Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basiu fajnie,że masz teraz kogoś blisko siebie 😆
Moja chania jak zapytam gdzie jest dzidzia to pokazuje na mój brzuszek 😆 często go całuje i przytula 😆
Ja myślę, że nasze dzieci są jeszcze za małe na tłumaczenie na lalce.
Jest nas już 4 do tabelki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Dziewczyny!
Dawno mnie tutaj nie było, gdzieś na 35 stronie zaginęłam. Dużo pracy, a zmęczenie nie daje za wygraną. Tydzień temu widziałam swoją fasolkę w 9 tygodniu ☺️ Teraz już prawie 11 i oby wytrzymać do końca I trymestru. 😉 Dolegliwości nie mam, co trochę mnie niepokoi, ale wszyscy mówią, że mam się cieszyć.
polemika_schola mamy prawie ten sam termin 😉 I też 7 marca idę na badania, USG genetyczne 🙂
....i to samo imię :P

To też się dopisuję do tabelki:

Imię - Ania
Wiek - 27
Ciąża - 1
Zachcianki - brak
Pierwsze ruchy - brak
Płeć - ?
Data porodu - 17.09.2013
Imię - ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie wrześnióweczki! Jestem tu pierwszy raz i widzę, że mdłości to także wasza najgorsza zmora. Całe szczęście wszelkie inne dolegliwości powoli mijają, ale zastanawiam się, czy Wy też jesteście ciągle senne? To chyba także przez tą pogodę, która wszystkim ogólnie doskwiera...

A oto moje dane:

Imię - Aga
Wiek - 29
Ciąża - 1
Zachcianki - brak
Pierwsze ruchy - brak
Płeć - ?
Data porodu - 23.09.2013
Imię - Jan/ Ada lub Kaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia współczuję mdłości i bólu brzucha byle było już tylko lepiej i fajnie,że masz juz kogos kto zawsze Ci pomoże 🙂
Ja mam troszę starszą córcię od waszych dzieciaczków,ale wytłumaczyłam jej że mam w brzuszku dzidziusia maleńkiego i uważa żeby mi krzywdy nie zrobić.
Ale tak jak to dziecko codzień pyta kiedy dzidziuś juz bedzie 🙂
Kupiłam jej super książeczkę \\\'Czekamy na dzidziusia\\\'W bardzo łatwy sposób jest wszystko wytłumaczone i fajne obrazki także polecam bo to dla najmłodszych książeczka 🙂

polemika_schola nie martw się na zapas musi być dobrze i trzymam kciuki zeby było 😘

Marina fajnie,że jesteś co tam u Ciebie jak się czujesz??

Ahania oj ciesz się ciesz,że Cię to ominęło 🙂 ja już 6 tydzień się męczę choć troszkę już lepiej ale bo wymiotuje tylko rano,ale mdłości mam dzień i noc z tym,że już troszkę lepiej z jedzeniem 🙂

No i Aga witaj na forum i zaglądaj jak najczęściej 🙂 jeśli chodzi o senność to ja jak tylko jest szansa to po obiedzie muszę chwilke się zdrzemnąć 🙂 ale też bardzo wcześnie chodzę spać ok 20-tej no dzis jest wyjatek bo miałam męża w domu to w dzień spałam 3 godziny 🙂

Kasia co u Ciebie jak samopoczucie??

Ewka będziesz miała troche pracy przy tabeli 🙂

No to sie rozpisałam 🙂

I w nagrodę dla każdej daję oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow jaka radocha jest nas coraz więcej 🤪 😁 😁 😁
Witajcie kobietki 😆
Polemika_schola najważniejsze to nie martwić się na zapas. Trzymam kciuki wszystko będzie dobrze 😆
Ja wczoraj po raz kolejny wyprawiałam roczek mojej perełki było super 😆 ale cieszę się, że to już koniec 😆
Napisałam dziś do Dagmary z Lipca i ma nam pomóc stworzyć tabelkę.
Spokojnej nocy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta nasza tabelka 🙂 ja juz jestem po genetycznych. mnóstwo strachu narobiło mi moje malenstwo... spało:P ale udało sie obudzic 🙂 no i wszystko jest w porządku a za tydzień poznamy płeć (o ile pokaże). pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dane:
Ania
26lat
zachcianki:brak
ruchy dziecka: brak
płeć:?
imię dziecka: ?
ja cały czas choruję, przeziębienie przeszło a teraz dopadł mnie katar i straszny ciągły ból głowy, przed ciążą w ogóle nie chorowałam więc teraz jest to dla mnie strasznie męczące.
Dziewczyny a po co ta tabelka?
Ja idę na badania prenatalne 6 marca-mam nadzieje, że poznam płeć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny przepraszam ale to nie ja tworzyłam tabelkę. Pomagała mi dziewczyna z forum. Przesłała mi gotową już zrobiona i ja niestety nie mogę jej poprawić bo mam starego Excela 2003. Czy któraś z Was podejmie się naprawy błędów tabelkę przesłała bym na e-mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyslij mi na priv swojego e-maila to wyślę ci wszystko.
W tabelce przydały by się nasze nicki 🙂
Gosiu widzę że jesteś. Wyślij mi swojego e-maila to prześlę Ci dane do tabeli. Ja dziś wyjeżdżam do rodziców i będę w domku dopiero w niedzielę. Tam nie mam netu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...