Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Malinko to mąż bardzo ładnie to rozegrał. Nie przejmuj się każdy jest tylko człowiekiem..
Napiszcie proszę czy tez tak liczycie ruchy dziecka??moja znowu dzisiaj mnie stresuje i mało się rusza...[/quote

Niuneczka słyszałam ze niby dziecko przed porodem robi sie spokojniesze i mniej aktywne hmm... 🤨ale ile w tym prawdy to nie wiem...
Ja nie licze ruchow...jak maly sie za dlugo nie rusza to go zaczepiam i zaraz sie budzi...



























Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide w czwartek na wizyte ustalać. Choc miałam już jechać prosto do szpitala...
W przeciągu 3h powinno być 10 ruchów...
mnie kazał obserwować 3razy dziennie..
ostatnio się mało ruszała, ale wieczorem zaczęła.., a dzisiaj to jakos wcale prawie ...nie wiem czy nie pojade na ip..
kurde jak mnie to stresuje...
tesciowa mi dzisiaj opowiadała jak w 8 miesiącu się dziecko udusiło...,a drugie przez to, że tak na chama u nas w jednym ze szpitali ordynator ciśnie, żeby naturlanie rodzic to chłopczyk się zadusił 😞...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Malinko Ty jesteś już doswiadczona...powiedz dlaczego boisz się połogu??


niuneczka nie sluchaj takich strasznych rzeczy... 🤨
Boje sie połogu bo zanim sie dojdzie fizycznie do ładu to troche czasu...czasami krocze nacinaja pozniej boli..ciezko sie chodzi...no i to 6tygodniowe krwawienie...a do tego trzeba sie opiekowac malenstwem...ktore na poczatku bedzie bardzo wymagajace...boje sie karmienia piersia,zmeczenia...depresji i wielu innych rzeczy...ale kazda kobieta przechodzi połog inaczej... 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Goshe właśnie o tym pomyślałam, ze będzie tamten pasował do rożka z Kalamati 😁

hihi 😁

ja nie licze ruchow bo maly codziennie tak samo sie rusza 🙂
niunieczka po co tesciowa mowi Ci takie rzeczy no brak taktu za przeproszeniem 🤨 ...
oj połóg nie taki straszny 🙂 tylko dlugo krew leci taka mega dluga miesiaczka 🙂 ale nie boli 🙂przynajmniej mnie nic nie bolalo 🙂

ide po mojego pierworodnego do przedszkola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...