było to do zusu po zaświadczenie z 3 miesięcy ,mąż do swojej pracy ,potem do administracji po pismo na które czekaliśmy tydzień pełno kserowania dokumentów cala teczka ..i co zajechaliśmy i 60 numerek miałam ;/ od 8 do 13 siedzieliśmy tam a Amelka nieznośna tak ze szok .Oczywiście dostaliśmy odmowę dlaczego ponieważ dostaliśmy zwrot z pitu w ciągu ostatnich 3 miesięcy co zostało doliczone do naszych zarobków i o kwotę 1000zl przekroczyliśmy limit zarobków z ostatnich 3 miesięcy ... Pani powiedziała ze w przyszłym miesiącu mamy przyjechać i wszystkie dokumenty na nowo przywieść to dostaniemy bo już nie będą wliczać z marca pitu do dochodów !!!! mało tego w sierpniu i tak na nowo musimy wszytko składać bo urodzi nam się druga córeczka i zmieni się sposób zarobków podzielając z 3 na 4 ;/;/ masakra ;/ ale 300zl miesięcznie dodatku do czynszu to dla nas już jakiś pieniądz choćby na pieluszki dla drugiego dziecka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marietta12 napisał(a):
dziewczyny ja własnie obejrzałam sobie cos na pocieszenie łzy leciały mi ciurkiem 🙂 polecam Godne obejrzenia
https://www.facebook.com/video/video.php?v=514509908615483%3C/div%3E 😆


Widziałam to już parę dni temu i popłakałam się jak głupia.
Cos pieknego.
Jak dla mnie to idealny poród, chciałabym coś takiego przeżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja dziś tez bylam na wizycie ...ostatnio strasznie mi puchły nogi i skurcze do tego doszły dość bolesne i poszłam dmuchać na zimne . Wszystko ok na puchniecie nog nic mi nie dal ale bratowa polecila krem http://www.doz.pl/apteka/p12989-Dax_Perfecta_Mama_krem_chlodzacy_na_opuchniete_i_zmeczone_nogi_100_ml , który zakupiłam i mam go zamiar wypróbować . co do skurczy to 5 skurczy wciągu doby jest ok - skurcze przepowiadające za 3 tyg mam znow się pokazac , mowil mi ze mogę u niego rodzic bo to cukrzyca ciazowa która mija po urodzeniu , a ja na to ze ci z Biziela mówili ze mam u nich wiec trochę jestem skolowana zobaczę co mi za tydzień powie diabetolog i zdecydujemy wtedy z mezem . Padam kobietki na twarz miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, normalnie popłakałam się jak bóbr!!!! hormony! :P

Monika - ja używam w zasadzie codziennie kremu perfekty tego:
http://mnz.pl/produkty/bielenda-sexy-mama-skuteczna-kuracja-na-opuchniete-nogi/
hmm, nie wiązałam jakoś swoich znacznie mniejszych opuchlizn nog i stóp, ale kurcze moze faktycznie to dzieki temu kremowi tym razem tak nie puchnę.... 😮


Ksawek nas ciągle wykańcza, ja już kompletnie sobie nie radzę z cierpliwością. Młody dostaje kilka razy dziennie totalnej histerii, drze sie jak szalony, nie wiem co sie z nim dzieje 😞 😞 no i oczywiscie koszmar jedzenia. Dziś jeden kawaleczek parówki żuł 15 min.
Wszystko wystygło, potem znowu wrzaski, krzyki, tupanie, rzucanie sie po podlodze no i nic nie zjadl...

Jutro mamy mega napiety grafik. Już się stresuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór!!
wróciłam dopiero o 22, cały dzień poza domem...wdrażanie mojej zastępczyni zajęło mi 6 h a i tak mam wrażenie, że tylko pobieżnie jej wszystko przekazałam, tyle tego jest.... w szkole rodzenia dziś ostatnie zajęcia, natłok informacji, aż mój mózg pod koniec się buntował... zmęczona jestem masakrycznie.
Justyna: piękne i czaderskie te ubranka, z zachowaniem stereotypowych barw 😉 a cena jaka?? a apetyt mam tylko z tą różnicą, że podobnie jak Jagodzie, mnie wszystko smakuje i wcinam to na co mam ochotę 🙂
Daga: fajnie , że po wizycie ok, też mam bad moczu teraz (znowu..)
Ola: to obie mamy kolejną wizytę 17go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...