Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wzielam dzis paracetamol bo mi głowa pęka... 😞
Wysprzatalam cala chate z nudow...i co nudze sie dalej...moj w pracy i czuje sie osamotniona...dzidzius nie chce wychodzic... 😞a jak zechce i bede sama w domu to chyba wpadne w panike... 🤨
AGATKA synek ci sie udał...śliczniutki jest 🙂a o nocki sie nie martw w koncu mu sie poprzestawia i z dnia na dzien bedzie lepiej...staraj sie robic chociaz krotkie drzemki w dzien jak Kacperek spi...zeby zregenerowac siły... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mi tez sie nudzi ale ja nic nie robie bo boli mnie i kuje krocze 🤨 źle mi stac i chodzic 🤨
piszemy z Oliwierkiem list do Mikołaja hehe i on chce bardzo taką stacje kosmiczną z Playmobil a ona kosztuje az 80e 😲 😲 i jeszcze ze strazaka sama wszystkie samochody i remize strazacka 😲 mozna zbankrutowac z nim 🙂 musze mu jakos wytłumaczyc ze to za duzo rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
dziewczyny Krzys urodził sie 03.11.2013r z waga 4450g i 58cm 🙂
dzisiaj dopiero wyszlismy ze szpitala bo maly mial mocna zoltaczke i potrzebowal fototerapii
jak troche odpoczne i ogarne wszystko to napisze wiecej 🙂


Gratulacje 🤪 🤪 🤪 Jaki duży facet 🤪 🤪 🤪 super 🙂
a jak poród ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
dziewczyny Krzys urodził sie 03.11.2013r z waga 4450g i 58cm 🙂
dzisiaj dopiero wyszlismy ze szpitala bo maly mial mocna zoltaczke i potrzebowal fototerapii
jak troche odpoczne i ogarne wszystko to napisze wiecej 🙂


jejku taka waga jak moj Gracjan... 🙂 🙂 🙂
Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia to trzymam kciuki zeby się dalej rozkręcała akcja 😉 🙂 masz rację głodna na porodówkę nie masz co iść bo nie wiadomo kiedy pozwolą coś zjeść 😁 ja o 3 w nocy jak miałam skurcz poleciałam po deser czekoladowy żeby czasem w razie czego nie jechać głodna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...