Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki! Właśnie przyszło mi łóżeczko z pościelą 😁 śliczna...megaaa kolorowa w paseczki 😁 będzie wesoło 🤪 Teraz to mam już wszystko 😁 Zostaje czekać na małą, aż przyjdzie na świat. Co do nocy to też nie mogłam spać, wstawałam chyba z 6-7 razy na siku 🤢 A Olka tak się rozwala, że ni chu chu nie idzie sobie znaleźć miejsca w łózku 😞 Jest coraz gorzej... a krzyż to czasem mam wrażenie, że mi pęknie. Oj... jeszcze kilka tygodni - trzeba wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej....ja tez nie wyspana...wszystko mnie w nocy bolało...spojenie lonowe...najbardziej i kregoslup... 😞a maly tak kopal po zebrach ze az sie zastanawialam czy wszystkomu niego ok..ja chcialam spac a jemu sie harce włączyły...juz widze jak z brzucha wyjdzie to bedzie wesolo.. 🤔spac 😠
Goshe wozek super... 🙂
Niuneczka koszule fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko zerknij sobie na tej stronie co ja zamawiałam, tam są cudne piżamki. Sama pewnie zamówie po porodzie jakies. Tez nie lubię koszul, ale moje obliczenia były takie : jedna do porodu, więc później aut;p, następne dwie na zmiane, bo czysto musi być..i jedna awaryjnie jakby było mi zimno ;p hehe. Będę już miała na kiedyś do następnego porodu;p.
Ja staniki nie wiedziałam jak kupic.., więc wybrałam rozmiar większe..przed ciążą nosiłam 75 c, to teraz kupiłam 80b. Zobaczymy co przyjdzie ;p. U nas dziwna pogoda..niby gdzies jest słońce, ale są i chmury..i zimnoooo. Ciśnienie przez te pogody tez mam w cały świat! dlatego samopoczucie różne bywa..dzisiaj jak przebudziłam się na siusiu to było mi później niedobrze..myślałam, ze pojde zwymiotować..., ale udało się bez dodatkowych atrakcji..nie wiem być może to stres..wczoraj na tvn style oglądałam poród...kobitka była mega przygotowana, nawet medytować umiała i co.?- nie dała rady i tak! kazała się wiesc na cesarkę, bo z bolu nie mogła już wytrzymać, płakała, a był to jej 2 poród..,więc ja męzowi powiedziałam wczoraj, że nie rodzę;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko zerknij sobie na tej stronie co ja zamawiałam, tam są cudne piżamki. Sama pewnie zamówie po porodzie jakies. Tez nie lubię koszul, ale moje obliczenia były takie : jedna do porodu, więc później aut;p, następne dwie na zmiane, bo czysto musi być..i jedna awaryjnie jakby było mi zimno ;p hehe. Będę już miała na kiedyś do następnego porodu;p.
Ja staniki nie wiedziałam jak kupic.., więc wybrałam rozmiar większe..przed ciążą nosiłam 75 c, to teraz kupiłam 80b. Zobaczymy co przyjdzie ;p. U nas dziwna pogoda..niby gdzies jest słońce, ale są i chmury..i zimnoooo. Ciśnienie przez te pogody tez mam w cały świat! dlatego samopoczucie różne bywa..dzisiaj jak przebudziłam się na siusiu to było mi później niedobrze..myślałam, ze pojde zwymiotować..., ale udało się bez dodatkowych atrakcji..nie wiem być może to stres..wczoraj na tvn style oglądałam poród...kobitka była mega przygotowana, nawet medytować umiała i co.?- nie dała rady i tak! kazała się wiesc na cesarkę, bo z bolu nie mogła już wytrzymać, płakała, a był to jej 2 poród..,więc ja męzowi powiedziałam wczoraj, że nie rodzę;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To muszę pooglądać 🙂 🙂
Ja też nie mogłam spać w nocy...mój mąż ledwo przyłoży głowę do poduszki i już śpi... a ja się walam po łóżku godzinami....siku wstawałam 3 razy.... jeszcze zanim się zbiorę z tego łóżka to już w ogóle... ja już się nie mogę doczekać, aż wskoczę w swoje ciuchy w swoim rozmiarze... 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunieczka nie chce straszyc ale bol porodowy zwlaszcz przy skurczach co 30 sekund jest naprawde straszny...ja jak przy wczesniejszych skurczach normalnie w miare oddychalam bez krzykow heh to pozniej wrzeszczalam z bolu 😞 no ciezko bylo...
