Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja siè nie wypowiadam, bo nie mialam ktg.
trochę się wystraszylam dzisiaj, bo ta glowa mnie tak bolala i zmierzylam cisnienie nio i rzeczywiscie bylo podwyzszone..131/92. Cale szczescie, ze spadlo mi glowa przestala bolec.
Do mnie dzwonil doktorek moj i w czwartek mam wizyte jeszcze i musimy wszystko dokladnie ustalic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia_149 napisał(a):
kamisia ja w 36-37 tyg miałam USG i malutka ważyła troszkę ponad 2700g. Także nie masz co się martwić 🙂 I dziękuję za pochwalenie zdjęcia 🙂


Natalia sliczne zdjecie...super masz synka 🙂taki maly mezczyzna 🙂
Ja ktg nie mialam wcale 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia macie genialne zdjęcie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pytam Was o tą pozycję bo poszłam dziś na ktg i leżałam na plecach i tętno Małej było idealne ale dwa razy spadło poniżej 80, kazała mi położna przełożyć się na bok i już nic się potem nie działo i tętno było idealne. Lekarka potwierdziła, że wszystko w porządku jest i za tydzień kolejne. No ale zawsze pozostaje niepokój..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
niunia26 mam nadzieje ze juz wszystko ok z Toba i maleństwem... 🤨 napisz jutro czy wszystko wporzadku...

Natalia zdjecie przepiekne 😁 super rodzinka 🙂 tez bym chciala taka sesje 🙂 🙂


goshe nie ma sprawy, zapraszam na sesję, mój teściu robi więc jakiś gratis pewnie będzie 😉 No a w razie czego to i ja Wam mogę zrobić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwierz mi Natalia ze gdybym byla na miejscu i mieszkala gdzies niedaleko Ciebie to na bank bym skorzystała z propozycji 😁 😁 😁 a powiedz mi bo widze ze tez nosisz okulary (tzn ja soczewki nosze), pogorszyl Ci sie wzrok? bo mi sie cholerka pogorszyl 🤨 i mam nadzieje ze to tylko chwilowe i ze po porodzie wszystko wroci do normy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂 Jak nocka minęła?
goshe ja też na codzień noszę soczewki ale została mi ostatnia para więc już nie zakładałam bo do porodu to lepiej zdjąć. Nie zauważyłam, żeby mi się wzrok pogorszył, może jak urodzisz to Ci się poprawi? Nie wiem jak to jest.
A nosicie jeszcze biżuterię? W sensie pierścionki czy obrączkę? Bo ja nie puchnę i noszę ale pewnie bezpieczniej byłoby zdjąć, jak myślicie?
Udanego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obrączki nie nosze od miesiąca, bo puchnę. Wczoraj moja lekarka oddzwoniła i kazała natychmiast jechać do szpitala, bo to swędzenie może być objawem cholestazy i że nawet mogą mnie w nim zatrzymać. No to zadzwoniłam po męża spakował się i pojechałam. Na miejscu zdziwieni, że jestem, że to w przychodni powinnam robić badania u swojego lekarza, że gdzie jest skierowanie itp. w końcu zrobili mi ktg i zmierzyli ciśnienie, wszystko było w normie. I musiałam czekać na lekarza. Czekałam od po 12 do 16 masakra jakaś. Jak przyszedł lekarz to zbadał mnie na fotelu i zrobił USG i tez nic złego nie zauważył, ale nie chciał jeszcze wypuścić dopóki nie zrobią mi badań krwi na tą cholestazę. Był obrażony, że w ogóle przyjechałam. Ogólnie wszyscy byli po obrażani, że pacjenci przyszli. Na wyniki czekałam prawie 2 godziny. Siedziałam na twardym krzesełku, okropnie się czułam, byłam głodna, zmęczona i obolała od krzesła, a jeszcze z pretensjami wszyscy. Przecież sama sobie nic nie wymyśliłam i przyjechałam do szpitala na polecenie lekarza, a tu takie cyrki. Następnym razem nie jadę, tylko walę w drzwi swojej lekarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i wyniki krwi wyszły w normach, więc mnie wypuścili po tylu godzinach czekania. A żeby było śmieszniej to gdyby nie było zmiany lekarzy to bym szybciej wyszła. Do 15 miała być lekarz, a o 14.45 stwierdziła, że wychodzi, a ja byłam następna w kolejce. Olał pacjentów i poszedł, a na drugiego czekałam do 16. Zwiał mi sprzed nosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki... właśnie przeszłam chrzest bojowy na mamę 😜 Mała nie spała całą noc... bolał ją brzuszek 😞 Dopiero herbatka koperkowa dała radę. Padam na twarz... 🤨 Dziś odwiedza mnie położna i robi wywiad środowiskowy 😜 zobaczymy co tam nabazgrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...