Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe wiem ze za wczesniej...jeszcze chociaz te cztery tygodnie maly musi w brzuszku posiedziec wiec zaciskam nogi...tylko wkurza mnie to bo naprawde sie oszczedzam...nic praktycznie nie robie...nawet jak ide do miasta to co chwile odpoczywam...a tu te klucia... 😞ale ja je mam juz naprawde od dawna z miesiac sie to ciagnie...wiec chyba jest ok z moja szyjka...za tydzien mam lekarza i moze mi w koncu usg zrobia to sie dowiem co tam u dzidziusia slychac... 🙂pytalam ostatnio polozna o te klucia i twarrdnienie brzucha to powiedziala ze do poki nie czuje konkretnego bolu to jest ok...hmm 🤨synek dopytuje kiedy brat wyjdzie z brzucha bo chce zebym z nim w koncu mogla pobiegac hihi 🤪a tak to marudze ze nie moge bo dzidziusia bedzie bolec... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale ja bym sobie tez tak pospala ach 🙂 mój mąż tez w pracy dzisiaj a Oli to na zlosc chyba robi bo jak idzie do przedszkola to wstaje ok 7.00-7.30 a jak jest sobota i niedziela to o 6 sie budzi 😠 😠 😠 😉 i dzisiaj tez przeciez wstal o 6 ale jeszcze przyszedl do mnie polezal ze mną do 6.30 heh a pozniej chcial sie a to bawic a to ogladac bajkę albo pic kakao i tyle mojego spania ehhh 🙂 ale przynajmniej porobilam sobie w domu troche rzeczy typu sprzatanie, pranie itd 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. U mnie dzisiaj pochmurno..Wczoraj średnio odpoczełam. Dzisiaj muszę zrobić obiad, lecz postaram się lezec dużo..
Jakoś mi smutno tak..nie mogłam nawet spac.., muszę się jakoś przestawić, bo małej wpuszczam pewnie złe emocje 😞...tylko czasem tak ciężko...
Co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój M. to wogóle nie umie gotowac 😁
Wiecie co zrobilam, założyłam dzisiaj pościel w łóżeczku maleństwu 😁 😁 prześcieradełko i ochraniacz bo chyba narazie podusi i kołderki nie bede załkadać, tzn nie wiem czy to robic czy nie...myślałam zeby dzidzius na poczatku spał tylko w rożku ale sama nie wiem w koncu to prawie zima będzie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂jak po wekendzie?u mnie dosc intensywnie...w sobote synkowi robiliśmy urodzinki i byl przeszczesliwy.,, 🙂a w niedziele pojechalam na tzw carboot i nakupowalam znowu trochę rzeczy dla dzidzi, mam juz praktycznie wszystko,,.nawet laktator kupilam z medeli elektryczny w dobrej cenie 🙂musze sie za pranie ubranek wziasc, obiecalam sobie ze dzis to zrobie ale nocka znowu do bani i od rana nie mam energii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 a mi wyjątkowo udało się usnąć bez problemu i przespać całą noc tylko z jedną wizytą w łazience o 5 rano... 🙂 wstałam przed 9 i byłam w Lidlu. Jakby któraś chciała to w Lidlu są rajstopki, skarpetki, bluzy, dresy, sweterki, sukienki, spodenki itd dla maluszków od rozmiaru 62 🙂 🙂 Właśnie posprzątałam kuchnię i wietrze dom bo jest piękna pogoda 🙂 🙂 Malinka ja się wzięłam za pranie naszych rzeczy bo mi się nazbierało trochę a pogoda jest ładna więc może trochę podeschnie na balkonie. Muszę w tym tygodniu skończyć zakupy dla Małej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Maliny 😉.
