Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc
dziewczyny ja już druga noc mam prawie nie przespana cały czas mnie coś boli jak nie brzuch to cały dół mnie ciągnie ciężko mi wogóle uleżeć i do tego tak cholerna zgaga chwilami to już nie mam siły bo o siusianiu to już nie wspomnę że wstaje co godz 😞
co do porodu czytałam że ruszyliście temat cc ja to uważam że zdrowszy jest poród naturalny ale co nie znaczy że nie jestem za cc bo jeśli ma być to bezpieczniejsze dla dziecka i mamy to oczywiście będzie to lepsze rozwiązanie a przede wszystkim dużo zależy też od psychiki kobiety bo jeśli już przeżyła poród i jeśli był on bardzo męczący i bolesny to jeśli jest możliwość wyboru porodu to dlaczego nie jakby nie patrząc każda kobietka inaczej przechodzi wiec każda ma też prawo wyboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też mam dziś zgagę 😁 byłam rano na badaniach bo w przyszłym tygodniu mam wizytę 🙂 Ale mi się dzisiaj nic nie chce.... czeka mnie prasowanie zaraz 🙂 przyszła mi ostatnia paczka z rzeczami do łóżeczka 🙂 baldachim, materac i ochraniacz taki na szczyt łóżeczka 😉
mnie w nocy boli wszystko ale jak już wstanę i rozchodzę to mija.... wczoraj ogarnęłam dom to myślałam że kręgosłup mi rozerwie 🙂 ale póki co przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w nocy tez jak wstaje to wszystko mnie boli a najbardziej biodro lewe ale jak juz w koncu wstane i je rozchodze chwile to przechodzi 🙂 i wogole nie moge lezec na plecach bo zaraz mam trudnosci z oddychaniem masakra jakas 😮
co do sprzatania to tez ledwo wyrabiam, to juz nie to co kiedys ze latalo sie z odkurzaczem a zaraz z mopem i myło podlogi heh teraz to musi byc dluuuga przerwa na odpoczynek miedzy tymi czynnosciami 😁
Mierzylam brzuch dzisiaj i mam juz METR 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jest obecna 😁 Tylko Was obserwuje hehehe 😁 Coś zaczyna mnie pobolewać brzuszek... hmmm..., może coś się zacznie...kto wie, kto wie... 😁 chyba, że już bardzo się wyczuliłam... Byle co mnie strzyknie i może panikuję 😉 Nie martwcie się, jak będę już PO, to Was poinformuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
ja w nocy tez jak wstaje to wszystko mnie boli a najbardziej biodro lewe ale jak juz w koncu wstane i je rozchodze chwile to przechodzi 🙂 i wogole nie moge lezec na plecach bo zaraz mam trudnosci z oddychaniem masakra jakas 😮
co do sprzatania to tez ledwo wyrabiam, to juz nie to co kiedys ze latalo sie z odkurzaczem a zaraz z mopem i myło podlogi heh teraz to musi byc dluuuga przerwa na odpoczynek miedzy tymi czynnosciami 😁
Mierzylam brzuch dzisiaj i mam juz METR 😁