Zeberka ja te bluzki w h&m kupilam za 10e jedna to ok 40zl wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka ja staram się o tym póki co nie myśleć..... oszczędzam się jak tylko się da i muszę wytrwać do 37 tyg a potem niech się dzieje co chce 🙂 nie chce rodzić przed czasem bo wtedy musiałabym w innym niż chce szpitalu i nie wyobrażam sobie, żeby Mała miała zostać w szpitalu....nie wytrzymałabym tego.
Dostałam właśnie maila, że od dziś ciuszki dla niemowlaków w Tesco -30% 🙂 🙂
Goshe strasznie ładne te bluzeczki jak będę na zakupach muszę się za nimi rozejrzeć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki...
przybywam sobie pomarudzić 😉
niby gardło już nie boli ale teraz mam taki katar że całą noc nie spałam... 🤢
a rano jak chciałam pojechać na badania to tak mnie rozbolał dół brzucha że nie dałam rady... aż się przestraszyłam i wróciłam do łóżka.

pociesza mnie to że kurier już jedzie do mnie z wózkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że wszystkie zaczynamy mieć coraz gorsze nocki 🙂 Sikanie i sikanie haha 🙂 Moja też dziś nieprzespana a gdy rano miałam iść na badania to nie mogłam się obudzić i nie poszłam 🙂 Jutro muszę iść bo muszę oddać krew, mocz i zrobić badanie na żółtaczkę. Miałyście badanie HBS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA ja dzisiaj tez dziewczyny spać nie mogłam łózko tez mierzyłam wzdłuż i wszerz do tego mój mężulek chrapał ile weszło ten to ma skubaniec spanie jak niedźwiedź 😜
kurcze i ten dół cały mnie ciągnie 😞
Gosia wózeczek fajniuchny
Niuneczka koszulki tez sa fajne
a co do biustonosza do karmienia to ja kupuje 85C a co do badan ILA to powiem Ci że nie wiem czy miałam muszę zobaczyć w tych papierach wszystkich
ej ja tez czekam na kuriera ma nam wózeczek przywieść powiem Wam dziewczyny że ja to sie ostro szykuje iść jeszcze na wszystkich świętych nie wiem czy dotrwam ale mam taka cicha nadzeje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się dziś czuje tragicznie 😞 😞 głowa mnie boli.....jakoś mi niedobrze.....a rano było w porządku..... jakoś w ogóle czuje się w rozsypce... czekam aż mąż wróci z pracy... wiem , że mam doceniać ostatnie tygodnie spokoju itd ale już mi się nudzi to siedzenie w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku... ja też tą porodówkę kiedyś oglądałam... masakra 😮 Ale tam mają fajną opiekę...aż pozazdrościć 🙂 Agatko, na pewno przepis się sprawdzi 😉 Mój uwielbia to danie 🙂 Najlepiej polane sosem pomidorowym 😜 Dzisiaj piekę mu schaboszczaka 😁 A niech się cieszy 😜 Eh... mam 7kg na plusie...mam nadzieję, że na tym po przestanę. 🤨 Bębol już mam taaaki duży... dobrze, że nigdzie indziej nie tyję. Mierzę się wszędzie co tydzień 😁 Dziewczynki kochane, ile trzeba odczekać po porodzie, żeby zacząć ćwiczyć? Zamierzam podjąć wyzwanie i zacząć ćwiczyć z Ewą Chodakowską 😁 Nawet pościągałam sobie z nią filmiki 😁 Na razie fajnie się ogląda hehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko ja tez mam tak ostatnio..głowa mnie boli np. z tyłu i niedobrze mi.., albo mi niedobrze i jeszcze dojdzie ból łepka;p. Wydaje mi się , ze to przez te nasze zmiany w ciśnieniu w Polsce..wahania są spore, a jak wiadomo kobieta w ciąży reaguje jeszcze bardziej na takie zmiany. Poza tym ja badanie na hbs miałam zaraz na początku. Zreszta wtedy tez miałam na hiv itd. W poprzednia sobote kiedy była u nas połozna była zachwycona moja karta ciąży i lekarzem, ze tak prowadzi..mówi, ze rzadko się spotyka lekarza, który tak pilnuje i nakazuje robic wszystkie potrzebne badania. Co do treningów to połozna mówiła , ze to zależy od przebiegu porodu i tego czy jest sn czy cc. W najlepszym wypadku to jakies 2,5 miesiąca po naturalnym..., ale bez szczególnego nadwyrężania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny niewiem czy moge sie do was dołaczyc i niewiem jaki macie tu wątek ale mam pewiem problem i chciałam sie was poradzic bo na necie nie mogałam niczego konkretnego znalezc wiec jestem w 25tc i od jakiegos czasu dosc czesto i intessywnie bola mnie oczy i boje sie ze cos sie dzieje nie tak. moze powinnam zgłosic sie do okulisty. jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...