Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to ładnie mnie nastraszyłaś Żeberka 🙂 Ja też właśnie nie chcę tego zostawiać na później a poza tym takie ćmienie zęba nie jest przyjemne.... z drugiej strony bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobić :/
Zadzwonię dziś do mojej położnej i spytam, poza tym dentystka raczej tez powinna wiedzieć czy może podać znieczulenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilia nie chciałam straszyć tylko raczej zasugerować, żebyś się upewniła u dentystki czy Ci da to znieczulenie 🙂 może akurat masz tylko małą dziurkę i obejdzie się bez 🙂 Zadzwoń tam gdzie się umówiłaś i powiedz, że jesteś w ciąży, w którym miesiącu i czy dadzą Ci znieczulenie. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja też sobie nie dam zrobić nic bez znieczulenia... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam z bólem zęba u dentysty i dostałam znieczulenie ale to było jakieś 2 miesiące temu... resztę miałam robioną bez znieczulenia bo nie było potrzebne... tylko wyrwać sobie nie dałam jednego bo się za bardzo boję a ze mną i mała wariuje więc wolałam sobie i jej tego oszczędzić... się zrobi jak już urodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka ja mam ósemkę do wyrwania i zwlekam z tym ciągle i też sobie mówię, że po porodzie wyrwę ale boję się bardzo... jeszcze jest tak ułożona, że raczej wiąże się to z wycinaniem jej i szyciem potem ufff....
Pewnie będę musiała ale aż myśleć nie chcę o tym jak to wygląda i nawet znieczulenie mnie nie przekonuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja chodzilam do dentysty jak bylam w 5 i 6 miesiacu i mialam wyrwane dwie 8 w tym jedna wyrosla mi bokiem 😮 mialam znieczulenie, Pani stomatolog mówila ze jest to absolutnie bezpieczne dla dziecka (pewnie mialam znieczulenie specjalne dla kobiet w ciazy), kilka zebow bylo z próchnicą wiec za kazdym razem chcialam znieczulenie bo strasznie sie boje bólu związanego z wierceniem brrrrrr 🙂
Takze Ilia idz spokojnie, powiedz dentyście ze chcesz delikatne znieczulenie dla kobiet w ciazy i powinno byc wszystko ok 🙂 🙂

Wiecie co ja wczoraj o 23.30 dopiero przypomnialam sobie ze dzisiaj na 9 rano mam wizyte u ginka 😁 😁 😁 musialam wstac o 6 rano zeby sie wykąpać, ogolic TAM hehe zeby wstydu nie bylo heh, odprowadzilam wczesniej małego do przedszkola i polecialam do lekarza 🙂 BAdala mnie na fotelu W KONCU!! i moja szyjka ma 3,60cm wiec jest super, wyniki krwi mam super, mocz tak samo, HBS negatywny, wiec tylko sie cieszyc 😁 😁 a za 2 tyg mam CTG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze tak czytam ... CGT... mówię Boże, znów jakieś badanie mnie dziwne czeka 😜 Później doczytałam, że chodzi o KTG :P Mam nadzieję, że mój gin. już nie zleci mi żadnych badań, bo nie chce mi się jeździć i dawać się kłuć 🤢 Jejku...ze 2 godzinki temu taki mnie skurcz złapał, że spanikowałam. Poleciałam do łazienki na szybciocha się ogolić tu i tam..w razie czego hehehe... 😁 Ale bez męża to już to ciężko i mało sprawnie idzie...bez lusterka ani rusz 😜 ale... podołałam 😁 Teraz siedzę i czekam...póki co jest spokój. Mam nadzieję, że do wtorku (wizyta) młoda da sobie na wstrzymanie heheheh...jeszcze chcę, żeby mnie przebadał i potwierdził, że już mogę rodzić jakby co. Eh... mój małżonek właśnie pojechał do szpitala po moje wyniki HBS, GBS. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak jak powinno.
Kurdę...powiem Wam, że zaczynam się denerwować, ale to już tak, że schudłam 1 kg, a jem tak samo jak do tej pory. Dziwne... 😮 W sumie przytyłam 7kg. Wyjdzie na to, że po porodzie będę szczuplejsza niż przed ciążą 😜 Swoją drogą, zastanawiam się ile kg ubywa zaraz po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka ja właśnie jeden ząb miałam już wyrywany chirurgicznie bo mam masakryczne korzenie i męczyły mnie wtedy 1,5 godziny, teraz znowu mnie to czeka i dla tego się wstrzymuję już od dość dawna ale obiecałam sobie że po porodzie go wyrwę jak już będę mogła zrobić rentgen bo tak na ślepo to jeszcze większy stres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!
Jeśli chodzi o KTG to mnie mój lekarz zaprosił do siebie na obejrzenie oddziału i wtedy zrobi mi ktg około 26 października.
Ja dzisiaj po sniadaniu kiepsko się poczułam.. niedobrze mi było i słabawo i poleciałam do wc, a tam lekkie rozwolnienie..i dostałam zimnych dreszczy i byłam ponoc mega blada. Dobrze, ze mąż był bo bym pewnie niezle spanikowała, gdybym była sama. Wziełam się nareszcie za pakowanie torby..myślałam, ze zajmie mi to niewiele i w ogole.., a chyba ze 3h pakowałam i megaaa się zmęczyłam 😞.. brakuje mi kremu do twarzy tylko i czekam na staniki i butelki. Mąż się mój zastanawia po co termometr do szpitala..przecież maja w szpitalu termometry..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
ja dzisiaj byłam na badaniach mam nadzieje że to już ostatnie bo już nie mam siły na nie jeździć i nie ukrywam że to są koszty 🤨
czytałam że pisaliście o dentyście powiem wam że ja to przez cała ciąże nie byłam u dentysty i nie ukrywam że nie jestem zwolenniczką dentysty ale sadze że jak jest konieczność pójścia w trakcie ciąży to na pewno jest jakieś specjalne znieczulenie tak żęby nie zaszkodzić mamie i dziecku
a poza tym to jakoś dziwnie się dzisiaj czuje cały czas bym spała brzuszek prawie cały dzień mam twardy i malutki też już od paru dni prawie nie kopie bardziej się wypycha kurcze czyżby powoli zbliżało się rozwiązanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dziś też twardnieje brzuch jak nie wiem co.... czasem nie wiem czy to skurcz czy Mała wypycha się pleckami....
Niunieczka może coś zjadłaś ja tak miałam przez 2 dni i minęło i przeanalizowałam, że jadłam bigos, śliwki i jeszcze gruszkę i 2 dni z głowy a też się martwiłam, że to oczyszczanie się organizmu przed porodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym oczyszczaniem tzn biegunką przed porodem to roznie bywa, ja np. nie mialam zadnej biegunki 🙂 nawet powiedzialabym ze mialam trudnosci z wypróżnianiem 🙂
Niunieczka tak jak mowia dziewczyny pewnie zjadlas cos i Cie ruszyło 🙂
Mnie tez malutki bardzo mocno kopie albo sie rozpycha ze malo mi brzucha nie rozerwie, a najlepsze jest to ze upodobal sobie moj pęcherz (Oli znowu caly czas w żebra kopal) i naprawde czasem jak mnie uderzy to malo sie nie posikam 🤨 najgorzej jest jak ide 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...