Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
też wolałabym, żeby byl non stop monitorig w salach.
To są nasze dzieci! i nikt nie ma prawa rozwalac im psychy! my caly czas chodzimy z Mlodym do psychologa, m.in. dlatego ze zaczal sie panicznie bać dzieci 😞 (po zajeciach adaptacyjnych jeszcze rok temu)

mnie jest tak żal dzieci, które widzę, jak są poszturchiwane przez stare opiekunki sasiadki, jak drą japy na te bidne dzieci, strzelają po dupach za to ze wejdzie do piaskownicy (bo rączki sobie pobrudzisz!) itd... 😞 I dziecko nic nie powie biedne, tylko mysli ze tak ma byc 😞


Jezu nawet nie pisz takich rzeczy jak bym zobaczyła taka to bym ja po pysku sprała.
Znajoma raz przy mnie do swojego syna powiedziała, że zaraz po dupie dostanie, to się jej zapytałam czy ona tez chce dostać 😠
Nie toleruję, nie ma bicia - nie przy mnie.
I choć nie powiem przez te 3 lata Kacper mnie wyprowadził nie raz z równowagi i do głowy mi przyszło zaraz Go walne to nigdy nie podniosłam na niego ręki i nie podniosę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dagii napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
też wolałabym, żeby byl non stop monitorig w salach.
To są nasze dzieci! i nikt nie ma prawa rozwalac im psychy! my caly czas chodzimy z Mlodym do psychologa, m.in. dlatego ze zaczal sie panicznie bać dzieci 😞 (po zajeciach adaptacyjnych jeszcze rok temu)

mnie jest tak żal dzieci, które widzę, jak są poszturchiwane przez stare opiekunki sasiadki, jak drą japy na te bidne dzieci, strzelają po dupach za to ze wejdzie do piaskownicy (bo rączki sobie pobrudzisz!) itd... 😞 I dziecko nic nie powie biedne, tylko mysli ze tak ma byc 😞


Jezu nawet nie pisz takich rzeczy jak bym zobaczyła taka to bym ja po pysku sprała.
Znajoma raz przy mnie do swojego syna powiedziała, że zaraz po dupie dostanie, to się jej zapytałam czy ona tez chce dostać 😠
Nie toleruję, nie ma bicia - nie przy mnie.
I choć nie powiem przez te 3 lata Kacper mnie wyprowadził nie raz z równowagi i do głowy mi przyszło zaraz Go walne to nigdy nie podniosłam na niego ręki i nie podniosę


oj Kochana...do godz. 15stej jestem jedną z niewielu mam w okolicy, ktore wychodzą z dziećmi, zazwyczaj widzę opiekunki lub dziadków. Napatrzyłam się i nasłuchałam, kiedyś za każdym razem interweniowałam, ale potem dałam sobie spokój... mentalnosci nie zmienisz, tu wszyscy leją dzieci.
I wiesz co mi sprawie jeszcze przykrość? brak dbalości o dzieci - serce mnie ściska jak dzieci są brudne, brzydko ubrane, nieumyte itd...to taki elementarny brak szacunku dla małego czlowieka....
Ja też nigdy nie podniosłam ręki na Ksawerego, mimo, że nie raz usłyszał ode mnie - jeszcze raz włączysz piekarnik to zaczne lac po lapkach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagii napisał(a):

Znajoma raz przy mnie do swojego syna powiedziała, że zaraz po dupie dostanie, to się jej zapytałam czy ona tez chce dostać 😠


Ja tu miałam tylko jedną znajomą. Bardzo krótko, ona lała swoją córkę w...pampersa, twierdząc, że ją to nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Dagii napisał(a):

Znajoma raz przy mnie do swojego syna powiedziała, że zaraz po dupie dostanie, to się jej zapytałam czy ona tez chce dostać 😠


Ja tu miałam tylko jedną znajomą. Bardzo krótko, ona lała swoją córkę w...pampersa, twierdząc, że ją to nie boli.


🤪 🤪 🤪 🤪 No pogratulowac tej pani 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tylko na chwilę
przez grzeczność nie skomentuję spraw przedszkolnych bo sama pracowałam tam lat a moja mama pracuje 15
wiem jedno TO NIE DLA MNIE i ZE MNĄ WASZE DZIECI MIAŁYBY GORZEJ więc nie narzekajcie 😉
a poważnie to współczuję , dobrze że ja mam lajtowe podejście do takich spraw chociaż sama nie wiem jak to u nas będzie jak już kiedyś ewentualnie zaczną się me dzieci edukować
życie pokaże

OLA zadam głupie pytanie
a nie wiesz skąd ta krew??
robiłaś siusiu czy kupę ???
czy co??
ja też czasem mam ale to mhm przez zaparcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):

a poważnie to współczuję , dobrze że ja mam lajtowe podejście do takich spraw chociaż sama nie wiem jak to u nas będzie jak już kiedyś ewentualnie zaczną się me dzieci edukować
życie pokaże



Jakby Ci się Lenka budziła z płaczem w nocy i mówiła, że boi sie iśc do przedszkola to chyba byś się wkurzyła 😉
ALbo jakby ją bili w przedszkolu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej ja tylko na chwilę
przez grzeczność nie skomentuję spraw przedszkolnych bo sama pracowałam tam lat a moja mama pracuje 15
wiem jedno TO NIE DLA MNIE i ZE MNĄ WASZE DZIECI MIAŁYBY GORZEJ więc nie narzekajcie 😉
a poważnie to współczuję , dobrze że ja mam lajtowe podejście do takich spraw chociaż sama nie wiem jak to u nas będzie jak już kiedyś ewentualnie zaczną się me dzieci edukować
życie pokaże

Byłam siusiu . Ale te kropki krwibyły na papierze. Teraz nic nie ma . Myślicie że mogę poczekac do rana ?

