Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej...o po takich wiesciach to ja juz sobie lepiej torbe zaczne do szpitala pakowac... 🤨 🤨niech sobie lezy i czeka w razie czego.... 🙂ale mlody mnie kopie a iweczorem to juz wogole szal...ja chce spac a on sie budzi hehe... 🙂 🙂 🙂ja czekam na piatek...mam wizyte w szpitalu...zbadaja mnie i moze usg zrobia...bardzo bym chciala...juz tak dawno maluszka nie widzialam... 🙂
Jeju troche wczoraj poprasowalam i nie dalam rady wiecej...wszystko zaraz boli...zaluje teraz ze sie za to wczesniej nie wzielam...rozumiem teraz dlaczego niektore dziewczyny tak szybko wyprake kompletuja...bo ja to wymiekam...dobrze ze mam juz wszystko do szpitala... 🙂
A chcialam wam powiedziec ze zrezygnowalismy z tego mieszkania...dopaczelismy sie wielu wad a wlascicielka nie chciala nic z tym zrobic...tak wiec dalej szukamy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Małgosiu, oczywiście napiszę jak tylko wrócę. Wiesz nie wiem jak często zaglądasz na to forum, bo nie piszesz często, ale ja mam jeszcze taki problem, że mi się szyjka na maksa skaracała, a mała była naprawdę bardzo nisko. Miałam dużo lezec, ale wiesz jak to jest..ciężko...trzebaby było mieć opiekę 24h.
Goshe tak zrobię..dzisiaj wieczorek popakuję . Dokupię jeszcze dzisiaj staniki, bo zamówiłam przez neta, ale będą dopiero na poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski 🙂
ja dzisiaj jakoś cały dzień na chodzie i w kółko coś załatwiałam albo jeździłam
dziewczyny a co do stanika to ja kupiłam w rozmiarze takim jakim chodzę a jak mówicie że cycusie mi sie zrobią większe po porodzie to najwyżej kupie wtedy coś większego 😜
a powiem wam że ja już mam wszystko kupione i spakowane do szpitala tylko nie mam najważniejszej rzeczy pampersów 😁
a tak gdzieś mi chodzą po głowie kurcze aż sądzę że jutro podjadę i je kupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosiu wróciłam właśnie, bo jeszcze byliśmy na zakupach i zamówiliśmy wózek-wow!!! wszystko kupione, jutro pakuje.
Powiedziałam dr o skurczach i tych bólach jak na miesiączke..-powiedział, ze to niedobrze.Prosi mnie, zebym wytrzymała do końca października. Muszę naprawdę dużo lezec..Głowka małej lezy na samej szyjce. Szyjka skrócona, ale najważniejsze, ze zamknięte wszystko. Mała wazy 2300-kawał baby;p. Od początku listopada pozwoli mi na wszystko.., a ja mu na to, ze jak ruszę to poród będzie natychmiastowy 😉. Teraz mi nic nie wolno praktycznie.., a ja i tak duuuzo robię.. 😞
mam brac magneB6 max 2 razy dziennie przy większych skurczach 4! i dwie dopochwowo luteiny gdyby były skurcze...
pobrał mi wymaz za 4 dni wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka to dobrze chociaz ze szyjka zamknieta, do konca pazdziernika tylko 3 tygodnie, dasz rade a malutka naprawde duza kobietka 😁
Ja to dzisiaj doslownie calutki dzien jem, az siebie nie poznaje, tak to nie mam wcale apetytu a dzisiaj takie dziwne rzeczy sie dzieją 🙂
Niunieczka jaki wozeczek zamowilas, pochwal sie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 ale miałam dramatyczną noc dziś....wróciliśmy z kina około 23 zanim się położyliśmy to było około północy...i ledwo się położyłam złapała mnie zgaga ..poszłam siku...wypiłam kefir i do 2 nie mogłam usnąć....o 3 obudziłam się na siku znowu...usnęłam i o 5 znów się obudziłam..znów łazienka i o 7 już wstałam bo nie mogłam spać... dramat 😞 😞
Kupiłam biustonosz do karmienia w końcu...póki co jeden. Chcę kupić sobie jeszcze takie bezszwowe do domu, takie coś w stylu sportowych...ale to już na spokojnie zamówię przez internet. Jest trochę czasu.
Zabrałam się za porządki...kończy mi się pranie robić,..idę powiesić i ostatecznie dopakuje dziś torbę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia moja dentystka mówiła kiedyś, że są specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży. Ale znam przypadek dziewczyny, która poszła właśnie na początku 9 miesiąca do dentysty z bólem zęba (nie chciała zostawić tego na potem bo stwierdziła, że dość że poród boli, po porodzie wszystko boli to jeszcze ten ząb). Dentystka nie dała Jej znieczulenia, zaczęła robić zęba ale okazało się, że nie mogła wytrzymać bólu i wtedy dentystka umyła ręce od problemu, powiedziała, że nie da Jej znieczulenia na swoją odpowiedzialność i żeby jechała do szpitala i niech tam zdecydują ginekolodzy co dalej. Ginekolog powiedział, że się nie zgadza na znieczulenie i zostawili dziewczynę z rozpapranym zębem:/:/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...