Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mojemu Kacperkowi wcale nie spieszy sie chyba do nas. Cały czas zmienia pozycje, korzysta z całego brzuszka i nie w główce mu juz układać sie w dół do porodu. Brzuch tez mi jeszcze nie opada, więc chyba sobie jeszcze poczekam. Byle mnie nie przetrzymywał po terminie:/ a w koncu jeszcze 3 tygodnie. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGATKA91 napisał(a):
kurcze Kasia ale sadzisz że mogła by kłamać ?aczkolwiek mój maż jest tego samego zdania co ty przecież to nie ludzkie jesli ta laska wykorzystywała by ludzi w taki sposób 😠
a wracając do naszych tematów dziewczyny macie tez tak dużo upławów ?



ja mam duzo uplawow...caly czas z wkladka higieniczna chodze a i musze je czesto zmieniac... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z jednej strony nie można wsadzać wszystkich ludzi do tego samego worka, ale z drugiej strony jest tylu naciągaczy, że szkoda gadać..., tak naprawdę przez takich ludzi nie wiadomo komu wierzyć i komu pomóc - co najważniejsze. Ja bym się wstrzymała. Ogólnie akcje na FB typu: Ktoś jest chory, potrzebuje pieniędzy na leczenie, albo tak jak ta dziewczyna o której piszesz... Są pewnie miejsca w których uzyskała by pomoc bez problemu, i moim zdaniem nie jest konieczne obwieszczanie to przy pomocy FB. Tak jak ktoś napisał, trzeba uważać. Człowiek z miękkim sercem jest w stanie się nabrać a w szczególności w naszym stanie, gdzie każda z nas bierze sobie wszystko do serca, bo wie z czym łączy się posiadanie dziecka, no i oczywiście wyprawka to spory wydatek. Ja,np. poprosiła bym o skan dowodu osobistego tej osoby, dla pewności, że ta osoba na prawdę istnieje. Wtedy bym może się zastanowiła nad ewentualną pomocą. ehh... się rozpisałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie do końca wierzę takim ludziom.... najgorsze jest to, że są osoby, które nie mają żadnych granic ani skrupułów i potrafią wymyślać przeróżne rzeczy aby tylko coś zyskać...w ten sposób społeczeństwo znieczula się i to takie błędne koło się robi....Ja pamiętam jak na placyku na którym w sobotę robiłyśmy z mamą zakupy klęczała kobieta z dzieckiem takim małym i mi zawsze było żal ich...i dawałam co sobotę jakąś drobną sumę aż któregoś dnia jak szłyśmy z mamą do samochodu na parking podjechała taxówka i ta kobieta z tym dzieckiem wsiadła i odjechała...i to oduczyło mnie takiego dawania. Zresztą kiedyś czytałam, że oni usypiają te dzieci środkami nasennym żeby spały całe dnie i żeby mogły żebrać. Szkoda gadać..
Ja też mam upławy takie wodniste i porzuciłam wkładki jakieś 3 tygodnie temu bo przestały wystarczać, na rzecz podpasek najpierw z always takich jak używałam zwykle ale one są z takiej siateczki i noszenie ich przez cały czas bez przerw sprawiało że wydawało mi się, że mnie obcierają itd i w końcu w Lidlu kupiłam najtańsze, najzwyklejsze podpaski taka paka duża za z zł z czymś i one są z bawełny takiej i są w sam raz na teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o 10 pani z przedszkola zadzwonila ze Oli sie przewrocil na jakis klocek i bardzo go kolano boli ze zginac nie moze wiec poszlam po niego a on naprawde nie moze stanąc na lewą nóżke bo jakos tak niefortunnie polecial i kant klocka chyba wbil mi sie w kolanko 😞 Pani zawiozla nas do domu bo przeciez nie moglam go cala droge niesc 🙂 i teraz bidulek siedzi tylko i marudzi i nie chce za nic sprobowac wyprostowac tej nóżki choc wcale nie jest spuchnieta ehh a dzisiaj mam dzien pelen energii 😁 i chcialam posprzatac dom a tu przy nim marudzacym sie nie da 🙂

Co do takich akci na fb to jestem przekonana ze to oszustwo, przeciez ta dziewczyna moze isc np do pomocy spolecznej i napewno jej tam pomogą. Ja tam nie wierze w takie ani inne akcje to wlasnie przez tych oszustów..daje kase tylko na Owsiaka 🙂

Malinka 3mam kciuki za podpisanie umowy!!

