Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej. Leze w szpitalu; (. Zostawil mnie. Wod, ze niby tak nagle ubylo...od czwartku. ..
Płakałam jak głupia. Tęsknię za mężusiem i domem. Tak mi tu zle; (((
Prawdopodobnie do srody musze tu lezec. Tak bardzo chciałam w domku byc do wtorku chociasz; ((.
Agatko gratulacje!!! Proszę napisz jak przebiegała cesarka? Mnie czeka to samo; ((
Dziewczyny Proszę o pozytywne myśli dla mnie chociaz, bo bardzo mi ciężko; (((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sorki że tak się wtrącam, trafiłam do Was przez przypadek klikając nie to co trzeb, ale chyba taki miało być 🙂 Niunieczka przeczytałam Twój post i od razu pomyślałam że Ci odpiszę. Na pewno jest Ci bardzo ciężko, ale ciesz się że tak szybko trafiłaś do szpitala i jesteś pod ścisłą obserwacją. Ja w pierwszej ciąży (już po terminie) dowiedziałam się na wizycie kontrolnej że nie mam wód płodowych chociaż dwa tygodnie wcześniej miałam prawidłowy ich poziom i w między czasie mi nie odeszły... po prostu się wchłonęły, ale nie wiadomo jak długo bez nich chodziłam i być może to było przyczyna choroby córci... dobrze się tak historia skończyła, ale do dzisiaj się zastanawiam czy jakbym wcześniej trafiła do szpitala to by Nas wiele stresów ominęło. Wiem że Ci ciężko, ale pomyśl że jeszcze troszkę i będziesz mogła cieszyc się maluchem i szybko o tym zapomnisz 🙂 Tego Ci życzę i powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Hej. Leze w szpitalu; (. Zostawil mnie. Wod, ze niby tak nagle ubylo...od czwartku. ..
Płakałam jak głupia. Tęsknię za mężusiem i domem. Tak mi tu zle; (((
Prawdopodobnie do srody musze tu lezec. Tak bardzo chciałam w domku byc do wtorku chociasz; ((.
Agatko gratulacje!!! Proszę napisz jak przebiegała cesarka? Mnie czeka to samo; ((
Dziewczyny Proszę o pozytywne myśli dla mnie chociaz, bo bardzo mi ciężko; (((


Niuneczka trzymaj sie 😘 😘 😘
A ja uwaga mam SKURCZE...licze i sa dosyc czeste raz co 3min raz co 5 narazie roznie...ale przeczyscilo mnie trzy razy...chyba cos zaczyna sie dziac...no nic czekam na rozwoj akcji...jak bedzie trzeba to jade do szpitala....trzymajcie kciuki 😉ide sprobowac sie zdrzemnac ale znajac zycie to oka nie zamkne.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łączę się w cierpieniach z tymi \'\'szpitalnymi\'\'. Być tu to jak kara, ja też chcę do domu! Noce zarwane, cały dzień w wyrze...to nie działa na mnie dobrze 😞 Na szczęście mąż jest przy mnie bo inaczej bym zwariowała.
Co innego jest przyjść tu i urodzić a ja mam poczucie, że marnuję czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Niunieczka trzymaj się ,już tyle przeszłaś te kilka dni to już bułka z masłem , teraz już końcówka myśl pozytywnie , bo jak ty się stresujesz to dzidziuś też , zobaczysz za kilka dni będziesz to tylko wspominać 😉
Malinka Ty też się trzymaj 😉 w ogóle co u Ciebie jak tam skurcze jest jakiś postęp?
Agatko GRATULACJE ! ale Ci dobrze masz już maluszka przy sobie ,

dziewczyny musimy być silne to już końcówka 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny trzymajcie się! malwa ma rację, najważniejsze jest pozytywne myślenie, wiem, że łatwo się mówi, sama w pierwszej ciąży wylądowałam w szpitalu i wiem, że to nic przyjemnego ale jak się będziecie cały czas dołować to będzie jeszcze gorzej. Pamiętajcie, że już niedługo będziecie mogły ucałować swoje maleństwa, złapać za malutkie słodkie paluszki i dowiecie się czy wasze skarby są łysolkami czy mają czuprynki 🙂 Takie drobiazgi a jak cieszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz w domku...skurcze dalej nie regularne...juz bolało jak nie wiem i znowu ucichly...rozwarcie na 3cm...ale odesłali mnie do domu...bo tu jak nie ma konkretow to na porodowke nie wysylaja.
Mam czekac na regularne bolesne skurcze...co zdaniem poloznej powinno nastąpić dziś do nocy... 🤨jestem zmęczona muszę sprobowac zasnąć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku Malinka jakie wiesci 🤪 trzymam kciuki za silne skurcze 😁 i szybki porod, obys juz jutro miala dzidziusia przy sobie 😁 😁 albo jeszcze dzisiaj 🙂 a czop Ci odpadł??

