Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
po bananach nic sie nie zmienilo, taka sama byla 🤨 ja herbate pije normalnie, naszczescie 🙂 a zgage mam na 100% od tej ice tee lipton zielonej w butelce 🤨 ehh a tak ją lubie 🤨 i od sera stopionego np. w tostach czy na pizzy 🤨

niunia26 no to sporo pracy przed Wami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj dziewczynki... mam wreszcie chwilkę 🙂 Ola zasypia po kąpieli i mleczku 🙂 Jutro mamy wizytę u neurologa, żeby sprawdził czy z małą wszystko ok (niższy Apgar 5/7/7/8). Wg pediatrów wszystko w najlepszym porządku, mam nadzieję, że neurolog to potwierdzi. Bardzo się denerwuję 😞 😞 😞 Weszłam ostatnio na wagę..., pokazało -13kg 😁 WoW!!! Oby tak dalej 😁 bieganina przy maluszku robi swoje, przyznam się, że czasem nie mam nawet czasu zjeść 🤨 ale... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jak narazie to coraz wiecej wydzieliny białej...i nic poza tym.... 😞tylko strasznie pod brzuchem mam opuchniete...mlody sobie glowke chyba ulokował...teraz tez wierci sie,kreci...i mam kłucia az w pochwie... 🤨
Mam doła...moja szanowna siostra oznajmila mi ze w przyszly czwartek leci sobie do PL bo taka ma ochote...i jak do tego czasu nie urodze to nie bede miala z kim synka zostawic gdy porod sie zacznie i bede rodzic bez męża bo bedzie musial z Gracjanem zostac...po prostu bajka...sama w obcym miejscu,w obcym jezyku i bez wsparcia bliskiej mi osoby...jestem załamana... 😞a siostra dopiero wraca 28listopada gdzie ja mam termin na 22...moj mowi nie martw sie cos wymyslimy...a ja jestem przerażona... 😞dobrze wiedziala ze liczylam na jej pomoc...jak mogla mi to zrobic...zrozumialabym jakby to bylo cos waznego ale nie ona po prostu tak sobie leci...zajebiscie!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Ci malinka ze chamsko sie zachowa Twoja siostra jezeli naprawde poleci do Polski...bez komentarza... a nie macie jakichś bliskich znajomych zeby Gracjanka podrzucic do nich na czas porodu?bede mocno trzymac kciuki zebys do srody urodzila !!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
powiem Ci malinka ze chamsko sie zachowa Twoja siostra jezeli naprawde poleci do Polski...bez komentarza... a nie macie jakichś bliskich znajomych zeby Gracjanka podrzucic do nich na czas porodu?bede mocno trzymac kciuki zebys do srody urodzila !!! 😘 😘 😘


moja siostra dobra bo mowi zebym jak cos to dzwonila do jej chlopaka jest z nim dlugo ale ciagle sie kloca...sama nie wiem... 😞mamy tu wlasnie malo znajomych...wszyscy maja dzieci i az glupio sie narzucac... 😞ja tez sie poczułamkopnieta w dupe za przeproszeniem...mój mąż powiedział tylko ze wiedzial ze tak bedzie...a ja glupia liczylam ze tym razem moja siostra zachowa sie ok i mam teraz...smutno mi jak nie wiem... 😞wiedziala ze bardzo jej potrzebuje.... 😞nie wiem sama co robic... a porodu nie widac... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka Ty biedulko 😞 jak można się tak zachować 🤨 będę trzymać kciuki żeby to wszystko Ci się dobrze ułożyło .
dziewczyny szkoda że tak daleko mieszkamy od siebie , w takich sytuacjach można by było sobie pomóc 😉

A ja już nie mogę spać , bo do lekarza mam na 9.15 ,zaraz lecę pod prysznic 😉
ale mam stracha 😞 mam tylko nadzieję że skieruje mnie na cc jak najszypciej , i że wszystko dobrze z maluszkiem , kochane moje trzymajcie kciuki za mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko, ja w ciąży przytyłam 7-8kg. Jak wróciłam ze szpitala (6 dni pobytu) warzyłam się i waga pokazała -10kg. Wczoraj już -13kg. Jedzonko szpitalne dało radę, a teraz bieganina przy malutkiej i do tego stres przed lekarzami czy wszystko ok... Dziś o 16:00 wizyta. Trzymajcie kciuki, proszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
Zeberko, ja w ciąży przytyłam 7-8kg. Jak wróciłam ze szpitala (6 dni pobytu) warzyłam się i waga pokazała -10kg. Wczoraj już -13kg. Jedzonko szpitalne dało radę, a teraz bieganina przy malutkiej i do tego stres przed lekarzami czy wszystko ok... Dziś o 16:00 wizyta. Trzymajcie kciuki, proszę!


Kasia zobaczysz napewno wszystko z malutką będzie dobrze 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka przegięła ta Twoja siostra 😞 😞 nie martw się na 100% znajdzie się jakieś rozwiązanie...
Kasia to pięknie waga leci Ci w dół 🙂 🙂 malutko przytyłaś 🙂
Mnie brzuch pobolewa i latam do kibelka non stop, łapie mnie biegunka i nie wiem czy to oczyszczanie czy żołądek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie dzisiaj biorę za porzątki 😁 mąż obiecał ze nie bedzie dzisiaj pił na imprezie w pracy, ale zobaczymy jak wyjdzie. Nie dosyć ze jestem po stresowana samym porodem to jeszcze tym czy pojedzie ze mna mój mąż 🥴 nie wyobrazam sobie rodzić bez niego. W końcu nie trwa to kilka minut tylko co najmniej 6h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa daj od razu znac co powiedzial lekarz w sprawie cc 🙂
Kasiu Ty tak samo!! 🙂
Zeberka ja tak wczoraj latalam do kibelka to po tej zgadze chyba 🤔 te bole jak na okres mam coraz czesciej i tez wlasnie nie wiem czy to skurcze przepowiadające czy chce mi sie isc do kibelka 🤨 z Olim nie mialam takiego czegos..
Niunia26 moze to z przepracowania, oszczedzaj sie i daj znac co i jak 🙂
Kamisia to Twoj mąż nie jest zdecydowany czy chce byc przy porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...