Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
mnie też całą noc bolał brzuch tak jak na okres 😞 bałam się że nie doczekam wtorku 🤨 ale teraz już lepiej , wziełam się za generalne porządki 😁
Goshe wszystko się zapowiada że razem się rozpakujemy 😆 😆 tylko szkoda że nie w tym samym szpitalu hehe
Goshe Ty idziesz we wtorek do szpitala i tego samego dnia robią Ci cc? czy idziesz w poniedziałek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Malwina nasze dzieciaczki z jednego dnia pewnie bedą 😁 ja ide w poniedzialek do anestozjologa na taki wywiad ale nie zostaje w szpitalu, we wtorek na 7 rano mam zaplanowana cesarke, polozna mowi ze jestem pierwsza w kolejce wiec do 9 powinno juz byc po wszystkim 😁 😁 😁 jak inna rodząca nie bedzie miala komplikacji przy porodzie naturalnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Ty tego samego dnia idziesz do szpitala i odrazu cc to Ci zazdroszczę u nas mam się wstawić we wtorek , biorą mnie na patologie dostaje jakieś kroplówki , i dopiero na następny dzień cc rano 🤢
i o ile nie będzie jakiegoś nieplanowanego cc to też niby jestem pierwsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka, Natalia to probujcie wykorzystywać mężów po przynajmniej 2 razy dziennie bo sperma zawiera prostagladynę a ta prostagladyna jest jednym ze składników żeli do wywoływania skurczów macicy tak wyczytalam 😁 orgazm tez cos tam pomaga bo to skurcze macicy w koncu ale najlepsze sa plemniczki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dziewczyny macie fajnie z tymi cesarkami 🙂 U mnie w szpitalu wieje wczesną komuną i boją się cięć jak ognia 😜 Jak któraś z Was będzie miała ochotę cofnąć się w czasie to zapraszam do mojego szpitala hehe. Są nawet wieloosobowe sale porodowe 😁 A do łazienki trzeba z 200m iść, ale będzie wesoło 😉 Oj można by wiele opowiadać 😁
Ja mam wizytę w poniedziałek i pewnie do szpitala będzie chciał mnie już wysłać, ale ja się nie dam! Sama pójdę he he

goshe podoba mi się to co wyczytałaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mialam masaz szyjki na ostatniej wizycie, niezbyt przyjemny ten "masaż" ale po tym chociaz czop wypadl. Tylko boje sie ze bede miala jakas infekcje przez to, bo od tego czasu piecze mnie troche krocze. A moze przez to ze wszystko juz takie nabrzmiale. Dzisiaj czuje sie jakos inaczej, teraa mi jakos goraco a nawet grzejnika odkreconego nie mam w pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Mała się nie spieszy 🙂 wypycha dziś się niemiłosiernie ale nie w dół tylko do przodu 🙂
Mnie głowa od rana bolała i żołądek... jem lekko i przeszło, głowa chyba jakoś tak migrenowo bo światło mnie męczy..
w nocy jakieś skurcze małe były i jak poszłam do wc z nosa polała mi się krew nie wiem czemu:/ no ale tylko trochę i już się nie powtórzyło..
Kamisia trzymam kciuki, żeby ruszyło na dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Kochana 😘
dziewczyny dacie rade już naprawdę wam nie dużo zostało wiem że końcówka jest najgorsza ale już bliżej niż dalej Gosha gratuluje już lada moment będziesz mieć maleństwo przy sobie
wydaje mi się że Kamisie to też ruszy teraz wiecie to jest chwila dziewczyny a najlepsze z tego jest to ze nie wiadomo kiedy to nastąpi bo wszystko jest tak z nienacka 😜
u mnie juz pogoda się popsula na dworze ponuro wiatrzysko i tylko śniegu brakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a mi czop z krwia odchodzi 😲 nad ranem ok. 4.00 mialam 2 skurcze dosc mocne a rano o 8 jak poszlam siku to widze odchodzący czop z krwia 🥴 i biegunka od razu, tak sie jakos przestraszylam ... teraz zadnych skurczy nie mam ale strasznie mnie boli mnie lewy bok brzucha ze chodzic nie moge, maly musial włożyc mi lokiec albo cos innego i nie chce wciagnac 🤨 🤨
dobrze ze moj tato juz dzisiaj ok. 15 bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 🙂
ja od godz. 22.00 do prawie północy miałam skurcze co 10 - 7 minut ,już miałam się pakować do samochodu i do szpitala 🥴 , sama 🤨 bo mój kochany mężuś sobie wczoraj popił :angry 😞cholernie odpowiedzialny 😠 😠:angry 🙂 tak się bałam 🥴 bo jeszcze Bartusia musiała bym odwieść do cioci 🥴 i jeszcze mojej lekarki też wczoraj nie było 🤨 ale pamiętam że czekałam na koleiny skurcz i chyba mi przeszło bo usnełam 😁 😉
a dzisiaj mój kochany mężuś naprawdę pożałuje 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
komentowac zachowania męża nie bede...
a teraz masz skurcze??czy przeszly?

moj to tak sie przestraszyl tym czopem ze kaze mi lezec i nic nie robic, boi sie zebym nie urodzila do wtorku 😁 ja juz sie uspokoilam, z Olim tez 2 dni przed porodem odszedl czop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...