Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia sliczne łóżeczko 😁 ja gdybym miala córcie to tez chcialam kupic pościel z baldachimem 🙂 dla chłopca jakos tak mi nie pasuje 🙂 🙂
Dziewczyny dzisiaj z Was leniuszki 😁 dobrze odpoczywajcie 🙂 🙂
Ta jesienna pogoda jest okropna, tak łatwo cos złapac teraz ze szok 🙂 Mojego synka naszczescie juz gardlo nie boli, zaglądałam mu tez do gardełka i nie jest zaczerwienione wiec to chyba był ból bo mu zaschło po nocy 🙂
Mi tez brzuch skacze we wszystkie strony heheh uwielbiam patrzec jak malutki szaleje w nim 😁 a Oli wtedy kladzie swoją główke na brzuszku i czuje jak malenstwo go kopie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej... nie zaglądałam do was dwa dni i znowu musiałam nadrabiać 😜
kurcze dziewczyny wytrzymajcie jeszcze troszkę... i tak już nie wiele nam zostało 😉
chociaż ja też mam już po kokardkę tego kulania się z brzuszkiem... nigdy jeszcze nie miałam takich problemów ze spaniem... wszystko mnie w nocy boli, tylko uda mi się zasnąć i już się budzę a rano nadrabiam i śpię do 12 🤢
I brzuch co chwilę twardy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ja dzisiaj miałam wizytę u lekarza i w sumie to nie dawno wróciłam
i mam rozwarcie na 2 palce hihi 🤪 ale gdzieś narazie sie jeszcze nie stresuje lekarz powiedział że jak do 30 pazdzier.nie urodzę to mam się zgłosić do szpitala no i zobaczymy co dalej 🙂a malutki waży prawie 2,9kg 😜
widze kochane że wy też obolałe i marudne co do rozstępów to ja nie mam a i łóżeczko tez mi się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
29 pazdziernika mam wizyte ale raczej nie wydaje mi sie zeby malutki zszedl glowka nisko..dzisiaj tak cos tylko napiera, no chyba ze tak juz bedzie codziennie to kurcze zaczne sie martwic... 🤨

Ale głodna jestem..o tej porze 😮 czekam na męża a ma dopiero o 24 wrocic bo nadgodziny dzisiaj robi, jak ja dotrwam do północy matko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, wczoraj pytałam położną o te rozwarcia...podobno z tym można chodzić i chodzić 🙂 Ja w poniedziałek się dowiem czy się rozwieram bo mam wizytę 🙂

Nie wiem o co chodzi ale faktycznie teraz dziewczyny rodzą sporo przed terminami. Wczoraj spotkałam na oddziale 2 koleżanki ze szkoły rodzenia. Terminy miały na połowę i koniec listopada a już leżały ze skurczami... Zaczyna mnie to przerażać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.No wlasnie z tym rozwarciem to roznie bywa...czasami sie chodzi i chodzi i nic sie nie dzieje. ..niestety ale dzidzia sama wyjdzie kiedy zechce 😉ja to nawet nie wiem co tam u mnie na dole slychac...ale w sumie moze to i dobrze przynajmniej sie nie stresuje 😁dwa tygodnie i moge rodzic he he...synek niech sobie w brzuszku siedzi i czeka... 🙂wiecie jak sie ciesze ze jestem coraz blizej terminu a malutki siedzi grzecznie..jego zdrowie najważniejsze. .. 🙂odwalilysmy kawal dobrej roboty..udalo nam sie stworzyc nowe zycie 🙂jestesmy juz tak blisko do dnia spotkania z naszymi babelkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...