Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamisia89 napisał(a):
Dziewczyny jak tam wasze piersi? obrzmiałe? zaczałam ściągać pokarm ale nie idzie mi to za dobrze 😞


Masz obrzmiale piersi?moze to poprostu zastoj pokarmu...masuj przy sciaganiu laktatorem...bedzie bolało...ale przyniesie to ulge...mleko zacznie leciec i piersi sie oproznia...
Mialam tak przy Gracjanie to bylo okolo 4dnia po porodzie...bylam w szpitalu i polozna dala mi laktator i przy sciaganiu kazala rozmasowywac delikatnie grudki w piersiach... 🤨ale pomoglo... 🙂daj znac jak tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MARTYNA....tylko pozazdrościć takiego porodu. GRATULACJE 🙂
U mnie dziś praktycznie cały dzień lekkie skurcze, no ale jeszcze nic konkretnego aczkolwiek niektóre baaardzo bolesne.
Położna, pomacała, posłuchała i kazała czekać....no więc nadal czekam... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze dzis o 20.00 odwiedzilam fryzjerke...kolezanka mi dala namiary na pania co w domu przyjmuje...i zajela sie moimi wlosami,jest dobrze na szczescie duzo wlosow nie ucierpialo 🙂 🙂a okazalo sie ze ta fryzjerka mieszka blisko mnie ale trzeba isc pod góre...oczywiscie poszlam 😁ledwo dalam rade,smialam sie do niej ze jak dzis urodze to jej podziekuje 😜 😜 😜ale na nic sie nie zanosi 😉ale humor sobie poprawilam bo mam fajnie wloski podciete i babeczka byla sympatyczna to jeszcze z nia z godzine plotkowalam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka gdzie jesteś? 🙂 dziś NASZ dzień!!! 😁
ja byłam na ktg i moje Maleństwo ma głęboko gdzieś to, ze dziś pasowałoby aby wyszła do nas 🙂 🙂 🙂
Lekarz popatrzył na wynik i powiedział "na podstawie ktg można stwierdzić, ze pani urodzi ale kiedy....? jakby Pani się dowiedziała to proszę dać nam znać" 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Malinka gdzie jesteś? 🙂 dziś NASZ dzień!!! 😁
ja byłam na ktg i moje Maleństwo ma głęboko gdzieś to, ze dziś pasowałoby aby wyszła do nas 🙂 🙂 🙂
Lekarz popatrzył na wynik i powiedział "na podstawie ktg można stwierdzić, ze pani urodzi ale kiedy....? jakby Pani się dowiedziała to proszę dać nam znać" 😁 😉


hej 🙂jestem jestem...i na to wychodzi ze tez na porodowke sie nie wybieram 🤪w nocy meczyly mnie skurcze i jakies klucie w brzuchu myslalam ze cos ruszy a tu co CISZA... 😞a w dodatku Gracjan znowu przeziebiony no super,cala noc kaszlal i poplakiwal bo nie mogl spac wiec dzis beton jestem... 😞teraz jemy sniadanko... 😉
Malwa odezwij sie 🙂 🙂 🙂
Natalia od naszej tabelki...jak tam?
Pewnie juz dziewczyny tula malenstwa... 🙂
Ja tez chce... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już nie wiem jak przyspieszyć to spotkanie 🙂
poszłam po ktg do rossmana to odczuwałam lekkie bóle no ale wróciłam i minęły...pochodziłam, kupiłam chusteczki mokre do dupki bo były na promocji pampers 6 paczek za 25 zł, wzięłam jeszcze podkłady do przewijania bo widziałam, że dziewczyny na sali przebierały w łóżku a nie na tym stanowisku z przewijakiem więc wzięłam sobie paczkę takich, żeby nie ubrudzić łóżka i rożka bo nie mam wprawy w kupkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Ja już nie wiem jak przyspieszyć to spotkanie 🙂
poszłam po ktg do rossmana to odczuwałam lekkie bóle no ale wróciłam i minęły...pochodziłam, kupiłam chusteczki mokre do dupki bo były na promocji pampers 6 paczek za 25 zł, wzięłam jeszcze podkłady do przewijania bo widziałam, że dziewczyny na sali przebierały w łóżku a nie na tym stanowisku z przewijakiem więc wzięłam sobie paczkę takich, żeby nie ubrudzić łóżka i rożka bo nie mam wprawy w kupkach 😁


Mi położna radziła zeby duzo chodzic...ja teraz codziennie gdzies sie kulam a i tak nic to nie daje... 😜
I co tu dalej robic....przeciez to mozna dostac na główke z tego czekania... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja wczoraj mowie do meza chodz...korzystaj poki mozesz...no i co nic to nie dało... 🤨czasami mam wrazenie ze ta ciaza nigdy nie dobiegnie konca... 😞a moj czop dalej na miejscu he he 😁
a mnie tez wszyscy pytaja a ty jeszcze chodzisz z tym brzuchem...niekurde przyczepilam sobie sztuczny... 🤪
Zbawne jest to ze najpierw widac moj wielki brzuchol a potem dopiero reszte mnie... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Malinka może jakiś spacer sobie musimy zrobić pod jakąś mega górę 😁
Goshe tak chodziła pod górę i już jest po 😁 😁 😁


wlasnie...Goshe do przedszkola synka prowadzala pod gorke...hi...trzeba znalezc jakoms duza... 🤪
Jest jeszcze opcja z olejkiem rycynowym...ale czy to bezpieczne dla dzidzi...hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Dziewczyny czy któraś z Was miała znieczulenie przy porodzie sn? 🙂 jeśli tak to powiedzcie jak ono działa? tzn co się czuje co nie itd..? 🙂 🙂


Ja nie mialam...bo w moim szpitalu w PL gdzie rodzilam to nie daja... 😞ale teraz jak bedzie trzeba to napewno wezme...podaje sie je w kregoslup i podobno z opisu mojej kolezanki nie czujesz po nich skurczy... 🤪tylko nacisk na krocze...ale podobno daje wielka ulge... 🤪ja napewno skorzystam,nie zamierzam sie znowu meczyc jak ostatnio.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i zaczeło mnie straszyć... 😉 w nocy kilka razy się obudziłam rano miałam skurcze a później dość mocny ból miesiączkowy ale koło 9 przeszło i pojechałam do tej mojej gin... zrobiła mi 10-minutowe KTG i miałam nawet jeden skurcz taki konkretny 🙂
jutro mam się zgłosić do szpitala bo mam termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...