ja tez mam metr hi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie czop jest dalej na swoim miejscu...ale to dobrze bo jeszcze za wcześnie na porod...a poza tym nie jestem gotowa na te chwilę ze 🤨z gracjanem dopiero odszedl mi gdy zaczęły sie skurcze i wody tez mi musieli przebić 😉
Dzis ledwo chodze...czuje jakby maly mial mi zaraz wylecieć miedzy nogami, takie mam tam cisnienie...a w dodatku co chwile dostaje po zebrach... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane. Ja po całym dniu wróciłam niedawno i stwierdzam, że to był błąd!!!!
Ledwo dałam rade!! Rano badania, jutro wyniki i gbs tez chyba. Okazało się, że nie ma tej gondoli to wózka co chcieliśmy i zrezygnowalimy z wózka 😞. Znowu nie mamy ...szukamy. Byłam tez w ikea ledwo dałam radę 😞( az mi się szrawo robiło przed oczami 😞...mówię Wam siadałam gdzi emogłam i kładłam się na łożkach w ikei 😉 . Zaliczylsimy 3 sklepy z wózkami...w nich tez posiadywałam. najważniejsze : byłam na wizycie mimo iż miałam ją tydzień temu..zmieniłam lekarza.. i okazało się , że mam rozwarcie!!!!!!! aaaaaaaaa prawie się pobeczałam!!! Mąż mój kochany zrobił się blady. Będę mieć cesarkę chyba...Zanisołam dwie płyty z tomagrafu i rtg , ponieważ mam skoliozę i jestem po przebytym urazie kosci ogonowej 😞 , a oprócz tego lekarz włozyl mi dwa palce i mało się nie zes...z bólu...przepraszam za wulgaryzm 😉 i lekarz wtedy powiedział, że cc wskazane ..i ze dzidzia duza..-kurcze.. 😞
Dostałam luteinę i lek jakiś ,żeby bakterie się nie rozwijały w tej otwartej szyjce.. , a i niemiecki lek, którego nie wezmę bo się boję strasznie dziewczyny, ponieważ po nim serce łomocze i spada ciśnienie..no nie wezme, bo się ze strachu zesram!!!-przepraszam.
Oprócz tego mam bezwzględny rozkaz lezenia!!! mogę tylko chodzic na siusiu 😞((((((((((( masakra i za tydzień wizyta..
Tyle miałam dzisiaj przezyc..modlę się , żeby mała jeszcze chociaż 2 tygodnie posiedziała w brzuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia wytrzymaj jeszcze te 3-4 dni zeby byl 37tc i ciąża donoszona i na porodówkę 🙂 trzymam kciuki: 🙂
no wlasnie a czop Ci odchodzi?albo odszedł??
Mi przy Oliwierku odszedł 2 dni przed porodem 😁
Jeszcze nie mam wyznaczonego terminu ale lekarka mowila ze to bedzie ok 15-18 listopada 🙂 29.10 ide do niej i da mi skierowanie do kliniki, pojde sie zameldowac i wtedy wyznacza mi dokladny termin 🙂
Powiem Wam ze chcialabym zeby juz byl 38tc, chcialabym juz urodzic 🙂cieżko mi z tym brzuchem, w kurtce sie nie dopinam tzn dopinam ale tak mi ciasno ze szok 🤨 a zimno na dworze 🤨 nowej przeciez nie kupie na miesiąc czasu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Niunieczka to nie ciekawie. ..lez...odpoczywaj i napewno będzie dobrze.
Powiedz mi w ktorym ty tugodniu ciąży jestes?koleżanka urodziła nie dawno w 35tyg ciąży i na szczęście z małym wszystko ok ale z 10dni lezal w szpitalu. ..
Oszczedzaj się i dasz rade dotrwać do chociaż 37tyg. 🙂będzie dobrze,głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Malinko . Goshe no widzicie .. 😞 mnie tez szczena opadła,...
Ja w ten czwartek zaczne 35 tydzień. Czop jak stwierdził lekarz odchodzi mi cały czas...mam taką galaretę w majtach;p , a myślałam, ze to więcej wydzieliny...


dokladnie!czop to taka galaretka!moze być z krwia...i moze byc tego dużo wiec nie przestrasz sie... 🤢no to ładne jaja...lez kochana kazdy dzien dla dzidzi wazny jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
nooo....bardzo szybko ale Niunieczka Tobie się ta szyjka skracała więc można było się spodziewać a Kasi nic nie było i rozwarcie nagle 🙂 czyli nie ma zasady 🙂 każda może być następna... 🙂
czyli jaki wniosek? oszczędzamy się dziewczyny.... 🙂


He he tak jak mówisz. ..czas na oszczedzanie...wiec lezmy brzuchami do góry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Październik się jeszcze nie rozpakował, a tu listopadówki już chcą na świat wydawać dzieci ;-) Ja to na końcu będę, więc już będziecie miały swoje bobaski, a ja dalej będę narzekać na bóle krzyża i inne dolegliwości 😞 Mój mały coś się pochorował i idę z nim dziś do lekarza, a najgorsze, że i ja zaczęłam pociągać nosem, ech ta okropna jesień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm.. co do czopa to powiem Wam, że calutki czas mi schodzi dużo takiej wydzieliny...pewnie schodzi w kawałkach. Kurde jak Wam coś powiem to padniecie... Wczoraj znajomy obwieścił, że przyjedzie na herbatkę z żoną (9miesią ciąży) koło 19:00... o 18:50 pisze mi sms, że jest z żoną w szpitalu i prawdopodobnie zaczęła rodzić. O 20:05 dostałam sms, że mają synka ur.o 19:32, 3280g 52 dł. Ksawery :P Tak więc szybko poszło jak nie wiem... 😮 😮 😮 A ja nawet ciasto upiekłam dla gości hehehe... 😁 PO południu nic jej kompletnie nie było a złapało ją w momencie... tak więc nic tylko czekać na swoją akcję porodową i oby poszło tak szybko jak u niej. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...