Równiez jestem za zalozeniem tego watku o dietach dla mam karmiacych 🙂

a co do obnizenia sie brzucha to moj maz kilka dni temu powiedzial ze mam jakos nisko brzuch choc mi sie nie wydaje bo dalej ciezko mi sie oddycha 🙂
i uplawow od jakiegos czasu tez mam duzo ale to chyba norma na tym etapie ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynki... okna w 4 pomieszczeniach pomyte, firanki sobie daruję bo za wysoko...mąż powiesi - to może zrobić, bo umycie okien to już inna bajka 🙂 Co do okien to mam je nisko więc nie musiałam na niczym stawać 😁 Jestem padnięta, ale przy takim słonku aż miło się pracuje 🙂 muszę się rozruszać...może to coś pomoże 😜 😉 tylko na mnie nie krzyczcie proszę..., wiem że nie wszystkie z Was są za myciem okien w ciąży..., ale cóż zrobić. Nie mogę liczyć ani na teściową - po zabiegu, ani na "ulubioną" szwagiereczkę 😠 - BUC! 😠 Już dziś nic nie robię...wystarczy wysiłku na dziś 🙂 Gdzieś mnie dzisiaj rozpiera energia... dziwne... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia szkoda mi synka twojego ale jak to dzieciaki zawsze gdzies wejdą na cos skocza itp.dobrze że to tylko stłuczenie do wieczora może mu przejdzie
oj Kasia żeś się ostro wzieła za prace widze 🙂 ja też bym chciała nie dlugo sie wziość za okna ale jak mój mąż słyszy o tym to białej goraczki dostaje wiec raczej nici z mojego mycia 😠
wogóle moj mąż chciał sanki już kupic na zime 😁 🤪 i chyba sam by sie w nich woził 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
Ja w kwestii okien nie mogę zaufać mężowi, bo wiem jakby się to skończyło... 🤢 smuga na smudze... 😮 Ale mam to już za sobą, następne mycie okien... na święta ehehehe 😁

hihi u mnie to samo smuga na smudze hehe ostatnio tak mi pomagal biedny 🙂 a musialam i tak po nim poprawiac hehe ale pochwalilam za zapał i pomoc 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mu Gosha zadałam to samo pytanie 😉
ale mój mąż sie strasznie cieszy i juz doczekac sie nie może a tym bardzej że to jest jeszcze nasze pierwsze dziecko i to synek to juz wogóle 😜 jak kupywałam ubrana powoli tak od7miesiaca to na mnie miałczał że jeszcze jest czas na takie zakupy a teraz wkoło sie tylko pyta czy napewno wystarczy ubranek czy mamy to i tamto faceci kurde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, mój mąż też strasznie się cieszy 🙂 u nas też to jest pierwsze dziecko a w dodatku córeczka to już w ogóle oszalał 🙂 jest jedynym facetem na wizycie u ginekologa 😁 Wchodzi ze mną do gabinetu i powiem Wam, że to jest strasznie przyjemne, jak Ktoś się tak angażuje 🙂
Że już nie wspomnę jak wywraca w sklepie sukienkami itd 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe i jak synek? lepiej mu? Ja również mam obfite upławy. Malina umowa podpisana? Kasia tez myślę. że do końca tygodnia się rozpakujesz ;-) Agataka jestem prawie przekonana, że ta dziewczyna to oszustka, więc uważaj lepiej.
Byłam dziś u lekarza z synkiem i ze sobą i nie wiadomo co małemu jest, skąd gorączka, jutro mam zanieść mocz do analizy i lekarka sprawdzi o co chodzi. Natomiast mój ból gardła i nalot okazał się grzybicą języka, jeszcze tego mi brakowało. Prawdopodobnie to od antybiotyku, który ostatnio brałam na zatoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...