Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilia dzień pelen wrazen . Kurcze widzisz mnie tez w poniedziałek skoczylo ciśnienie i w środę , a ja naleze do osób z niskim ciśnieniem.. i glowe myslalam, ze mi rozsadzi. ; (.
Wczoraj na wizycie powiedział dr, gdyby Pani podskoczylo ciśnienie powyzej 140/90 i nie spadlo do godziny po apapie to proszę jechać do szpitala.
Współczuję Ci Ilia, ze musisz leżeć w szpitalu. ..nie przejmuj się mnie tez to czeka od poniedziałku lub wtorku. Wolałabym od wtorku ....szpital źle na mnie wpływa. ..tam to juz w ogole nie zasne...
Muszę pochwalić męża swego, bo zrobil przepyszna kolacje!!! Mimo iz miałam biegunke to zjadlam tone i mam to gdzieś; ) najwyzej mnie pogoni, ale dka takiego jedzenia to warto!
Poprawilam kremowka papieska i kilogramów przybyło pewnie; p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Niunieczka. Fakt, że z ciśnieniem żartów nie ma a leżenie w szpitalu przyjemne nie jest, też tego nie znoszę 😞 Na szczęście personel jest ok i nawet pozwolili mężowi zostać godzinę dłużej 🙂 bo tu odwiedziny są tylko do 18.
Jejku jak ja tu wytrwam do wtorku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia trzymaj się, zleci weekend i już będzie wtorek....
Niunieczka co się przejmujesz kilogramami skoro masz biegunkę to nie ma szans przytyć:P
ja po każdej zjedzonej rzeczy kończę w kibelku...i nie wiem czy coś można zażywać na tą begunke cholerną czy nie...wykończę się chyba...najgorsze, że do tego zgaga nawet po wodzie mineralnej.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Ilia trzymaj się, zleci weekend i już będzie wtorek....
Niunieczka co się przejmujesz kilogramami skoro masz biegunkę to nie ma szans przytyć:P
ja po każdej zjedzonej rzeczy kończę w kibelku...i nie wiem czy coś można zażywać na tą begunke cholerną czy nie...wykończę się chyba...najgorsze, że do tego zgaga nawet po wodzie mineralnej.... 😞


biegunka to dobry znak podobno...organizm sam sie oczyszcza przed porodem...tak wiec dziewczyny wszystko sie może zdarzyć. .. 🙂
Ilia trzymaj sie...będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia dasz radę! Jak ja panikara dałam radę kilka lat temu wylezec na sali ze starszymi Paniami, w tym jedna jeczaca przez całą noc po ciężkiej operacji to Ty przeslizgniesz się przez to 😉.
Niedługo będę podzielac Twoj los, takze glowa do góry; )! Pisz na forum to zawsze ktorad coś napisze 😉. :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka tulę i mam nadzieję że już masz lepszy humor. Ilia współczuję szpitla, ale z ciśnieniem nie ma żartów. Ja byłam u lekarza i mały jest tak nisko główką że nie mogła go zważyć. Na ktg wyszły skurcze ale nie takie porodowe. Mam dużo odpoczywać, przy remoncie nic nie robię. Wkurzają mnie te skurcze ale skoro wszystko ok to nie panikuję. Mam w przyszlym tygodniu zrobić dwa ktg. Dziś mam doła ciągle mnie cos wkurza, nawet wizyta u fryzjera nie pomogła, ani trzy ciastka z kremem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko oczywiście, ze mozna. Moj ginekolog kazał brac :
Stoperan, albo smecte.
Mnie juz jeden stoperan pomógł jak miałam biegunke okolo3tyg.temu. Naturalnie musimy tez duzo pic, a najlepiej jakbys czula się, ze Ci słabo podczas tych biegunek to kup sobie orsalitki i wypij jednassaszetke.Ja zawsze mam je w domu. Najgorzej boje się jak mam bóle i skurcze przy tych biegunkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia dobrze ze masz internet bo tak to sie przynajmniej nie zanudzisz do konca 🙂
Zeberka Ty to chyba jednak sie niczym nie zatrułaś tylko naprawde Twoj organizm oczyszcza skoro masz biegunke przez caly dzien 🙂 🙂 wiec kto wie moze juz zadzien-kilka dni bedziesz miala Julcie przy sobie 🙂
Niunieczka Ty tak samo 😁 i raczej nie przytyjesz skoro masz biegunke, jeszcze Ci zleci kilogram w dół przez to 🙂
Ale Wam dobrze ze Wasi mężowie potrafią gotowac 🙂 mój to nic a nic nie potrafi 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. My już po wizycie u neurologa. Wszystko w najlepszym porządku - kamień z serca. Za miesiąc mamy USG przezciemiączkowe, które zapewne też niczego złego nie wykaże, ale trzeba zrobić, żeby wiedzieć czy będzie mogła przyjmować normalne szczepionki. Olka będzie musiała być obserwowana do roku czasu, czyli kiedy zacznie mówić i chodzić. Powiem Wam szczerze... ulżyło mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja mam już z głowy czop... chyba cały wyleciał 🙂 pozostało mi czekać na skurcze 😉 chyba że wcześniej mi wody odejdą... wiem że może to potrwać kolejnych kilka dni ale pocieszam się myślą że już w każdej chwili może się zacząć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka napisał(a):
no a ja mam już z głowy czop... chyba cały wyleciał 🙂 pozostało mi czekać na skurcze 😉 chyba że wcześniej mi wody odejdą... wiem że może to potrwać kolejnych kilka dni ale pocieszam się myślą że już w każdej chwili może się zacząć 🤪


mi w pierwszej ciąży jak wyleciał czop to tego samego dnia się zaczeło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwa1333 napisał(a):
iskierka napisał(a):
no a ja mam już z głowy czop... chyba cały wyleciał 🙂 pozostało mi czekać na skurcze 😉 chyba że wcześniej mi wody odejdą... wiem że może to potrwać kolejnych kilka dni ale pocieszam się myślą że już w każdej chwili może się zacząć 🤪


mi w pierwszej ciąży jak wyleciał czop to tego samego dnia się zaczeło 🙂


a mi 2 dni po odejsciu czopa 😁 takze Iskierka to juz lada moment 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny! Jak nocka minęła? Którąś już dopadły skurcze? 😁
Ja wczoraj przypuściłam zmasowany atak na małą hehe Wypiłam z 5 herbat z liści malin, pomyłam wszystkie okna (a mamy takie aż do samej podłogi, także nie dość, że się namachałam, to jeszcze z milion przysiadów zrobiłam), no a wieczorem mąż się mną zajął 😉 Jak narazie jedynie zakwasów się nabawiłam a skurczy jak nie było tak nie ma... chyba dam sobie spokój i poczekam kiedy Aśka sama zdecyduje wyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...