Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej no ja bylam na usg i dzidzia jest
tylko 6 mam jeszcze raz przyjsc i wtedy pomierzy itp pewnie chodzi o karczek i kosc nosową , mówi ze troszke za małe na ten tydzien troche sie martwie ale mam nadzieje ze bedzie ok
czuje sie dobrze tylko chce mi sie kawy!!!!!! nigdy nie piłam a teraz bym mogła pic i pic ,
aa i otwierac lodówki nie moge ciąga mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rzeczywiście Gosiu jest nas więcej ale nie mogę umieścić ich danych w tabelce jeżeli nie wyrażą chęci. No i jak sama zauważyłaś, nie ma ich na forum. Poczekamy 🙂

Karolina spokojnie. Moje na początku też było trochę za małe. tak jakby tydzień do tyłu. Ale po usg w 12 tyg wszystko wyszło już ok i maluszek nadgonił 😉 Może poprostu trochę później zaszłaś w ciążę niż statystycznie lekarze zakładają 😉 Jeszcze urośnie 🙂
Duże był wasze pierwsze dzieci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina moja do końca wg USG była tydz-2 do tyłu i urodziła sie tydzień po terminie...

Karoline chyba udało się ściągnąć 🙂 Oby nam tylko znowu nie zaginęła... 🙂
Moja córcia ważyła 3580 i miała 56cm, urodziłam SN i liczę ze tym razem też tak będzie bo na cesarkę to bym się chyba nie zgodziła.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Karolina moja do końca wg USG była tydz-2 do tyłu i urodziła sie tydzień po terminie...

Karoline chyba udało się ściągnąć 🙂 Oby nam tylko znowu nie zaginęła... 🙂
Moja córcia ważyła 3580 i miała 56cm, urodziłam SN i liczę ze tym razem też tak będzie bo na cesarkę to bym się chyba nie zgodziła.. 🙂



kochana jezeli od cesarki zalezy zycie dziecka to nawet bys nic nie mówiła tylko krzyczala tnijcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina211188 napisał(a):
Gosia734 napisał(a):
Karolina moja do końca wg USG była tydz-2 do tyłu i urodziła sie tydzień po terminie...

Karoline chyba udało się ściągnąć 🙂 Oby nam tylko znowu nie zaginęła... 🙂
Moja córcia ważyła 3580 i miała 56cm, urodziłam SN i liczę ze tym razem też tak będzie bo na cesarkę to bym się chyba nie zgodziła.. 🙂


kochana jezeli od cesarki zalezy zycie dziecka to nawet bys nic nie mówiła tylko krzyczala tnijcie 🙂



Wiem wiem ale tak poprostu wolała bym normalnie urodzić a nie zostać pocięta... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
karolina211188 napisał(a):
Gosia734 napisał(a):
Karolina moja do końca wg USG była tydz-2 do tyłu i urodziła sie tydzień po terminie...

Karoline chyba udało się ściągnąć 🙂 Oby nam tylko znowu nie zaginęła... 🙂
Moja córcia ważyła 3580 i miała 56cm, urodziłam SN i liczę ze tym razem też tak będzie bo na cesarkę to bym się chyba nie zgodziła.. 🙂


kochana jezeli od cesarki zalezy zycie dziecka to nawet bys nic nie mówiła tylko krzyczala tnijcie 🙂



Wiem wiem ale tak poprostu wolała bym normalnie urodzić a nie zostać pocięta... 🙂



no tak ładniej wyglada bez blizny 🙂
no ale bedzie co bedzie 😁
a musi byc dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina pozazdrościć apetytu na kawkę 🙂 mi niestety odkąd jestem w ciąży kawa nie służy, straciła swój smak no i do tego po kilku łykach mam zgagę... więc z kaw piję teraz tylko cappuccino 🙂

a do gin chodzę prywatnie, teraz w poniedziałek będę miała trzecią wizytę i prawdopodobnie trzecie usg (tym razem to genetyczne) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
To prawda, że jak się miało jedną cesarkę to już reszta porodów też przez cesarkę???


NIE!!!! jesl nie ma przeciwskazan to masz prawo próbować rodzić naturalnie - ale po cc musisz na to wyrazić pisemną zgodę, a lekarz musi Cię poinformować o niebiezpieczeństwach. takie ejst prawo, z tego jednak co wiem różnie lekarze do tego podchodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Dlugo nie pisalam bo nie moglam sie zalogowac. Dzis sie udalo. 🙂 🙂 🙂
W sobote robilam torta w ksztalcie samochodu. Udalo sie wiec za 3 tygodnie znow go pieke. Mial byc koloru niebieskiego a wyszedl zielonkawy. Nie wiem czemu, moze ze maslo jest zolte i z dodatkiem barwnika niebieskiego wyszedl zielony???
Prosze dopiszcie mnie do tabelki. To moja druga ciaza. Zachcianek zero, wymiotow zero, super sie czuje. Za tydzien koncze 36 lat. Czekamy na dziewczynke. Imie Raffaella, albo Mateo jak chlopczyk. Termin mam na 28 sierpnia.
Na USG ide 6 lutego.
Moj mlody od 5 tygodni chodzi sam.Zaczal przed 10 tym miesiacem. Wszystkie meble mi przestawia. Wszystkie krzesla poroztawial po katach, male szafki w swoim pokoju przestawil z pod jedenej sciany na druga, i tak jest codziennie. Dzis wszedl na schody, bo maz zapomnial zamknac bramke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...