Niunieczka kochana trzymaj sie dzielnie my wszystkie jestesmy z Tobą 😘 😘 😘 moze akurat wczesniej niz do srody dostaniesz skurczy to szybciej zrobia Ci to cc, trzymam za to kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jesteście takie kochane;*. Co ja byn bez Was zrobila . ; (. Łza mi się kręci w oku.
Widzę, ze Ilia i Malinka podzielacie moj los... Ilia widzisz ja przezywam tu masakre z reka na sercu nie spalam nic! Wygladam jak zombie; ((. Ledwo zyje. Zrobili mi takiego krwiaka przy pobraniu krwi, ze pol reki zajmuje. . Zyla mi normalnie puchla...
Mala na zlosc tez mi robi. .jest tak nisko i tak się wierci, ze mi cipke rozsadzi chyba; ((
Ilia szkoda, ze razem nie mozemy lezec... 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Dziewczyny jesteście takie kochane;*. Co ja byn bez Was zrobila . ; (. Łza mi się kręci w oku.
Widzę, ze Ilia i Malinka podzielacie moj los... Ilia widzisz ja przezywam tu masakre z reka na sercu nie spalam nic! Wygladam jak zombie; ((. Ledwo zyje. Zrobili mi takiego krwiaka przy pobraniu krwi, ze pol reki zajmuje. . Zyla mi normalnie puchla...
Mala na zlosc tez mi robi. .jest tak nisko i tak się wierci, ze mi cipke rozsadzi chyba; ((
Ilia szkoda, ze razem nie mozemy lezec... 😉.


Szczerze Ci współczuję Niunieczka. Ja aż tak narzekać nie mogę bo tu opieka jest ok. No ale wiadomo jak to w szpitalu.... fajnie nie jest 🤢 Noce bezsenne, obce miejsce i w ogóle.
Cóż musimy się jakoś trzymać, damy radę.
Już tyle wytrwałyśmy to tą końcówkę też wytrwamy. A już niedługo przytulimy nasze maleńkie OGROMNE SKARBY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...ja troszke podrzemałam i juz nie moge spac...skurcze narazie osłaby...ale nic licze na to ze cos w koncu ruuszy...narazie nie nakrecam sie...i czekam na prawdziwe bole...bo lezec w szpitalu tyle godzin bezsensu znowu mi sie nie usmiecha 🤨ciesze sie ze puscili mnie do domu,w razie jakiejkolwiek akcji przynajmniej troszke teraz sie wyspie zeby miec sile na pozniej... 😉bo tam nie moglam oka zmruzyc... 🤨
Oj chyba wracam do lozka bo czuje jaka oslabiona jestem... 😞
Ilia,Niuneczka trzymajcie sie... 😘 😘 😘
A co do czopa to jeszcze nie odszedl...z Gracjanem mialam tez najpierw skurcze...dopiero pozniej odszedl mi czop...i na koncu przebili mi wody... 😉teraz chyba bedzie tak samo. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem dzisiaj wsciekła na wszystkich szczególnie na mojego m. Mieliśmy wczoraj rodzinna imprezkę i chociaz mam w domu 3 kierowców to wszyscy sie upili. Wsparcia z zadnej strony. I jeszcze głupia gadka mojego męża ze i tak dzisiaj nie urodze 😠 Na dodatek mam miec gości po 14 i musze troche ogarnąć bo tesciowej sie wczoraj za bardzo nie chciało. i na wieczór jeszcze moja mama przyjezdza i musze na jakies małe zakupy jechać. poprostu super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia nie przejmuj się z tymi facetami tak już jest ,my wczoraj też mieliśmy imprezę i mój mąż też chciał pić ,ale ja ostatnio jestem bardzo nabuzowana i wystarczyło że mnie zapytał czy może, to tak na niego nawrzeszczałam 😮 😮 i mało brakowało żę powiedziała bym mu że wezmę z nim rozwód 😮 jak się napiję , i mało się nie popłakałam 🤨 ,a mojego męża to poprostu rozśmieszyło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Ja właśnie wróciłam ze szpitala, po kolejnych biegunkach i bólach stwierdziłam, ze sprawdzę to. Zrobili mi ktg, wyszły częste skurcze, zresztą czuje je i w nocy też mnie męczyły... lekarz zbadał mnie i jest rozwarcie na jeden palec, wody w normie. Podobno biegunka w ciąży przed porodem to nie takie oczywiste kazał brać węgiel lub smecte no i czekać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...