U mnie niedziela to gotowanie i lezenie i tak na zmianę 😉. Pogoda okropna u mnie zimno, szaro i ponuro.. 😞. Pranie tez przydałoby się wstawić, ale poczekam na słonce, bo nic piękniej nie pachnie niż pranie suszone na dworze 🙂. POza tym ja poszłam spac około 1 i po 4 już nie mogłam spac jakoś 😞. Siku i potem lezenie..trochę zasnęłam i obudziłam się po 9 , a wstałam o 10;p. Może uda mi się w tym tygodniu spakować walizkę, ale muszę dokupić jeszcze trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
mój M ma od dzisiaj 2 tyg ma 2 zmiane wiec wieczory znowu bede sama siedziec 🤨
U nas pogoda nawet ładna, w miare ciepło tylko słoneczka nie ma :/
CZekam na wózek, ciekawe czy dzisiaj przyjdzie 🙂
Ja mam ciuszki poprane juz wszystki a jak cos dokupie to sie jeszcze wypierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny powiem wam że mi weekend dłużył sie strasznie bo siedziałam sama w domku 😞
a poza tym to u mnie dzisiaj wyjadkowo ciepło na dworze jest po chmurzone ale na plusie sporo 🙂
co do gotowania to mój mąz tez umie i lubi ale bardzej woli piec ciasta i nie ukrywam że robi to lepiej niż ja 😜
ubranka tez mam już wyprane i wyprasowane ciekawe czy pozniej bedzie mi sie chciało tak dokładnie prasować 😁
Malina trzymam kciuki za mieszkanko
Gosha my kobitki tak mamy że jak gdzieś pójdziemy to zawsze coś kupimy 😉
dzisiaj naleciało mnie na biszkopt ze śliwkami i wziełam sie za robienie ciasta i spalił mi się w trakcie roboty żebym pewnie za dużo się nie namęczyła 😉 i co chciał nie chciał ręcznie musiałam wszystko ubiac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyneczki! 🙂 Ja już po ostatnich badaniach (HBS, GBS), w czwartek mąż ma odebrać wyniki. Mam nadzieję, że będą w porządku. Weekend jak to weekend, cała sobota praktycznie w domku, bo kończyliśmy remont salonu, panele już mamy położone, zostało pomalować na gotowo 🙂 Wieczorem zakupki i sobota zleciała. W niedziele pojechaliśmy do szwagierki 🙂 A dziś od rana na badaniach w szpitalu, no i odwiedziłam oddział położniczy 😁 Panie baaardzo miłe, nakierowały mnie gdzie mam się udać i w ogóle gdyby się zaczęło 🙂 Byliśmy też na zakupkach dla męża. Obkupił się cholerka... 2 sweterki, 2 pary spodni, nawet szaliczek na zimę hehehe... a ja tylko sweter-tuniczka xD Teraz siedzę i odpoczywam. Kurde... jaki tam spokój na tym położniczym oddziale, a jak miło..., czysto. Widać, że oddział odnowiony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bleeeeeee ja właśnie skończyłam prasować męża koszulki i ogarnęłam Mu przy okazji szafę 😉 wiecie jak to jest "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" więc póki jest w pracy wyrzuciłam trochę ubrań w których nie chodzi 😁 jak zdobędę nowe siły to borę się za swoją bo też mam kupę rzeczy, które zalegają a nie chodzę w nich w ogóle 🙂
Goshe ja też nie lubię jak mój mąż ma 2 zmianę bo wariuje sama w domu 🙂 Może już dziś Ci przywiozą wózek 🙂 🙂 🙂
Agatka nie rób mi ochoty na słodycze bo specjalnie nie kupiłam, żeby mnie nie kusiło 🙂 wczoraj w akcie desperacji oderwałam od jogurtu Danone Fantasia ten kubeczek z czekoladowymi wiórkami i zjadłam sobie 😁 Jogurt zostanie mężowi 😁
Kasia to już masz wszystko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka jasne ze pozniej nie bedzie Ci sie chcialo dokladnie prasowac 🙂 🙂 wiem z doswiadczenia hehe machniesz zelazkiem raz, dwa i juz wyprasowane 😁 😁 😁
No ja z M. to mamy taka małą manie kupowania co miesiąc nowych ciuchów 😜 takze u mnie w szafie (dobrze ze jest duza) jest mnóstwo rzeczy do chodzenia i czesto robimy selekcje tych nie używanych 🙂 takze jest porządeczek 😁
Dobrze ze mnie nie ciągnie do słodyczy 🙂 bo pewnie gdyby ciągnęło to przytyłabym nie 9kg a 19kg 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ale mnie spanie złamało musiałam sie troszkę zdrzemnąć ale aż mi lepiej trochę teraz 🙂
dziewczynki muszę wam trochę smaka narobić bo co sama będę gruba 😁 😁 tak to wszystkie będziemy marudzić że nam się więcej przybrało hihi
Kasiula to ty już faktycznie masz wszystko to ino zostało Ci rodzic 😜
Żeberko a ty masz racje co do tych ubrań faceci jak zwykle chodzą w jednych ciuchach a szafa aż się nie domyka więc czego oczy nie widza temu sercu nie żal 😁
ja mam jeszcze pare drobiazgów do kupienia a mam pytanko do szpitala ile dajecie kompletów do przebrania dla dzidzi?bo ja z 4 włożyłam starczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...