Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ILA nie widziałam wcześniej twojej foteczki też wyglądasz super 🙂
Gosha masz racje też mi się wydaje że nasze brzucholki są takie same 😁
Niunia ty też prezentujesz się ślicznie jeszcze do okoła tak kolorowo no super 😘
u mnie dzisiaj pogoda brzydka pada od samego rana wczoraj czułam się super i chciałam pomóc mężowi wiec wzięłam się za zgrabianie liści to cholera dzisiaj nie mogłam z łózka wstać i ledwo co łażę wszystko mnie ciągnie i boli 😞 buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piękne macie brzuszki dziewczynki! 🙂 🤪 A u nas zimno, pada... pogoda się zepsuła 😞 Aż nic się nie chce... dobrze, że chociaż w nocy się wyspałam, jak padłam o 23:00 to spałam do 9:00 😁 Jakie macie plany na dziś? Ja się biorę za generalkę łazienki, byle tylko czymś się zająć... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko, czekam aż wróci z pracy... mam czas do 19:00 😁 Nafaszeruję go rosołkiem z dużą ilością lubczyku, żeby czasem nie zaniemógł 😁 Ooo...imbir też jest dobry, każe mu popić rosołek herbatką z imbirem 🤪 ale będzie jazda 😁 😁 😁 a tak poważnie... coś mojej Niuni się przestało śpieszyć, narobiła alarmu a teraz się obija... ehh... charakterek ewidentnie po mamusi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Jestem studentką piątego roku psychologii. Szukam przyszłych mam chętnych do wzięcia udziału w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Na jego podstawie staram się zidentyfikować czynniki, które mogą w negatywny sposób wpłynąć na doświadczenie porodu. Jest to jedno z pierwszych badań tego typu na całym świecie. Zdecydowałam się na ten temat ponieważ wydaje mi się, iż zagadnienia związane z porodem, a przede wszystkim sprawdzonymi merytorycznie metodami podniesienia komfortu rodzenia, są spychane na margines i wymagają poświęcenia im większej uwagi. Być może dzięki wynikom, które uda mi się uzyskać możliwe będzie zapobiegnięcie ewentualnym przykrym zdarzeniom podczas porodu oraz zapewnienie, że moment ten będzie najszczęśliwszą chwila w życiu. Dlatego też proszę o poświęcenie odrobiny swojego czasu na wypełnienie kilku ankiet. Zajmują one od 30 do góra 60 minut. Nie jest to tak dużo czasu zważając na możliwe korzyści jakie mogą z niego wypłynąć. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczone są ankiety wraz ze szczegółowym opisem badania.


Ponieważ na forum nie można zamieszczać linków 😞, podany adres należy przekleić do paska adresów: neko41.wix.com/badanie-


Dziękuję i pozdrawiam ciepło przyszłe mamy 😆,
Karolina Geronałowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 😘 🙂
Niunia26 super wyglądasz a jaka piękna sceneria 🙂
Kasia spokojnie ruszy sie w koncu porod 🙂 skurcze masz jakies? ja mojemu M. wczoraj zapowiedzialam ze wczoraj ostatni raz bylo sexowanie bo normalnie w nocy wszystko mnie bolalo, caly brzuch doslownie 🤨 i dzisiaj ledwo chodze, malutki tak napiera na krocze ze chodzic nie mozna 🙃
jeszcze w miescie bylam tylko niby do bankomatu mialam wstapic ale wiadomo jak to jest 🙂 nachodzilam sie po sklepach i w dodatku nic nie kupilam a zmachalam sie jak nie wiem 🤢 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...