Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zeberka to waga maluszków w normie 🙂
dziewczyny ja zaczynam chyba wpadać w panikę ,wszystko mnie przeraża , karmienie piersią( że nie będę miała mleka ) ten szpital,cc, że dzidziuś będzie niespokojny,na dobrą sprawę wszystko mnie przeraża 🥴 a tak byłam pozytywnie nastawiona 😞 kurcze czuje że szybko wyprowadzam się z równowagi dzisiaj nawet nakrzyczałam na synka , bo ciężko mu było wstać rano do szkoły ,a teraz mam wyrzuty sumienia 🤨 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe masz rację, dzieci potrafią tak palnąć coś, że nie wiadomo gdzie się schować....wiem po moim chrześniaku i Jego bracie...mają takie teksty, ze szok.....
Malwa nie myśl o tym....
ja się staram nie myśleć ale powiem Wam, ze jak wczoraj siadłam w gabinecie u lekarki i słyszę z Jej ust: " teraz już będzie może pani urodzić w każdej chwili...jakby pojawiły się bóle, krwawienie, odeszły wody lub coś innego co panią zaniepokoi proszę zgłosić się do szpitala" i potem dalej mówiła o badaniach, o tym co zabrać ze sobą itd to powiem Wam, że jakoś tak się dziwnie poczułam, taki szok jakbym dowiedziała się czegoś o czym nie miałam pojęcia itd dziwne uczucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Chocbym chciala napisac cos więcej to nie dam rady, ale czytam Was.
Od dwóch dni nie śpię. Juz ledwo zipie. Z tylu z lewej strony dziąsła, na samym tyle zrobiło mi się to "cos". Leci jakby z tego żółta ropa..pod spodem krew.; (. Ból jest masakryczny
Boli mnie ucho, szczęka, glowa i gardło; (((. Nie da się tego nawet opisac!!! Myslalam, ze dzisiaj w nocy zwarjuje!!!!. Za godzine jade do dentysty. Mała się bardzo rusza Jest niespokojna. BOJe się o nią; ((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe masz rację, dzieci potrafią tak palnąć coś, że nie wiadomo gdzie się schować....wiem po moim chrześniaku i Jego bracie...mają takie teksty, ze szok.....
Malwa nie myśl o tym....
ja się staram nie myśleć ale powiem Wam, ze jak wczoraj siadłam w gabinecie u lekarki i słyszę z Jej ust: " teraz już może pani urodzić w każdej chwili jakby pojawiły się bóle, krwawienia, odeszły wody lub działoby się coś co panią zaniepokoi proszę zgłosić się do szpitala" i potem dalej mówiła o badaniach, o tym co zabrać ze sobą itd to powiem Wam, że jakoś tak się dziwnie poczułam, taki szok jakbym dowiedziała się czegoś o czym nie miałam pojęcia itd dziwne uczucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwa1333 napisał(a):
Goshe masz racje mój synuś jak miał około 4 latka to z kolei mówił wszystkim że mamusia zostanie jego żoną a tatuś będzie musiał znaleść sobie nową 😁 teraz ma 5 lat i tylko się krzywi jak się przytulamy z mężusiem ,ale zazdrość widać 😁

to Twoj synek ma 5 lat i juz do szkoly chodzi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzieciaki można posłać do przedszkola już w wieku 3 lat. Od 5l. idą do tzw. "zerówki". Myślałam, żeby Olę w przyszłości już w wieku 3 lat posłać do przedszkola, bo zamierzam iść do pracy. Ale...zobaczymy jak to będzie. 🙂 Zbyt dalekie plany... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja planuje wrócic do pracy dopiero jak malutki skonczy 3 lata i dostanie sie do przedszkola. Bo i tak nie bede miała go z kim zostawic. Niby mieszkamy z tesciami ale teściowa jeszcze 10 lat zanim pójdzie na emeryturę, a babcia męża ma już przeszło 77 lat i bała bym sie zostawic mojego maluszka z prababcią. Tym bardziej jak ostatnio powiedziała ze jak bede w weekendy jezdzić do szkoły to bedzie go poiła herbatką, wodą z cukrem, czy herbatkom z koperkiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane 😘
Malinka gratuluje przeprowadzki wiec teraz na spokojnie możecie się urządzać 😉
czytałam że był temat przedszkola ja nie wiem kiedy wrócę do pracy podejrzewam że dopiero jak synek pójdzie do przedszkola czyli w wieku 5 lat a jak na razie to ja mam umowę do 2015r wiec teraz pójdę na urlop macierzyński a później na wychowawczy
ewentualnie zostaje jeszcze żłobek ale ja nie chce dać swojego maluszka
wogóle wczoraj dziewczyny to byłam taka słaba wymiotowałam od rana duszno mi było itp. ale dzisiaj jest już lepiej i chociaż normalnie śniadanie zjadłam 😉
Kasia dzisiaj sobota a ty co ? czyżby twój lobuziaczek zrobił strajk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobietki 🙂
Kochane jak tam samopoczucie dzisiaj? U mnie zapowiada się ładna pogoda wstawiłam pranie i biorę się za porządki , z samopoczuciem u mnie dzisiaj lepiej 😉 ,kurcze tylko kaszel mam 😞 , wypiłam herbatkę z miodem i sokiem malinowym , i nie wiem co mi jeszcze morze pomóc , 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...