Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam Agnese Ja mam wstepnie na 9 sierpnia ale jeszczenie mialam usg czekam powinnam miec teraz pod koniec stycznia Ja tez mam muz coreczke ma 2 latka a jak sie czujesz??? Masz juz jakies dolegliwosci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henimedes gratulacje znam twoje obawy bo tez przez to przeszlam ja teraz spodziewam sie 2 dziecka ale powiem ci ze nie masz sie co martwic bo wszystko przychodzi z czasem jak jest dziecko to czlowiek az sie dziwi ze tak wszystko potrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie martwie tylko oto zebym nie stracila W zeszlym roku stracilam w 8 tygodniu i przeszlam to strasznie a teraz jestem jeszcze przeziebiona i biegam co 5 min do ubikacji sprawdzac czy czasem nie krwawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka, spokojnie, co było rok temu to nie ważne, spokojnie, już jesteś w 9 tyg, za chwileczkę będzie 12 a wtedy podobno ryzyko poronienia bardzo spada. Stresem nie pomożesz sobie. Lepiej pomyśl o czymś przyjemnym 🙂 Ja np zaczynam myśleć o wyprawce już 😁 nie mam nic a zostało 7 miesięcy...

Mam nadzieję, że ten instynkt rzeczywiście istnieje i będę wiedziała co robić. Do tej pory nie miałam zbytnio dużego kontaktu z niemowlętami, wolałam na nie patrzeć niż na przykład wziąć je na ręce. To taka mała, kruchutka istotka... W ogóle to ja się bałam dotykać do brzucha kobiet w ciąży, wydawało mi się że zrobię krzywdę dziecku.

Przybrałyście już na wadze??? Brzuszek urósł??? Bo wczoraj zdałam sobie sprawę, że mój już tak. Nie dopięłam się w dżinsowej koszulce 😁 mąż stwierdził że wyglądam jak w przykrótkiej sukieneczce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ramach odwrócenia uwagi od złych myśli siedzę i oglądam wózki Ja na wadze co prawda spadłam 1kg ale że spodniami mam już problem jak za długo siedzę to mnie cisna i musze rozpisać guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli rośniemy 😉 Heh, też oglądam wózki 😁 I spodenki ciążowe :P

Denerwuję się tylko moimi plamami. Miało to być uczulenie na cytrusy albo czekoladę a wysypka od ponad tygodnia się poszerza... Wapno to za mało... W poniedziałek muszę koniecznie odwiedzić dermatologa, bo rodzinny nie daje rady ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnese mam nadzieje ze tym razem bedziesz miala mniej dolegliwosci Ja pierwsza ciaze przechodzilamduzo lepiej niz teraz wiec u ciebie tez moze byc inaczej

Henimedes wiem jak to jest z tymi uczuleniami w ciazy ja z corka dostalam uczulenia na ryby i jak zjadalm rybe to od razu strasznie puchlam i pamietam jak w 7 tyg wyladowalam w szpitalu i lezalam pod kroplowka ale mam nadzieje ze u ciebie dojda szybka co jest przyczyna u ciebie

Zastanawialam sie jak jest u was ze spaniem bo ja zauwazylam ze jak spie na brzuchu to jak rano wstane to mnie cale podbrzusze boli a tak ciezko mi sie przestawic (spie z poduszka miedzy nogami i troche pomaga)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi kalendarzyki wyliczały na 25-go lipca a gin wyliczyła na 1-go sierpnia (7 dni różnicy) po przeliczeniu wyszło mi że równo 40 tyg jest jednak w obliczeniach gin. Będziesz miała fajną zagadkę 😉sierpień czy wrzesień... 😉 Już czy jeszcze nie już 😉
Moje mogłoby poczekać i urodzić się 3 dni po terminie, byłby prezent na rocznicę ślubu 😉

Jutro idę do dermatologa, zobaczymy co powie... Nie jem tego co hipotetycznie uczula, nie stosuję żadnych kremów, żeli itp. Piję wapno a moje ciapki żyją sobie własnym rytmem... Już mam kilka na nogach... Jeszcze tylko twarz mi nie zaatakowało ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja corke urodzilam 8 dnipo terminie ale mialam wywolywany porod
Ja narazie mam termin wyliczony wzgledem miesiaczki bo w angli usg robia dopiero po 12 tyg i musze jeszcze czekac do konca miesiaca ale za tydzien mam spotkanie z polozna to moze sie cos dowiem
a tak bardzo bym chciala zobaczyc juz moje malenstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...