Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matko jak mi sie nudzi 🙃
bylam z malym w sklepie i wyżebrał mixer taki zabawkowy z misą no jak prawdziwy wygląda i teraz caly czas ubija bitą śmietanę hehe i co ubije to na gofry kladzie i zjada heh
posprzatalam, ugotowalam czekam na męża zaraz ma wrocic z pracy 🙂 w tv nic nie ma... 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Giga niestety zbytnio nie mogę w takiej pozycji za długo...Najmniej boli brzuch jak leze z lekko podparta głowa na poduszce na lewym, albo prawym boku...
pamiętam jak na początku ciązy jadłam migdały na mdłości..
teraz jak dopada mnie zgaga, a największa jest w nocy to nie chce mi się isc tak daleko do kuchni, więc najłatwiej wypic gaviscon.
Mnie tez pomagał kefir plus banan , albo siemię lniane.
mąz mój kupił folie i naciągnal na materac pod prześcieradło, ale szybko je zdjelismy, bo chyba wykonczyłabym się nerwowo...szeleściło, sciągało się wszystko itd.
teraz pod pupa mam podkład taki jak do szpitala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło jak mnie boli w prawej pachwinie 😞( az do uda..jak idę siku i na chwilkę chcę sobie przejść do kuchni to padam tak boli 😞. Mała albo tak kręci głowką, albo mam jakies skurcze bo podbrzusze tez boli.., a co człowiek sobie ponarzeka to jego;p
Zjadłam barszczyk z uszkami i poprawiłam 3 bitem, a za jakiś czas zamierzam zjeść frytki!
a co mi tam..i tak utyłam jak świnka i czeka mnie odchudzanie po porodzie..Najbardziej się cieszę jak wszyscy wczoraj stwierdzili, ze nie utyłam nic tylko mam mały brzuszek.., a ja utyłam jak swinka (dobrze, ze nie wiedzą ile) 🙂
Wszystko przez meeeega ilość słodyczy no i teraz to lezenie 🙂.
Chciałabym sobie kupic na święta nowy płaszczyk i kozaki..podobają mi się takie jedne w venezi..nie kupiłam nic na jesień to może uda mi się zaszaleć;p. Marze tez , żeby odrost zrobić, ale teraz mi nie wolno..za długo musiałabym siedzieć.., a jak by mi wody odeszły..o nie..wole przeczekać..;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka ja już się przyzwyczaiłam do szeleszczenia ale fakt drażniące to jest niemiłosiernie 😁
My mamy dziś gości 🙂
Ożyłam trochę i nawet posprzątałam dom z mężem 🙂 tzn ja tylko pomagałam 🙂
Przygotowałam komodę w sypialni z kosmetykami itd do przewijania, żeby już mieć wszystko pod ręką potem...
resztą zajmie się mąż jak będziemy w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już zjadłam tone frytek!!!!!
i monte tym nowym poprawiłam pycha!!!o tego ptasie mleczko i cukierek ze śliwka;p
a teraz posłuchajcie najlepszego-słowa mojej teściowej..
'poród naturalny to nic takiego, trzy razy się popchnie i już. To tak jakby się miało trochę zatwardzenia. Ja rodziłam 5 minut'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...