OLA zadam głupie pytanie
a nie wiesz skąd ta krew??
robiłaś siusiu czy kupę ???
czy co??
ja też czasem mam ale to mhm przez zaparcia


Byłam siusiu . To tylko na papierze pare kropek . Myślicie że moge poczekac do rana ? Narazie nic zaraz skontroluje czy znowu jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola: a może zadzwoń chociaż do położnych ze szpitala, na oddział położniczy niech Cię połączą i dopytaj

hmmm co do tematu opieki w przedszkolach i w rodzinach, ja chyba też się nie wypowiem, bo pracuję od 7 lat właśnie z dziećmi krzywdzonymi przez najbliższych w placówce opiekuńczo - wych. więc mogłabym do rana o tym pisać, co rodzice włłasnym dzieciom za los zgotowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
POJECHAŁAM DO SZPITALA I KAZALI CZEKAC DO RANA BO JAKIES CESARKI MIELI I CO TAM .. BEZNADZIEJA . TERAZ PRÓBUJE SIĘ DODZWONIĆ DO MOJEJ LEKARKI ALE COŚ CIĘŻKO IDZIE . nIE MA JUŻ NIC ŻADNYCH KROPEK KRWI ANI NIC TAKIEGO ALE I TAK CHCE ZEBY MNIE PRZEBADAŁA ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kiebietki w ten deszczowy dzien ale mnie nastraszylyscie o tych przedszkolach moja mala sie dostala i idzie od wrzesnia i az boje sie jej piscic matko teraz sobie tym glowe nabilam i czy az naprawde jest tak zle z naszymi przedszkolamami ??????? czy to tylko u was sa takie sytuacje ale ciz pewnie wyjdzie w praniu i bede miala napewno wszystko na uwadze bardziej i obserwacji ja dzis wybieram sie na zakupya ale jak tak leje to az mi sie niechce 😞ale musze kupic rzeczy do domku i jedzomnko bo w lodowce swiatlo milego dnia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobitki, mnie dziś Leonek znowu pobudkę o 6 zrobił i już nie mogłam zasnąć, bo zaczęłam od razu wszystko układać w głowie co gdzie i kiedy no i już nici ze spania.
U nas też zimno i kropi, ale ja się tam cieszę, przynajmniej nie ma upałów, a my dzisiaj znowu zakupy:/

Monia daj znać!
Dagii Ty też - jak poszła rozmowa!

Daga - to nie tak, że wszystkie przedszkola, na pewno nie, bo wszystko zalezy od osoby, od pojedynczego czlowieka - albo sie ma powołanie albo nie. Jeśli ktoś kończy taki kierunek bez przekonania, byle tylko być na budżetówce, to nigdy nie bedzie mial dotego serca i zacięcia a praca z dziećmi jest bardzo ciężka, każde dziecko ma inny charakter, każde pochodzi z innego środowiska itd. Moja siora mi często opowiada o ich przedszkolu, ja zresztą chcialam Młodego dać do jej przedszkola, bo siorka miała mieć grupę maluchów w tym roku, ale to jednak drugi koniec Krakowa, a siorka została na takim swoim autorskim programie dla zerówek no i nadal ma 6 latki. Mój synek dostał się do państwowego tuż pod naszymi oknami, też mam stracha, ale co zrobić 🙂
Kiedyś pępowinę trzeba odciąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Tak jak podejrzewałam w nocy u Kacpra gorączka - reaguje tak samo jak ja, jak sie coś złego dzieje to od razu gorączka.
Więc siedzimy w domu.
Nie wiem co teraz ze spotkaniem bo bez sensu na takie spotkanie brać Kacpra zobaczymy jak się dzień potoczy.
Daga - wydaje mi się, że w każdym przedszkolu może tak się stać bo to zależy od ludzi jacy pracują, ale z drugiej strony tez nie trzeba się jakoś panicznie bać bo i tak nasze pociechy spotka prawdziwe szare życie i tak.
Ja wcześniej nie reagowałam choć Kacper opowiadał, że go Kamil bije, że ktoś tam mówi do niego brzydko.
Wiadomo to dzieci i jakoś muszą się nauczyć radzić w życiu, ale jak dorosły robi mu krzywdę to na to nie pozwolę.

🤢 😆 - a to od Kacpra dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem dzieci miedzy soba sie jakos zawsze dogadaja ale kiedy dorosly takie rzeczy miw to lekka przesada moja tesciowa pracuje w przedszkolu i niepowioem bo sama wydaje mi sie niema podejscia do dzieci a niema zdnych papierow i coraz czesciej przyjmowane sa osoby od tak sobie czyli po znajomosci bez doswiadczenia i powolania tylko po to by sobie zarobic a dzici maja gleboko w du..e bo mysla ze niepowiedza ze rodzica co sie dzieje i wydaje i mi sie ze po nich to splywa i niebedzie zadnych konsekwencji wiem to po przykladzie tesciowej jak czasem opowiada ale to szkoda gadac o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...