Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂 dzisiaj będę się kurować soczkiem i ziółkami zawsze to już jakaś alternatywa , zawsze coś pomoże , 😉
Kamisia mój maluszek też jest ułożony miednicowo , mi gin powiedziała że dziecko do końca ciąży może się przekręcić ,ale mała szansa , a jeżeli chodzi o cc to jak dla mnie jest dużo mniej bolesne niż sn, ja wolę cc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...ja tam napewno znieczulenie biorę. .. 😁ja mam dzis doła. ..w kolo myślę kiedy w koncu nadejdzie ten sądy dzień,jestem juz zmęczona tą ciążą,chce już założyć normalne ciuchy 😠
wydaje mi sie ze nigdy nie urodze...dłuży mi sie ta ostatnia prosta i w dodatku cholernie noje sie porodu... 🤨w ogóle różne mysli mi do głowy przychodzą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O JEZU JA TEZ JUZ CHCE URODZIC... NAPRAWDE, TAK MI CIEZKO COKOLWIEK ROBIC ZE MASAKRA 🤨
kurcze caps lock wlaczony mialam heh
no ale naprawde dluzy mi sie teraz ten czas ciazy niesamowicie..i tez juz chce normalne ciuchy zakladac 🙂 chce juz malutkiego przytulic, w wozeczku wozic i wogole 🙂
jutro na 10 ide na ktg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Dziewczyny strasznie spuchłam i wszystko mnie swędzi, zaraz oszaleje. Najgorzej ręce i stopy, no masakra. Miała też któraś takie swędzenie?


mnie tez wszystko swedzi..szczególnie nogi...nawet mi uczulenie na udzie wyszlo i nie wiem od czego...swedzi strasznie. ..co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...