Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja się dziś rozbujałam i poza sprzątaniem zrobiłam mężowi obiad z dwóch dań hehehe. Zupka ogórkowa i makaron z sosem grzybowym (własnoręcznie przez niego zbieranych) 😁 Ja niestety tylko o zupce, bo jakoś boję się jeść grzybów podczas ciąży. Kurde, ale jestem teraz naspidowana tym czekaniem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ja juz po wizycie 🙂 wszystko szczelnie zamknięte i jeszcze szyjka na 42 cm to chyba dużo?
Miałam nadzieje ze doktorek zrobi mi USG a on nic może za tydzień. Chociaż na KTG mogłam posłuchać maluszka 🙂 chciałabym wiedziec ile waży juz moje maleństwo i czego mniej wiecej sie spodziewać podczas porodu 🙂
A co do mieszkania z teściami to tez juz mam tego dość, chociaż mam spoko teściów to i tak mnie denerwują czasami. dodatkowo jeszcze mieszkamy z młodszym szwagrem i babcią mojego męża- a kobiety w tym wieku to wszystko chcą wiedzieć. Przeraza mnie to ze beda mi sie wtrącać w wychowywanie małego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka super wiesci z tym mieszkaniem 😁 juz bedziesz spokojna 🙂
Kasia a ten czop nie jest choc troszke zabarwiony krwią?ja przynajmniej mialam takie nitki krwi 🙂 i po 2 dniach od odejscia tego czopa urodzilam 😁 😁 😁
Kasia trzymam kciuki zeby szybko poszlo 😁 super wiesci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamisia89 napisał(a):
ale napisałam 🥴 42mm

hehe aj tam drobny błędzik 😁
ja 2 tyg temu mialam 36mm takze tez dosyc sporo 🙂 ale powiem WAm ze z Oliwierkiem 2 dni przed porodem bylam u lekarza i szyjka byla dluga na 4 cm i lekarz mowil ze spokojnie, ze jeszcze dobre 2 tygodnie nie urodze a tu w ciagu 2 dni i czop odszedl i szyjka sie calkowicie skrócila i skurcze przyszly i w koncu urodzilam Oliwka 😁 takze czasem lekarz sie moze pomylic a dzidzia i tak wyjdzie kiedy bedzie jej pora 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.Tu w uk jest możliwość porodu w domu ale ja bym sie bala a poza tym nie wyobrazam sobie tego przy starszym synku...mialby patrzec na wijaca sie z bolu matke... 🤨
U mnie nocka bez zmian,zasnelam ok ale jak sie przebudzilam to juz sie meczylam z dwie godziny i z dwa razy na siku schodzilam.
Niunia ja sie tez nie najlepiej czuje mam katar i łamie mnie w kosciach..chyba synus mnie zarazil... 😞
Dzis na 15.00 godz. jedziemy umowę podpisywac...ale mam stresa...żeby wszystko dobrze poszlo...mąż mówił ze jak cos to bedzie już dzis cos przewoził ale się cieszę.
Wczoraj się jeszcze z siostrą posprzeczalam... 😞smutno mi troche bo obrazila się jak mala dziewczynka i nawet nie probuje ze mna porozmawiać. .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko, akurat teraz Twoja siostra znalazła sobie czas na obrażanie... 🤢 współczuję..., ale na pewno szybko jej przejdzie - będzie dobrze, zobaczysz. Ja dziś mocno spałam, wstałam ze 3 razy na siku, ale od razu znów głęboko zasypiałam. Śniły mi się przedziwne rzeczy hehe 😜 szkoda opowiadać, wszystko pokręcone... 🙃 W rezultacie obudziłam się o 9:30 😁 Dziś dalej schodzi mi to "coś" dużo tego jak nie wiem...najwidoczniej wszystko przygotowuje się do porodu. ehh... dziś zapowiada mi się nudy dzień, praktycznie wszystko zrobiłam wczoraj nie zostawiając sobie nic na dzisiaj 😜 dzień lenistwa 😁 Nawet obiad mam z wczoraj :P aaaa...chyba z nudów poukładam na świeżo ubranka małej, bo się wylewają z szafki 🙂 Zawsze to jakieś pół godzinki pracy i zajęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka trzymam kciuki za podpisanie mowy i jak najszybsza przeprowadzkę
a co do porodu w domu to ja też bym się nie zdecydowała to jednak nie sa żarty jest potrzebna fachowa pomoc i w razie problemu zawsze w szpitalu jest lekarz
ja dzisiaj jak spalam to spałam ale obudziłam się o 3 i dopiero koło 7 zasnęłam i zgaga znowu nie daje mi dzisiaj spokoju do tego rano złapał mnie skurcz i kurcze bolało 😞
Kasia mi to sie wydaje że ty do niedzieli to już urodzisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 ja też nie zdecydowałabym się na poród w domu. Spałam jak zabita z jedną pobudką na siku. Obniża Wam się już brzuch?
Ja czekam na czwartek bo mam wizytę, już się denerwuję bo miałam przerwę 4 tygodniową....i w dodatku nowa lekarka...
Mam nadzieję, że teraz częściej będą te wizyty. Muszę odebrać jeszcze wszystkie wyniki badań z całe ciąży, które wymagają w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogóle to musze was się poradzić mam konto na fb i tam nie raz są udostępniane rożne str. lub jesli ktoś prosi o porade albo o pomoc i pewna dziewczyna napisała wiadomość że prosi o pomoc bo zostala samotną matką i że nie jest w stanie z becikowego zrobić wyprawki dla dziecka kurcze strasznie mnie to ruszyło i napisałam do niej zapytałam na kiedy ma termin i czy zwróciła sie o pomoc do rodziny twierdziła ze tak że kto mógł to jej pomógł itp.niby na wszystkie pytania mi odp. i napisała mi jeszcze że jesli sadzę że jest jakąś oszustką to nie oczekuje pomocy co wy o tym myślicie? bo ona jest zupełnie z innej miejscowości i nie wiem co sadzic o tym a wy kochane co uważacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...